Jste nadšeni z informace, že si svými myšlenkami a jejich vibracemi sami vytváříme svůj život? Tak pozor! Což takhle využívat ještě silnějšího vysílače, než je náš mozek? Užasnete, jakou sílu mají záměry vysílané srdcem!

Chcete se naučit, jak si do života přitáhnout to, pro co se sami rozhodnete?

 

 • Všichni jsme součástí kvantového pole. Neustále do něj vysíláme naši unikátní vibraci a Vesmír na ni odpovídá. Na co zaměřujeme svou pozornost, to k sobě přitahujeme. Většina lidí má v hlavě myšlenkový chaos, který se pak promítá do jejich reality. Vesmír neřeší, co nás obrovsky štve a z čeho naopak skáčeme radostí. Jeho jazykem je vibrace a její intenzita!
 • Naše myšlenky dokáží zázraky. Jenže to bychom nesměli z 95 % pracovat na autopilota, zvaného podvědomí. Většinu vysílaných signálů si tak vůbec neuvědomujeme a pak můžeme mít snadno pocit, že populární "zákon přitažlivosti" nefunguje... Něco si přejeme a výsledek je opačný... Jak by ne, když pozitivní záměr doslova přebijeme vibracemi nedostatku a odporu, že se neplní.
 • Kvantování nás učí, jak tyto principy používat správně. Vysvětluje, jak a proč funguje. Ba co víc, na scénu přichází nečekaný pomocník s mimořádnou energií. Vysílač, který na základě měření vykazuje až 5000x silnější rezonanci než mozek. Připravte se na velké věci - při technice KVANTOVÁNÍ se naučíte využívat právě tento mocný nástroj - NAŠE SRDCE.
 • Podstatou kurzu je, naučit se, jak náš rozum propojit se srdcem a dosáhnout tak překvapivých výsledků.
 • Chcete sami sobě i svým blízkým pomoci od letitých zdravotních neduhů, přitáhnout si do života hojnost i naplňující zaměstnání a spoustu dalšího. S kvantovou vlnou lze ovlivňovat hmotné i nehmotné věci, které jsou pro běžného člověka mimo hranice chápání. Přitom jde o schopnosti, které v sobě máme každý a naši dávní předkové je běžně využívali!
 • Naučíte se tvořit si svůj život přes srdce!

Kdo Vás bude kurzem provázet?

Jiří Lexa - lektor kvantování a kvantový terapeut. Jeho kurzy prošlo již několik tisíc absolventů. Podobně jako ve světě např. Esther Hicks umí načítat informace z kvantového pole a předává tuto dovednost ostatním. V Kvantovém posunu se zaměřuje na realizaci našich záměrů, vysílaných do kvantového pole přes naše srdce, nikoliv přes "omezený" rozum.

Využívejte principy, které fungují

Jistě jste sami nejednou v životě pocítili, jak nás vlastní rozum manipuluje. Ve spolupráci s naším podvědomím, přes různé návyky a zlozvyky, nás neustále utvrzuje v tom, co je pro nás dobré, špatné a reálné. Jak to, že se tváří jako kamarád a přitom nás v mnoha případech doslova zradí, zažene do kouta nebo zahrne takovými myšlenkami, z nichž je nám úzko?

Zapomněli jsme poslouchat naše srdce, naši intuici, zapomněli jsme vnímat naši pravou podstatu - naše vědomí. Mozek ho neustále překřikuje a my se pak ztotožňujeme s "našimi" myšlenkami a egem a divíme se, že tato spolupráce nepřináší příliš uspokojivé výsledky.

Přitom nárok na štěstí a každodenní radostný život máme každý a je pouze na nás, zda si to dovolíme, či nikoliv. Naučíme Vás využívat možnosti svého srdce a být tak v souladu sám se sebou a svými sny či vizemi.

Už i věda připouští, že naše myšlenky jsou díky částicím světla hmotné a lze s nimi pracovat při zhmotňování našich vizí!

 • Zhmotňování myšlenek není sci-fi téma nadšených ezoteriků nebo duchovních mystiků. Díky kvantové fyzice se realizace našich tužeb, myšlenek, záměrů, cílů či vizí stává uchopitelná také naším rozumem. 
 • Co bylo ještě donedávna pro vědu opovrženíhodné, se nyní dostává do popředí zájmů také renomovaných vědců.
 • Přestože žijeme ve hmotné realitě, její podstatou jsou informace. Nosiči všech informací jsou miniaturní částice světla (kvarky, bosony apod.). 
 • Nápoj ve Vaší sklenici je sbírka informací. Vaše domácnost je sbírka informací. Vaše tělo je sbírka informací i celý Vesmír je jedna obrovská sbírka informací. 
 • Pakliže jsou Vaše bolavá záda sbírkou informací, nestačilo by tuto informaci pouze přepsat?
 • O to právě jde v technikách kvantování! Přepište si svůj život tak, jak jej chcete žít, jaké pocity chcete zažívat, jaké výsledky chcete dostávat!

Zakladatel Kvantové cesty Jiří Lexa již řadu let pomáhá lidem žít šťastnější a spokojenější život. Přináší jim cenné rady prostřednictvím videí, článků, e-booků, online kurzů, webinářů či seminářů. Provozuje též terapeutickou praxi.

Kvantování vděčí za mnohé a je skvělé, že své poznatky předává dál. Nadšené reakce spokojených klientů jsou pro něj tou nejlepší odměnou.

Je na každém z nás, nakolik využijeme jeho techniky ve svém životě. Ta možnost tu je! Je tu právě nyní. Není náhodou, že čtete tyto řádky a rozhodujete se, zda vyslyšíte hlas svého srdce a zažijete Kvantový posun.

Kurz obsahuje 25 videí, která tvoří ucelený návod, jak postupovat při vědomé tvorbě vlastní reality. V roce 2024 probíhá jeho velká aktualizace a postupně přidáváme nové a nové informace.

Online kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé tvůrce vlastní reality.

Videa si můžete pouštět v libovolném čase a podle potřeby se k nim vracet a samostatně s nimi pracovat.

Celkově můžete využít tento video kurz k posílení svého sebevědomí. Vytvoříte si totiž nové návyky, které využijete v praxi běžného života.

Jednou z částí kurzu jsou techniky na úplné uvolnění organismu, což je nedílnou součástí celku, pokud chceme žít spokojený život a mít vitální a zdravé tělo i mysl. 

MĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K OBRAZU SVÉMU POMOCÍ KVANTOVÁNÍ!

Pomocí tohoto online kurzu se naučíte vytvořit si návyky, s nimiž je vědomé tvoření překvapivě snadné a hravé.

Dozvíte se, jak fungují techniky, s jejichž pomocí můžete využít poznatky kvantové fyziky praktickým způsobem pro Váš osobní život.

Celé kouzlo kvantování spočívá v přepisování informací na takové, které potřebujeme. Přes naše srdce je dokážeme měnit rychlostí, která je doslova ohromující. 

Jak je online kurz pojat?

 • V online kurzu se dozvíte, jak a proč kvantování funguje, jak využívá znalosti kvantové fyziky v praxi.
 • Dozvíte se, co konkrétně je třeba podniknout, abyste mohli úspěšně pracovat s technikou kvantování.
 • Záleží jen na Vás, jakým tempem budete kurz procházet. Není nutné spěchat. Čím více času si dopřejete pro jednotlivé části kurzu, tím lépe.
 • Kurz předpokládá, že již znáte Základní principy spokojeného života a navazuje na ně.
 • Ke kurzu dostanete jako dárek e-book "Jak správně kvantovat a mít hojnost ve všech ohledech."

Unikátní online kurz kvantování
Téma představuje přehledně krok za krokem.

Spojení teorie a praxe.

Nabízíme 7denní garanci vrácení peněz.
Nejste si jistí, že je kurz vhodný právě pro Vás? Vyzkoušejte ho!
Pokud získáte dojem, že jste se nedozvěděli nebo nenaučili nic nového, stačí nám napsat.

Do 7 dní po objednání kurzu Vám vrátíme 100 % ceny a nebudeme se na nic vyptávat.

BONUS
Ke kurzu dostáváte bonus v podobě e-booku "Jak správně kvantovat a mít hojnost ve všech ohledech."

Váš lektor: Jiří Lexa
Zakladatel portálu Kvantová cesta, spisovatel, kvantový terapeut a lektor kvantování, autor řady e-booků, pořadatel webinářů či seminářů o kvantování a tématech souvisejících s osobním rozvojem. Své dlouholeté zkušenosti předává též prostřednictvím videí na YouTube kanálu Kvantové cesty. Za více než 10 let praxe využily jeho zkušeností tisíce klientů, mnozí i formou osobních konzultací.

E-book "Jak správně kvantovat a mít hojnost ve všech ohledech" v hodnotě 499 Kč (20 €)
zdarma jako bonus ke kurzu!

Mohou Vaše myšlenky a zvyky tvořit Váš svět a prožívanou realitu?

Většina lidí používá své myšlenky a myšlenkové vzorce zcela nevědomě. Co to znamená? Vůbec netuší, jaké důsledky jejich myšlení přináší pro jejich každodenní život a vytváření návyků.

Proto mnohdy se životem doslova bojují, místo aby si jej užívali v radosti. Chcete bojovat se svými myšlenkami, nebo zažívat radostné období plné prožívaného štěstí a úspěchu?

Jakmile pochopíte základní smysl a možnosti myšlení, můžete si svůj život tvořit sami a rozhodovat se, kterým směrem se dál budete pohybovat.

Pomocí tohoto e-booku přinesete radost do svého podvědomí a pomocí nových myšlenek začnete utvářet svět, po kterém toužíte. Změňte program a změníte celý proces včetně výsledku.

 

Reálné reference

Ilona Otáhalová
4/5 ⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Velmi dobře zpracované a dobře vysvětlené. Zatím mi nefunguje léčení. Energii cítím, ale opravy ne. Zakoupila jsem si další produkt - Skrytá zranění a ten mě velmi překvapil. Úplně se mi rozsvítilo a ulevilo. Teď ještě bude následovat zpracovávání... Každopádně děkuji za vaši práci. Zakoupené produkty obsahují mnoho informací a ještě je nemám všechny podrobně vyslechnuté a přečtené. Ale vše je velmi zajímavé. Cítím změny, hlavně v pochopení situací, které se mi dějí a mám na ně nyní jiný úhel pohledu. Víc v pohodě.
Libuše Skusová
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Kurz je super. Já se pomalinku prokousávám lekcemi, protože některé věci, jako např. vizualizace mi moc nejdou, ale snažím se a snad to přijde. Takže mně bude trvat déle než kurz zvládnu. Ale jinak jsem spokojená a věřím, že vše zdárně zvládnu a už pokukuji po dalším kurzu od Vás, ale to až opravdu později. Děkuji Kvantové cestě. Přeji krásné dny a slunce v duši Libuše
Gabriela Szabó
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Kurz Kvantový posun mě naučil vnímat svět okolo nás poněkud jinak, klidněji. Pan Lexa nádherně vše vysvětluje a provází technikami velmi jasně a pochopitelně. Určitě doporučuji tento kurz každému, koho zajímá nejen kvantový svět, ale i osobní rozvoj, kdo chce více pochopit sám sebe a vše , co se kolem nás děje. naučí nás poslouchat své tělo, ovládat vědomě svou mysl, ztišit své ego a stát se více vnímavými, trpělivými a laskavými. Zkrátka kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí změnit svůj život k lepšímu. Ze srdce Gaby www.koralkyspribehem.cz
Andrea Táncosová
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Dobrý deň, Jirko.
Ďakujem za skvelý video kurz Kvantový posun. Kvantujem si každý deň a už sa mi to darí stále lepšie. Minule som si objednala na internete relaxačné kreslo a oni mi napísali, že mi ho pošlú až o 10 dní. Ja som však o týždeň mala odcestovat, a to by som si to kreslo nemohla prevziať. Tak som si nakvantovala, že chcem mať kreslo doma do 5 dní. A o 3 dni mi prišla SMS, ze mi budú doručovať kreslo. Mala som z toho obrovskú radosť. Podarilo sa to!!!!! Je to síce len taká maličkosť, ale ja som sa tak tešila, ani nie tak tomu kreslu, ako tomu, že sa mi to podarilo nakvantovať. Ešte raz ďakujem Jirko za kurz Kvantový posun a prajem Vám veľa zdravia a úspechov a nech sa Vám aj Vlaďke darí.
S pozdravom Andrea Táncosová
Lenka N.
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Všechny vaše kurzy jsou krásně utříděné, snadno pochopitelné a velmi motivující. Navíc díky vašemu optimismu a uklidňujícímu hlasu se k nim stále velmi ráda vracím. Vždycky mi dodají chuť na sobě více pracovat.
Petra Vlčková
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Jiří, díky Vám dělám takové posuny, že sama valím oči. A když mám tendenci sklouznout do role oběti, stačí Vaše jedno video a šup... Jsem zas tam, kde chci být☺️☺️☺️☺️děkuji.
Petra Vlčková
Iveta Krátká
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Jako každý hledající svoji cestu životem najde různé návody jak jí projít. I já jsem hledala odpovědi na své otázky, zkoušela všelicos, četla, dívala se, přemýšlela, srovnávala, vyhodnocovala, chodila od jednoho duchovního učitele k druhému.
 
Svoji cestu jsem našla u Jiřího Lexy.
Dopřál mi svobodu, nespoutává mě. Radí mi, abych si ověřovala informace, zkoušela nové dovednosti, hrála si, nové návyky ukotvovala pravidelností.
S Jiřím jde po Kvantové cestě jeho paní Vladěnka. Zažila jsem tento tým na prodloužených víkendech, kde Vladěnka velkolepě vlastnoručně nasytí vegansky žaludky a Jirka dodá potravu duchovní.
Oba tvoří dokonalou esenci Kvantové cesty.
 
Už nic nehledám, tvořím, kráčím a jsem.
Kvantovou cestu s klidným srdcem doporučuji každému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti