Jak kvantovat, aby to fungovalo?

Odpovědi na tyto otázky naleznete právě v následujícím videu, které je jedním z doplňků k Vašemu online kurzu KVANTOVÝ POSUN. Protože někdo raději čte články, nabízíme jej klasicky také v textové podobě:

Přeji vám krásný den, vítám vás u dalšího videa a dnes máme velmi zajímavé téma. "Jak kvantovat, aby to fungovalo?"

My jsme si už řekli, v nějakém předchozím videu, že to kvantování je vlastně jednoduchá věc. Řekli jsme si, co to je kvantování. Řekli jsme si, co je to kvantovka, co to je kvantová vlna, jak kvantovat, jak posílat záměry, jak si tvořit svoji realitu přes záměr, přes svoji mysl, jak svoji mysl využít v práci se záměrem. To už jsme si řekli v předchozích videích a naleznete je i ve formě článků na tomto webu.

Ale my se dnes posuňme dále. Uvědomte si, že tam zazněla jedna důležitá věc, že k tomu, abyste mohli kvantovat, potřebujete i svoji mysl. Až budete kvantovat déle nebo až se tomu budete déle věnovat, zjistíte, že kvantování je především o srdci a o jeho souladu s vaší myslí, protože jinak mám ty záměry prostě nebudou fungovat.

Jak se dostanete do souladu? Jak docílíte toho souladu svého těla, své mysli a svého srdce? Přemýšleli jste někdy nad tím? Možná právě toho se týká první otázka. Proč musíte být k sobě pravdiví, aby vám to vůbec fungovalo? A samozřejmě k okolí. Proč?

Úplně jednoduše! Protože pokud posíláte záměry přes kvantovou vlnu a chcete, aby se vám něco tvořilo, chcete tvořit realitu, tak musí vaše mysl být v souladu s vaším srdcem. A pokud si sami třeba něco nalháváte nebo něco nalháváte svému okolí, tak jednoduše to nebude fungovat. A potom se mnoho lidí diví, že mají nějaké záměry, ale ve skutečnosti se jim ty záměry nevedou.

Řeknu vám takový krásný příklad. Mám mnoho zkušeností s tím, když někteří lidé se začnou zaobírat kvantovou vlnou a za nějakou dobu přijdou, že jim to nefunguje. Jestli bych jim mohl poradit, proč jim to nefunguje. Tak si začneme povídat, povídáme si a najednou zjistíme, že třeba ta dotyčná žije ve vztahu, který jí absolutně nevyhovuje. Žije ve vztahu, který ji doslova irituje a nedělá vlastně nic pro to, aby se ten její život zlepšil. Ale ona si vesele posílá záměry, že chce mít ideálního partnera, že chce mít skvělý život, ale ve skutečnosti žije ve vztahu, který jí nefunguje.

To znamená, my bychom měli už na začátku udělat jednu důležitou věc, pokud nám něco v našem životě nefunguje, tak bychom to měli pustit, měli bychom opustit to, co nám nefunguje, to, co nám bere energii. Ale když to neuděláme, tak se může stát, že nás to doběhne. To znamená, že například budu si říkat, chodím do práce mě to tam sice nebaví, ale posílám si záměr, protože mi přijde úplně skvělá fantastická práce. Ale jak mi může přijít skvělá fantastická práce, když já si neustále udržuju své vibrace na úrovni té staré práce, kde se trápím a která mě nebaví? Musí mě to jednou zákonitě dohnat.

Jeden můj kolega říkal takové krásné přísloví, které je pravdivé stále: "Posaď žebráka na koně a už ho neuvidíš." A to je přesně ono! Prosím vás, snažte se být k sobě pravdiví. Ne, snažte! Buďte k sobě pravdivý.

Je můj třeba partnerský život skvělý? Jsem z něho nadšený? Nebo to musím nějak přežít, protože naše rodina to má tak nastaveno? A už jsme trošičku v rozepři.

Někdo může říci, ten blbne lidem hlavu, on chce, aby se lidi rozcházeli. Já nechci, prosím vás nic, já svůj život mám v tomto ohledu vyřešený. Pouze vám chci ukázat, jak vám budou fungovat vaše záměry. To znamená, buďte k sobě pravdiví. Řekněte si, jsem z toho mého partnera úplně unešená nebo unešený z té partnerky? Mám z toho skvělý pocit? Mám fantastický pocit z toho, že se každý den budím vedle tohohle toho skvělého člověka? Že každý den vedle něj usínám, že spolu všechno řešíme, že mu mohu svěřit svá nejskrytější tajemství a on mne chápe. Máte to tak?

Pokud ano, tak si to držte a tady tuto oblast máte vyřešenou. Ale hledejte další oblasti, kde žijete v nějaké nepravdě nebo v nějaké polopravdě. V okamžiku, jakmile se budete snažit něco dělat jenom tak naoko, aby to vypadalo navenek, tak máte smůlu, protože vám to nebude fungovat. Kvantová vlna vám nebude fungovat, když budete klamat okolí a budete klamat sami sebe.

Kvantová vlna je totiž něco, co je naprosto čisté. Je to nosič, který nese záměr. Je to naprosto čistá energie, která je postavená na těch nejmenších částicích světla. Na těch nejmenších částicích toho vesmíru. A proto s ní pracujte tak, abyste ji nějakým způsobem neovlivňovali proti sobě.

Protože v okamžiku, kdy s tím budete dělat tak, že si budete lhát nebo že budete lhát svému okolí, tak máte smůlu.

Doporučuji vám, abyste začali pozorovat, kolik lidí je k sobě upřímných. Začněte u sebe. Jste k sobě upřímní? Pokud ano, tak vám blahopřeji, protože myslím si, že každý z nás má chvilky, kdy tu upřímnost postrádá. Ale to už je na vás. Nebudu vám psát do svědomí, ani to nechci, pouze vám chci vysvětlit, jak vám může fungovat kvantová vlna.

Víte, kolik lidí lže sami sobě? Víte, kolik lidí žije ve lži, která je obklopuje každý den? Mnoho. A toto když pochopíte, tak se najednou začnou ve vašem životě dít doslova zázraky. Chápete to? Ale je třeba, aby vy jste začali u sebe. Pak vám bude fungovat kvantová vlna, pak vám budou fungovat všechny vaše záměry, protože práce s nějakým záměrem je jednoduchá, to je přirozená věc, kterou my máme v sobě. Pak vám půjde načítat z kvantového pole.

Už jste někdy načítali informace z kvantového pole? O tom si můžeme popovídat zase jindy, ale tato činnost, někdo tomu může říkat channeling (viz. Co je to channeling?), někdo tomu může říkat čtení z akášických záznamů a mohu říct, že ačkoliv jsem si prošel tyto disciplíny, tak jsem zjistil, že čtení z kvantového pole, ačkoliv se zdá být to samé, že je možná nejjednodušší. A je to blízké nám všem.

Ale není to o tom, že přijdete a řeknete tak a já budu teď číst, bum, bum, bum, bum... Čtu! Ne! Funguje to tak, že se ztišíte, zpomalíte, půjdete do jakési pokory, půjdete do jakéhosi mentálního útlumu. A najednou vám začnou tyto informace chodit. Ale to je na vás, protože dnešní svět žije jak? Žije tak, že je rozlítaný, že je uspěchaný, že je ve věčném stresu, ve věčném chaosu, a tak to chcete? Tak si v tom žijte, pokud to tak chcete, ale pokud to nechcete, tak se zastavte, zpomalte a uvidíte, jak vám to bude krásně fungovat.

Potom můžete samozřejmě načítat informace z kvantového pole, můžete využít všechny možné a dostupné informace pro to, abyste se to naučili. Ale začněte nejprve s tím, že každý den si napíšete třeba po ránu, co považujete za svoji největší lež třeba v předchozím dnu. Pokud tam nebudete žádnou mít, tak si napište největší pravdu, kterou jste si řekli.

Pokud máte nějakou nepravdu už dlouhodobě zažitou, tak se snažte si ji přestavět na to, abyste byli k sobě pravdivý. Já vím, že to je náročné. Znám to. Musel jsem si to taky projít a občas se přistihnu, že někdy k sobě taky nejsem pravdivý. Ale když to dokážete, tak vás čeká fantastický život.

Ještě bych vám rád řekl další věc, že všechno, co cítíte k dalším lidem, to znamená třeba pokud máte v sobě přetvářku vůči dalším lidem, to je taky lež, to je taky neupřímnost. To, co cítíte k druhým lidem, je váš vnitřní problém. To není problém těch lidí. Ti lidé mohou být šťastní, veselí, zdraví, úspěšní, ale vy na ně máte nějaký pohled a tím, jak na ně máte nějaký pohled, tak si vytváříte určité představy o těchto lidech a ty realizujete. No, a potom se k nim třeba stavíte tak, že jste k nim neupřímní.

Zkuste to dělat jinak. Představujte si všechny lidi, jako by to byly dvouleté malé děti. Zkuste to. Když to zvládnete alespoň nejprve od začátku ve svém blízkém okolí a pak to rozšiřujte. Protože já to znám, že to je těžké, nebo že to je spíš náročné, když to člověk nikdy nedělal. Ale funguje to.

Můžu vám říct, že třeba jedu v autě, něco mě rozčílí. Tak dnes se už nerozčiluju tolik jako v minulosti. Protože mi často už skočí ten vjem: "Dívej se na něj jako na malý dvouletý dítě." A ono to fakt funguje. Takže, přátelé, zapřemýšlejte nad tím, zapřemýšlejte nad tím, jak byste se mohli chovat ke svému okolí, jak byste se mohli chovat sami k sobě a tvořte si tu realitu tak.

Buďte na pozitivní vlně. Věřte tomu, že to stojí za to. Buďte pozitivní, pracujte si třeba s afirmacemi, k tomu už máte ode mě taky videa, takže pracujte si s afirmacemi, dávejte si do svého podvědomí informace, které chcete, aby ovlivňovaly váš život. Proč si tam dáváte něco, co se vám nelíbí? Já pořád slyším ze svého okolí: krize a jak budeme tady v zimě žít? No, jak bychom žili? Budeme žít normálně. Akorát, že třeba to bude jiný, proč, protože do toho kolektivního vědomí dáváme takovéto věci. Pokud bychom se trošičku od toho odtáhli, tak by to bylo úplně o něčem jiném.

Takže, přátelé, máte nad čím přemýšlet. Já vám děkuji za to, že jste zhlédli toto video. Děkuji vám za lajky, které mu dáváte a děkuji, že jste si přihlásili odběr. Můžete také navštívit náš web www.kvantovacesta.cz a z tohoto místa se s vámi loučí Jiří Lexa. Na viděnou a na slyšenou.

Jiří Lexa

Autor je lektor kvantování a kvantový terapeut. Jeho kurzy prošlo již několik tisíc absolventů. Podobně jako ve světě např. Esther Hicks umí načítat informace z kvantového pole a předává tuto dovednost ostatním. Zde o něm najdete více informací.

Online kurz - Kvantový posun

Chcete ve svém životě něco změnit? Využijte techniky kvantování a realizujte své sny a záměry přes Vaše srdce. Jeho tvůrčí síla je ve srovnání s naším mozkem nesrovnatelná a přesto vše "tlačíme" právě rozumem. Zkuste to jinak - přes srdce! Zvládne to každý, tak proč toho nevyužít?

Není náhoda, že jste se dostali k tomuto video kurzu. Nyní už záleží jenom na Vás, jak rychlý Váš posun bude. Máte k dispozici doslova unikátní nástroj pro Váš osobní rozvoj a duchovní posun. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti