Objevte schopnost čtení z kvantového pole!

Webinář: Čtení z kvantového pole - Objevování příčin

Datum konání: neděle 22. ledna 2023 v 10 hodin

Nahlédněte pod pokličku svého vlastního života a objevte příčiny Vašich problémů. Jakmile odhalíte příčiny zdravotních problémů, špatných mezilidských vztahů nebo třeba neuspokojivé finanční situace, budete moci zjednat nápravu. Tento oblíbený webinář Jiřího Lexy Vás právě toto naučí.

Doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve, kapacita webináře je omezena. Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli nejbližšího termínu zúčastnit, bude Vaše přihláška uplatněna pro následující termín. Webinář proběhne na platformě Zoom (obdržíte instrukce) v čase 10 -18 hodin (přestávky 10 minut po cca hodině a půl, v čase 13 - 14 hod. pauza na oběd).

Webinář je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty z Vás, kteří již s kvantovým polem pracujete a chcete v tom získat větší jistotu.

Co Vás čeká?
- Objevíte svou odvěkou schopnost čtení informací z kvantového pole.
- Zjistíte, jak přes své srdce můžete ovládat celý svůj život.
- Pocítíte vzájemné energetické propojení a budete si v praxi načítat jednotlivé účastníky semináře.
- Otevření kvantového pole.
- Čtení z kvantového pole a základy objevování příčin nemocí, starostí či různých problémů.
- V práci s kvantovou vlnou a kvantovým polem si osvojíte několik metod, které Vám změní život.
- Propojíte se s vlastním srdcem a s jeho pomocí budete vědomě tvořit vlastní realitu.
- Naučíte se více vnímat potřeby své duše, čímž získáte mnohem zřetelnější informace o svém životě.
- Jak zvládat stres, strach a pochybnosti.
- Jak léčit sebe sama pomocí kvantové vlny.

Podrobný program webináře:

1. Interakce s kvantovým polem

O kvantové vlně, kvantovém poli a dalších fenoménech Vesmíru jste určitě slyšeli. Tento webinář je jak pro začátečníky, tak pro pokročilé účastníky našich seminářů. Dostanete opět nový náhled na celou kvantovou problematiku. V rámci tohoto webináře pochopíte, že můžete mít hojnost, radost, zdraví, lásku a vše, po čem toužíte, aniž byste omezili, ohrozili nebo jinak uzurpovali své okolí. Stanete se vědomými tvůrci a budete pro své okolí pramen živé vody.

    Úvod do čtení z kvantového pole
    Hladiny vědomí
    Jak pracuje kvantové pole
    Uvědomění si vlastních schopností
    Co je to kvantové pole
    Jak funguje kvantové pole
    Co Vám nikdo neprozradil
    Proč Vaše myšlenky ovlivňují váš život
    Emoce jako základní stavební prvek vašeho vědomého života
    Stav rozšířeného vědomí
    Hladiny alfa versus beta
    Jak můžete absolutně změnit svůj život k lepšímu

V úvodu se navzájem seznámíme a elegantně vstoupíme do oblasti kvantového pole. Zjistíte, že mnoho věcí, které vypadají nemožně či složitě, jsou vlastně jednoduché a vše je dáno Vaší myslí nebo srdcem.
 

2. Práce s kvantovou vlnou a její vědomé využití v každodenním životě

V momentě pochopení, že kvantová vlna není nic jiného, než vědomá tvorba vlastního života, již nebudete chtít žít jinak. Jakmile si uvědomíte sílu přítomného okamžiku, kdy tvoříte vše, co chcete, dokážete ovlivnit své zdraví, vztahy, hojnost a zkrátka všechny stránky Vašeho života.

    Bezpodmínečná láska
    Přítomný okamžik – práce s realitou
    Otevření kvantového pole
    Vložení záměru přes Vaše srdce do kvantového pole
    Využití síly Vašeho srdce k trvalým změnám
    Léčení sebe sama pomocí kvantového pole
    Ovlivňování počasí, tvorba kvantového dvojníka a ovlivňování hmotných předmětů
    Práce se zvířaty
    Kvantová pyramidální energie jako oprava geopatogenních zón


3.  Mentální rozcvička

    Práce s bezpodmínečnou láskou a její aktivace
    Uvědomění si přítomného okamžiku a jeho praktické využití
    Otevření srdce
    Propojení kanálu mozek, srdce, informační pole
    Vizualizace
    Tvorba vlastní reality
    Nový návyk pro radostný a šťastný život
    Otevření kvantového pole

Naučím Vás svou metodu - mentální rozcvičku. Pokud ji vydržíte praktikovat v běžném životě i po skončení webináře, můžete si být jisti, že její praktikování Vám změní život. V rámci webináře Vám uvedu konkrétní příklady, kdy si absolventi díky této rozcvičce nejen změnili život, ale například odstranili vážné onemocnění. Zabere Vám 10 - 15 minut každé ráno a efekt je opravdu nedozírný.


4.  Čtení z kvantového pole

    Otevření naší mysli
    Otevření našeho srdce
    Čtení informací z kvantového neboli informačního pole
    Individuální práce s lektorem
    Skupinové čtení
    Načítání individuálních dotazů účastníků semináře

Tato disciplína byla od počátku mého původního webináře velmi žádaná. Každý účastník si během praktických cvičení vyzkouší čtení z kvantového pole a zároveň je příjemnou formou konfrontován s načítáním ostatních kurzistů. Během čtení se dozvíme opravdu zajímavé věci a zažijeme mnoho legrace, protože ve většině případů se na čtení sešla skvělá parta lidí. Klidně si připravte otázky, které chcete zodpovědět a věřím, že na ně společně nalezneme uspokojující odpověď.

Kdo Vás bude webinářem provázet?

Jiří Lexa - lektor kvantování a kvantový terapeut. Jeho kurzy prošlo již několik tisíc absolventů. Podobně jako ve světě např. Esther Hicks umí načítat informace z kvantového pole a předává tuto dovednost ostatním. Zájemce učí realizovat své záměry vysílané do kvantového pole přes naše srdce, nikoliv přes "omezený" rozum.

Reálné reference

Michaela Kolaciová
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Hezké dopoledne pane Lexa,
moc Vám děkuji za úžasný webinář, Vaše videa mě často drží nad vodou.
Bylo to super, jen nevím, co všechno jste nám posílal za záměry, měla jsem totiž plno energie a nemohla usnout :-)
Ještě jednou díky za vše.
Kolaciová Michaela
Zorka Kabaštová
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Zdravím moc Jiřího a Vladěnku,
dodatečně bych ráda poděkovala za dvě skvělé neděle, které jsem s Vámi strávila na dvou on-line seminářích "Čtení z kvantového pole" a seminář "Skrytá zranění". Oba semináře mne velmi obohatily novými informacemi, přišla spousta AHA momentů a já se od té doby cítím mnohem lépe, řekla bych "jako v ráji", nechávám vše plynout a výsledky se každým dnem dostavují. Neměla jsem žádné očekávání, tudíž jsem sama překvapená silou myšlenek, které mne teď provází... snažím se i ráno dle návodu Jiřího praktikovat afirmace a má to také svou sílu a účinek. Děkuji, že jste, děkuji, že dáváte lidem naději, že život lze žít s lehkostí. Jsem moc ráda, že jsem na Vašich seminářích mohla být, úžasná parta lidí a za Vás a Vaše učení velmi od srdce děkuji. Zorka Kabaštová, Krnov
Petr
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Zdravím Vás, pane Lexa,
ještě jednou veliké díky za sobotní seminář kvantového čtení. Byl velkým přínosem a přicházelo dost aha momentů... Kvantové čtení se snažím trénovat a dnešní afirmace jen dokazuje sílu propojení, protože hned ráno přišla myšlenka na tančení v dešti a pohyb v přírodě... Pozitivnímu myšlení, práci s myšlenkou, přitahování si věcí se de fakto věnuji od doby, kdy jsem skončil ve svém prvním zaměstnání v roce 2009 a začal se věnovat tomu, co mě baví, přináší radost do života a postupně přichází informace další a další včetně toho, že jsem si "přitáhl" do života i vás (nebo vy mě :-) to je jedno..) jsem za to moc vděčný. Změnami energii to poslední dobou dostává větší grády a je to pecka :-) díky Vám jsem se v mnoha věcech utvrdil, že jdu správnou cestou, začal být důsledný a řádně filtrovat, čím si mozek zaměstnat a čím ne... Jste jedním s vyvolených a patří Vám za to veliké DÍKY, ať se Vám daří 🍀
Petr
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Krásný den,
absolvoval jsem sobotní seminář Čtení z kvantového pole a chtěl bych z celého srdce poděkovat panu Jiřímu za cestu, kterou se rozhodl jít. Je pro ostatní velikým motivátorem, skvělým řečníkem a především člověk, který umí rozdávat RADOST. Seminář byl pro mě přínosem stejně jako každodenní motivační videa a bonmoty, na které se vždy s radostí těším. Online seminář byla super příležitost, jak propojit lidi ze všech koutů světa. Děkuji ještě jednou za příležitost být u toho a rozhodně seminář DOPORUČUJI.
Petr
Antea Řeháková
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Dobrý den pane Lexo,
chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za skvělý webinář o čtení z kvantového pole, který jsem u Vás před časem absolvovala. Od té doby jsem navštívila několik dalších webinářů na různá témata, ale musím říct, že Váš webinář byl z nich nejlepší ve smyslu konceptu výuky.
Teď po těch všech ostatních webinářích mám pocit, že Vy jediný jste skvěle využil té situace, kdy je skupina lidí ve stejném čase online, připravená věnovat se stejnému tématu. Jak jsem se sama přesvědčila, tak to není vůbec samozřejmé a většina přednášejících to zjevně moc nechápe, a koncipuje svůj webinář jako svůj vlastní výklad s minimální interaktivitou, který se ve výsledku dá snadno nahradit sledováním videa offline.
To, že jsme my účastníci měli u Vás možnost načítat si z kvantového pole informace navzájem, byl pro mě veliký přínos. Právě ta interaktivita mezi účastníky, kdy jsme hned měli možnost si to dostatečně vyzkoušet. To já osobně považuji za perfektní koncept výuky, a bohužel jste jeden z mála, kdo to ví.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den,
Antea Řeháková
Alena Ben Ali
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Děkuji za úžasný seminář čtení z kvantového pole. Neuvěřitelně mi to změnilo dimenzi vnímání světa a tok informací. Když jsem se dneska přistihla že si vážně povídám s cibulí, tak už jsem měla trochu strach, jestli nejsem případ pro Chocholouška. Vše, co jsem dosud vnímala podvědomě, se razantně zesílilo a lépe se mi daří odlišit informace, kde mi do toho kecá ego. Popsat pocity, když žijete v napojení, jsou téměř nemožné. To musí člověk zažít. Seminář byl velká inspirace a velmi mě obohatil. Děkuji
Alena Ben Ali
Jana Červenková
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Zdravím pana Lexu i paní Vlaďku :-),
ještě za čerstva a plná emocí chci napsat WOW k dnešnímu perfektnímu online semináři Čtení z kvantového pole. První dva semináře skvělé a dnes excelent! Náročnější (aspoň pro mně :D), ale jsem nadšená. Skvělá nálada, skvělá parta lidí v čele s panem Lexou. I po dlouhém maratonu mi bylo líto, že určený čas vypršel. Zatím si nejsem jistá, že se ve čtení alespoň přiblížím někdy za čas panu Lexovi, cvičit budu poctivě a pravidelně. Tak jako kvantovou vlnu, pěkně pomalu, nenásilně, leč vytrvale. Mimochodem,  hmyz v domě opravdu není a v teplejších dnech mám otevřené dveře přímo do kuchyně a nikde nemáme na oknech síťky. Je zajímavé pozorovat, jak se občas stane, že si nějaká moucha namíří dovnitř a jak se asi po 1-2 metrech jaksi zasekne, otočí se a hledá cestu zpět ven. To se ale stalo jen 2x. Jana Červenková
Alena
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
✔️Ověřený nákup
Pozdravujem pána Lexu aj Teba Vlaďka, dakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa online seminara. Na začiatku som bola plna strachov a obav zo zúčastnej situácie a na konci seminára a po jeho skončení som sa dokázala smiať, bol to fajn pocit zabudnúť na strach... Kvantovu vlnu som citila super napriek tomu, že som bola v miestnosti sama a sedela som, nakoľko už nejaké skúsenosti s nou mám... funguje to aj takto na diaľku... forma on-line seminárov v tomto období je veľmi dobrým riešením... možno aj na neskôr....predsa sme doma a učíme sa nové veci... dakujem ešte raz a nech sa Vám darí veľa zdravia želám všetkým.
objednavka-web_511
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti