Zajímavé akce v roce 2023 pro váš osobní posun

Chcete naše čtenáře upozornit na nějakou zajímavou akci? Pište na redakce@kvantovacesta.cz, rádi zveřejníme Vaše pozvánky.

 

LEDEN 2023

Čtvrtek 5. ledna 2023: Živé vysílání doprovázené channelingem
Objevte s námi potřeby vaší duše v novém roce. Pořádá Lucie Alferi, více zde: https://skolachannelingu.cz/zive-vysilani/

Sobota 7. ledna 2023 v 19:30 hod.: Duše K - tentokrát o prenatální a perinatální psychologii, buněčné mysli a paměti s Dr. Thomasem Vernym, MUDr. Helenou Máslovou a Mgr. Terezou Winklerovou
Divadlo Kampa, vyprodáno, ale možno sledovat na YouTube online i ze záznamu. Více informací v článku Lednová Duše K o prenatální a perinatální psychologii.

9. - 15. ledna 2023: Bohatý kongres aneb Cesta k hojnosti úspěšných žen

Středa 11. ledna 2023 v 18 hodin: Tajemství mistra Leonarda
Obrazy mistra Leonarda patří k nejslavnějším dílům světového výtvarného umění. Za co vděčí svému tajuplnému kouzlu a své až magické působnosti? V přednášce budeme zkoumat Leonardovu Monu Lisu a Poslední večeři Páně a pokusíme se při tom odhalit jejich tajemství i tajemství jejich tvůrce. Bez poznání reinkarnační linie Leonardovy a jeho vztahu k Ježíši Kristu by to však nebylo možné. Anthroposofie nám ovšem může dát do rukou podstatná vodítka. V prostorách Anthroposofické společnosti přednáší Radomil Hradil. Adresa: Hošťálkova 392/1d, Praha 6 - Břevnov. Vstupné dobrovolné.

Pátek 13. ledna - neděle 15 ledna 2023: FENOMÉN ODOLNOSTI
Galerie Desítka ve Zlíně. Více v našem článku "Ve Zlíně proběhne víkend věnovaný odolnosti".

Středa 18. ledna 2023 v 17 hod.: Ing. Markéta Vopičková, Ph.D.: Byliny naší přírody pro každý den
V přednášce se zaměříme na využití bylin a rostlin z naší přírody v každodenním životě, jak bylinky zakomponovat do jídelníčku, pitného režimu, aromaterapie, péče o tělo i vlasy. Seznámíme posluchače s nejpoužívanějšími bylinkami z naší přírody, dále s obecnými postupy zpracování bylinek, a to nejen mluveným slovem, ale i několika fotonávody.
Přednáška se koná v Malém sále Městské knihovny v Praze 1, Mariánské náměstí 1. Vstupné 50 Kč.

Čtvrtek 19. ledna 2023 v 17 hod.: Změna je možná z cyklu Tvoříme Šťastnější Česko
S Jaroslavem Duškem, Honzou Vojáčkem, Martinem Jotovem a Janem Rakem. Městské Tylovo divadlo v Kutné Hoře nebo online. Více v příspěvku "Tvoříme Šťastnější Česko - Změna je možná".

Neděle 22. ledna 2023 od 10 do 18 hodin: Webinář: Čtení z kvantového pole - Objevování příčin
Nahlédněte pod pokličku svého vlastního života a objevte příčiny Vašich problémů. Jakmile odhalíte příčiny zdravotních problémů, špatných mezilidských vztahů nebo třeba neuspokojivé finanční situace, budete moci zjednat nápravu. Tento webinář Jiřího Lexy Vás právě toto naučí. 

Neděle 22. ledna 2023: Čína FEST 2023
Čtvrtý ročník on-line festivalu zdraví, cvičení čchi-kung a tradiční čínské medicíny. Více na www.cinafest.cz 

Úterý 24. ledna 2023: Terapie rodinou
Léčivé divadlo Gabriely Filippi, Praha Lávka, host MUDr. Jan Vojáček.

Sobota 28. ledna 2023: Léčení emocí silou srdce
Ostrava. Vědomý přístup k emocím vám usnadní život. Kompletního průvodce při práci s emocemi máte v sobě. Pojďte ho s námi objevit. Pořádá Lucie Alferi, více zde: https://skolachannelingu.cz/sluzby/
 

ÚNOR 2023

Středa 15. února 2023 v 17 hod.: Ing. Vít Syrový - Jak ve zdraví přežít dobu chemickou
Přednáška se koná v Malém sále Městské knihovny v Praze 1, Mariánské náměstí 1. Vstupné 50 Kč.

Sobota 18. února 2023 ve 13 hod.: MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán: Naše nemoci v souvislosti s lepkem
Přednáška se koná v Mozarteu, Jungmannova 748/30, Praha 1, vstupné 350 Kč na místě před zahájením, 300 Kč při registraci předem. Pořádá Anag.cz

Sobota 18. února a neděle 19. února 2023: Miluj svůj život festival
61. festival osobního rozvoje zpět v Praze. Více přinášíme v článku Miluj svůj život festival v únoru zpět v Praze

Sobota 18. února 2023 v 19:30 hod.: Duše K - tentokrát o Williamu Shakespearovi s Milanem Calábkem
Divadlo Kampa.

Čtvrtek 23. února 2023 v 19 hod.: Jaroslav Dušek a Mnislav Zelený Atapana: Život, sex a smrt u indiánů
Přednáška, debata, Kino Brandýs nad Labem. Jaroslav Dušek se svými spirituálními znalostmi z kultur celého světa komentuje s jeho typickým humorem a nadsázkou osobní zkušenosti Mnislava Zeleného Atapany z jeho spolužití s amazonskými indiány. Přiblíží vám tak mj. tajemné schopnosti šamanů, jejich způsob výchovy dětí, spirituální a fyzické zkoušky dospělosti i veselé pohřby, kdy život a smrt jedno jest a to vše v kontrastu s naší sebedestruktivní, úřednickou, zpohodlnělou civilizací.

24. - 26. února 2023: FESTIVAL NA HLAVU
Městská knihovna v Praze. Festival pořádá Národní ústav duševního zdraví, přední české vědecko-klinické centrum v oblasti výzkumu duševního zdraví a onemocnění a neurověd (www.nudz.cz). Motivací pořadatelů je obohacovat veřejný prostor o odborná témata úzce související s duševním zdravím či výzkumem mysli a mozku. Věnuje se oblasti psychologické a psychiatrické péče, spánku, sexuality, umění, drog, virtuální reality a mnoha jiného. Dlouhodobě napomáhá zlepšovat kvalitu života lidí s duševním onemocněním. Za organizací festivalu stojí tým z výzkumného programu Sociální psychiatrie, který je zaměřen na široké spektrum sociálně-vědního výzkumu v oblasti duševního zdraví a psychiatrické péče v ČR. Jedním z jeho témat je i výzkum stigmatizace lidí s duševním onemocněním a jejího snižování. Festival Na hlavu za svou činnost získal v roce 2019 Národní psychiatrickou cenu profesora Vladimíra Vondráčka. Více zde: www.festivalnahlavu.cz 

Pondělí 27. února 2023: Otevřené srdce
KD Rapotín, beseda s Jaroslavem Duškem a Josefem Formánkem, hudební doprovod Patrik Kee.
 

BŘEZEN 2023

Pátek 3. března až neděle 5. března 2023: 9. ročník mezinárodního festivalu Zdraví a ezoterika Liberec

Sobota 4. března a neděle 5. března 2023 od 9 do 17 hod.: Astro festival zdraví Kroměříž
Na výstavě Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým. Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii… Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní… Během dvou dnů Vám nabídneme ZAJÍMAVÉ PŘEDNÁŠKY na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Sobota 4. března 2023: MINI FESTIVAL O ZDRAVÍ
V sobotu 4. března 2023 od 8:30 hodin proběhne festival plný zajímavých přednášek a praktických ukázek na téma zdraví a jak se chovat k sobě a k vlastnímu tělu a tím předcházet nemocem v divadle Stará střelnice. Program: 8:30 Otevření divadla, 9:00 Zahájení festivalu, 9:15–10:50 Pránické léčení (Pranic Healing), Ivana Dortová, 11:00–12:00 Specialistka na zdravotní prevenci a výživu PharmDr. Margit Slimáková, 13:30–14:50 Energetická medicína, EFT, autopatie, Martina Juřenová, 15:00–16:35 Instruktor Buteyko a systému Oxygen Advantage RNDr. Mgr. Rostislav Václavek, 16:45–17:45 Arteterapie, astroložka a psychoterapeutka Mgr. Lucie Poláková, 17:55–19:00 Access Bars technika, Orgonity, Mgr. Renata Petrskovská. Více zde. 

Sobota 4. března 2023 od 19 do 22 hod.: Tajemství bosenských pyramid a jejich léčivý potenciál

Sobota 11. března 2023 od 9 hod.: X. FESTIVAL EZOTERIKY A ZDRAVÍ JIHLAVA
Více na webu.

Sobota 11. března 2023 od 9 do 21:30 hod.: MYSL TĚLA. Buněčná inteligence a paměť.
Nový formát vědecko-somatického kongresu, TOP Hotel Praha. Více o kongresu najdete na webu Thomase Vernyho.

Sobota 11. března 2023 od 13 do 23 hod.: JARO S JAROSLAVEM A DOHODAMI
Parkhotel Plzeň, Kongresový sál. Více v příspěvku "Sobota 11. března 2023 s Jaroslavem Duškem a Dohodami".

Sobota 25. března 2023: Astrovíkend
Příbram, Estrádní sál Divadla A. Dvořáka.
 

DUBEN 2023

Sobota 1. dubna 2023 od 12 hod.: Konference Duše dne a noci
Jaroslav Dušek a Jan Skryja propojí rozvoj duše ve dne a v noci. Světlo a temnotu života. Více píšeme v článku Jaroslav Dušek a Jan Skryja zvou na konferenci o snech.

Sobota 15. dubna 2023 - neděle 16. dubna 2023: Astrovíkend
Brno, SVČ - Lidická 50 - Lužánky.

21. - 23. dubna 2023: Festival Evolution
Výstaviště Praha Holešovice, více na festivalevolution.cz 

Sobota 22. dubna 2023: Jarní festival Příznaky transformace
Poděbrady. Více o akci: Jarní festival Příznaky transformace
 

KVĚTEN 2023

Sobota 20. května 2023 od 10 do 22 hod.: Festival Uvědomění
Areál Svojšice u Pardubic. Celodenní akce pod širým nebem nabitá pozitivním myšlením a přístupem k životu. Program plný přednášek, informací, vzdělávání a kultury, dobrého jídla a pití. Osobní rozvoj a růst, motivace, psychologie, zdravý životní styl, detoxikace organismu, dlouhověkost, pozitivní myšlení, půsty, stravování & low carb, hubnutí jídlem, lucidní snění, sport a pohyb. Doprovodný program - hudební kapela B1NARY. Rozšířená cateringová zóna s kvalitním čerstvým jídlem a pitím. Dětská herní zóna, pestrý program pro vaše děti. Na akci bude prodejní zóna s knižními publikacemi přednášejících a vouchery na jejich semináře a programy za speciální, zvýhodněnou cenu. Speciální host spisovatel a záhadolog Erich Von Däniken. Více v článku: Erich von Däniken hlavním hostem druhého ročníku Festivalu uvědomění

Sobota 20. května - neděle 21. května 2023: 4. Kongres vědomého života v Plzni.
Parkhotel Plzeň. AVATAR Kongres vědomého života je multižánrová víkendová akce, která se po čtvrté bude konat opět ve velkém i malém sále Parkhotelu v Plzni + na louce za hotelem a je zaměřena na osobní rozvoj, radost ze života, duchovní poznání. Více v našem příspěvku "Čtvrtý Kongres vědomého života v Plzni"

Sobota 20. května 2023: Vztahofest 2023
Podrobněji zde: Liberecký Vztahofest probere vztahy vážně i nevážně 

Ve dnech 27. - 28. května 2023: EKO PLANETA 2023
Výstaviště Kroměříž, více v článku Žijete v souladu s přírodou a zajímáte se o životní prostředí?

 

ČERVEN 2023

Určitě se nějaká akce objeví...

 

ČERVENEC 2023

Určitě se nějaká akce objeví...

 

SRPEN 2023

Od 9. do 13. srpna 2023: HEALING FESTIVAL
Zažij pětidenní sdílení zkušeností, znalostí a samozřejmě sebe sama! Ve společnosti lidí z různých koutů světa, se stovkami aktivit, jako přednášky, ceremonie, rituály, koncerty a další nezapomenutelné ponoření do lidského vědomí. Více na www.healingfestival.eu
- Vyčistíš si hlavu, uvolníš emoce a začneš svoji mysl používat jako nástroj pro svůj prospěch.
- Najdeš způsoby jak komunikovat své potřeby s okolím, jak komunikovat s dětmi, s partnerem, s kolegy nebo rodinou.
- Zakusíš, že v hravosti a radosti toho zvládneš víc než při tlačení na pilu.
- Naučíš se jak poslouchat sebe, své touhy a jak se nechat vést svým vnitřním hlasem.
- Poznáš elegantní způsob jak dávat sebe na první místo aniž by ses cítil/a provinile.
- Najdeš efektivní způsob jak se uvolnit do každodenních situací.

Ve dnech 24. - 25. srpna 2023: BESEDY A DOHODY S JAROSLAVEM DUŠKEM
Amfiteátr Horečky - Frenštát pod Radhoštěm, hosté Jan Rak, Marián Jelínek, Jiří Ledvinka. Více zde: Besedy a dohody s Jaroslavem Duškem

 

ZÁŘÍ 2023

23. září 2023 - 24. září 2023: 5. Kongres vědomého života v Plzni
Podrobnosti budou teprve zveřejněny.

 

ŘÍJEN 2023

Neděle 8. října 2023 v 19 hod.: Večer s Eckhartem Tolle v Praze
Využijte jedinečnou příležitost setkat se Eckhartem, který vás nasměruje k duchovnímu probuzení a transformaci vědomí. Jeho charakteristická vřelost, humor a soucit vás v tento večer spojí s mírem a vyrovnaností, které vyvstávají z umění žít v přítomném okamžiku.
Eckhartovo hluboké a přesto jednoduché učení pomohlo nespočtu lidí z celého světa probudit se v jejich každodenním životě k živému vnitřnímu míru. The New York Times nazval Eckharta Tolleho "nejpopulárnějším duchovním autorem ve Spojených státech" a Watkins Review ho označil za "duchovně nejvlivnějšího člověka na světě". Dílo Eckharta Tolleho a jeho přednášky změnily milionů životů a získaly si fanoušky, mezi které patří i Oprah, Dalajlama či Deepak Chopra. Je autorem vůbec nejprodávanějších titulů "Moc přítomného okamžiku" či "Nová Země", které jsou obecně považovány za nejpřelomovější knihy naší doby.

Sobota 21. října 2023 - neděle 22. října 2023: Astrovíkend
Brno, SVČ - Lidická 50 - Lužánky.

 

LISTOPAD 2023

Pátek 17. listopadu 2023 až neděle 19. listopadu 2023: 6. mezinárodní konference exopolitiky, historie a spirituality Sueneé Universe 2023
Účast na této konferenci přislíbili: Su Walker - mimozemšťané jsou moji sousedé, Mary Rodwell - Australská skupina pro výzkum setkání s ET (ACERN), Agustín Rodríguez - pilot Boing 747; létal s mimozemšťany, Robert Bernatowicz - zakladatel polské exopolitické nadace Nautilus, Petr Vachler - producent, režisér, scénárista doku-seriálů o UFO, Karel Rašín - šéfredaktor webu exopolitika.cz, Antonín Baudyš - astrolog a exopolitik nadšenec, Jarek Doležel - badatel sumerské historie, Alex McKenzie - hypnoterapeut a CE5 průvodce, Sueneé - šéfredaktor Sueneé Universe a další.
Vstupenky zde

Ve dnech 25. - 26. listopadu 2023: Festival zdraví 
 

PROSINEC 2023

Určitě se nějaká akce objeví...


Chcete naše čtenáře upozornit na nějakou zajímavou akci? Pište na redakce@kvantovacesta.cz, rádi zveřejníme Vaše pozvánky.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Základní principy spokojeného života

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Pokud nežijete život plný radosti a pozitivní energie, je nutné něco změnit. Každá hra má svá pravidla, a to platí i pro spokojený život. Jeho pravidla jsou přitom jednoduchá a pochopí je každý. Hrajte podle jeho pravidel a stanete se šťastnými vítězi. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě k novému životu, který si zasloužíte.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti