Zažíváme navyšování vibrací, ale je třeba to aktivně podpořit

Staňte se členy KLUBU HOVORY S TAMARINOU a poslouchejte spoustu podobných informací, které nám přináší jemnohmotná bytost Tamarina. Co řekla v jednom z rozhovorů na dotaz, jak je to se současným navyšováním vibrací lidí a vesmíru? Jak s tím máme pracovat?

Video zde nabízíme v textové verzi, takže je čistě na Vás, zda upřednostníte poslech nebo četbu:

Jiří Lexa: Tamarina má svá specifická řešení na různé problémy v lidském životě. A jak je tomu s jejími názory a s jejími řešeními na současné problémy současného člověka, vyplývajícími z té reality dneška? No, tak to se dozvíte v následujícím videu.

Můj hlavní dotaz v tom dnešním našem rozhovoru je takový, že bych se rád dozvěděl následující. Bylo tady řečeno, že vibrace jdou nahoru, že vlastně svět a vůbec vesmír, že jde vibračně všechno nahoru, že by se to mělo všechno postupně lepšit. A skutečnost je taková, že lidi propadají panice, mají strach a dějí se ty věci, co se dějí okolo nás. Můžeš mi k tomu něco říci?

Tamarina: Vy byste si to představovali velmi jednoduše, protože se tady ta vaše nerovnováha vytvářela tisíce a tisíce let. A v tom, v čem dneska žijete, tak vlastně žijete na základě předpřipravené reality, kterou si svými myšlenkami a svým vystupováním, svým chováním, svými emocemi vytváříte skutečně tisíce a tisíce let. A teď byste to chtěli najednou během roku nebo měsíce změnit? Tak to nemůže fungovat, protože ona ta rovnováha i v tom vesmíru musí nějakým způsobem vygradovat a musí se to celé změnit. 

Ano, teďka skutečně máš pravdu, že se mění celkově vibrační pole, ale vy na to různě reagujete. Vy, abyste mohli žít v té dokonalé společnosti, pro kterou jste přišli na Zem a o které sníte, tak vy byste potřebovali mít jiné vibrace. A k tomu se potřebujete dopracovat. Už jsme to spolu i probírali, ale ráda o tom něco řeknu znovu. 

Vy teď pociťujete ty rostoucí vibrace především psychicky, protože každý z vás, troufnu si říci, každý z vás zažíváte nějaké změny na té psychické úrovni. Někdo se s nimi potýká v pořádku, bez problémů, ale někdo je prožívá velmi, velmi těžce. A vy potřebujete, aby se to vaše tělo srovnalo s vaší psychikou. Což půjde, ale bude to chviličku trvat.

Vy se musíte naučit, říkám schválně "musíte", protože vám stejně nic jiného nezbývá. Musíte se naučit ten okolní svět brát jako kulisu. Sám to učíš, sám o tom hovoříš a moc dobře víš, že ten okolní svět není skutečný, ale je takový, jakou mu vy dáváte váhu, jaké vy mu dáváte vlastnosti. 

To znamená, že jestli se rozhodnete neřešit to, co se děje okolo vás a pojedete si po vlastní linii, tak budete následně zažívat tu linii, kterou vy si nastavíte. To znamená, budete zažívat to, co vy chcete nebo tak, jak vy teď žijete, jak se chováte, jak přemýšlíte, jak se cítíte, to všechno budete zažívat ve vaší následné realitě. Protože všechno, co teď prožíváte, jste si včera připravili. A to je podstatné.

Proto je velmi dobré, že lidem připomínáš, aby své myšlenky drželi na uzdě, aby pracovali se svojí myslí. Ale málokdo v dnešní vaší uspěchané době to chápe. Ukaž mi některé lidi, kteří by chtěli se dneska zastavit a jenom tak si sednout a nedělat nic, zavřít si oči, nechat volně plynout myšlenky a každý den aspoň hodinu, dvě, tři, pět... Myslíš, že někdo takový je? 

Jiří Lexa: No, Tamarino, já si myslím, že určitě takoví lidé jsou, ale moc jich nebude. 

Tamarina: A znáš někoho takového? 

Jiří Lexa: No, teďka v tuto chvíli neznám, ale znám samozřejmě lidi, kteří se snaží nějakým způsobem rozjímat, nějakým způsobem pracovat se svojí myslí, ale určitě to není, jak říkáš pět hodin... 

Tamarina: Tak pět hodin, to byl jenom příklad, ale znáš někoho, kdo pravidelně zastaví svoji mysl každý den a kdo s tím každý den pracuje? 

Jiří Lexa: Tak třeba sebe. 

Tamarina: No dobře, tak když vynecháme tebe, ale ty to děláš, protože tě to baví, protože tě to zajímá, a protože v tom vidíš něco hlubšího, vidíš něco za tím. Vidíš ten význam toho. Ale obyčejný člověk, který chodí ve vašem světě každý den do práce, musí se postarat o rodinu, musí se postarat o sebe a najde si čas na tu svoji meditaci? 

Jiří Lexa: No, takových je málo. Tam je problém ten, že mnoho lidí tomu prostě nechce věřit a nevěří tomu, že když se zastaví, tak že vlastně se jejich život bude měnit.

Tamarina: A to je přesně ono. Vy jste naučeni totiž reagovat na tu vaši vnější realitu, to znamená, rozbije se vám něco a vy to hned jdete opravovat namísto toho - rozbije se vám něco, tak to necháte být a počkáte, až se to nahradí ve vašem životě něčím jiným. A to je to podstatné. Proto také, když máte problém třeba se zdravím, tak jdete k doktorovi, ten vám dá prášek a buďto vám pomůže, nebo vám nepomůže, ale sám vidíš, že v poslední době je i tato medicínská věda poměrně nedostatečná, nebo jak bych to specifikovala, poměrně v koncích s tím, že se spoustou onemocnění a se spoustou problémů si neví rady. A to je právě to, že teď vyvstává mnoho nových zkoušek pro vás, jakožto pro obyvatele vaší planety. 

Vy si potřebujete uvědomit, že jediný, kdo vás může v tomto případě léčit, jste vy sami. To znamená, vy vaší myslí. A když toto pochopíte, budete postupně léčit nejen své fyzické tělo, ale budete postupně léčit svůj život. Protože vy jste se omezili na to, že je potřeba vyléčit ten symptom, který vidíte. Něco vás třeba bolí a vy musíte tu bolest zahnat. Ale co kdybyste řešili skutečnou příčinu, skutečný problém, který je za tou bolestí? 

A tam zjistíte, že je tam třeba něco nepochopeného nebo nějaký blok z vašeho dětství nebo nějaké trauma. To už je na vašem hledání. A toto je potřeba, abyste pochopili, abyste si uvědomili, že váš život závisí ve skutečnosti na tom, jak vy budete myslet. A neměli strach z toho, co vám kdo připraví. Když pochopíte, jak to ve skutečnosti funguje, tak nemůžete mít ani strach, protože pochopíte, že vás nikdo nemůže ovlivnit. 

Jiří Lexa: No, dobře. A teď si představ, že lidé samozřejmě denně jsou masírováni ve zprávách, co se děje, dostávají různé úhly pohledu ze všech možných stran, co si o tom vlastně mají myslet, není jim tam řečeno, udělejte si na to svůj vlastní názor, hledejte si své informace, ale myslete si toto, myslete si to, co chci já, nebo to, co chcete támhleten nebo to, co chce někdo jiný, to je jedno, ale myslete si to, co chceme my prostě. Jak se tomuto bránit? 

Tamarina: Úplně jednoduše. Braňte se tomu tak, že tomu nebudete vůbec věnovat pozornost. Věnujte pozornost jenom tomu, co chcete ve své realitě skutečně zažívat. Pochopte, že budete-li, věnovat pozornost něčemu, co ve skutečnosti nechcete, tak vy tomu vlastně dáváte svoji energii, která to ještě více podporuje. 

Jiří Lexa: Dobře, Tamarino, ale zkus se teda vrátit k tomu, jak se od toho odvrátit. Jak tomu nevěnovat pozornost? Říkáš to dobře, určitě, já jsem o tom přesvědčený, ale řekni, prosím tě, ten návod, jak se od toho oprostit.

Tamarina: Pochopte, že nikdo jiný to za vás neudělá. Já když vám teď řeknu, přestaňte na to myslet, tak vy si potřebujete najít svůj vlastní způsob, jak na to přestanete myslet. Někomu bude vyhovovat, že bude třeba sledovat tekoucí řeku. Někomu bude vyhovovat, že si bude v hlavě přehrávat nějaký svůj vysněný cíl, který má před sebou a myslí stále na něj. Tím pádem tam již není prostor na myšlenky ohledně toho, co se děje okolo něj v hmotném světě. Někomu zase může třeba vyhovovat, že si přečte hezkou knížku. Někdo, že si poslechne nějaké motivační video... 

Proto já vám nemohu říct, přestaňte na to myslet a udělejte bod jedna, udělejte bod dva, udělejte bod tři, ale vy jste tu všichni sami za sebe a je podstatné, abyste si toto uvědomili. Abyste přijali zodpovědnost právě sami za sebe. Přijměte zodpovědnost za to, že tak, jak myslíte, tak žijete. Řekněte si sami sobě, co vám ve vašem životě nevyhovuje. Napište si to. Jakmile budete mít napsané body, které vám ve vašem životě nevyhovují, tak si najděte ty příčiny těchto bodů. To znamená, na co asi myslíte, že se vám toto odehrává? 

A pozor, neznamená to, když budete říkat, já nechci zažívat toto a toto, to znamená, že vy to skutečně nechcete a já tomu i věřím. Tak ale to neznamená, že to nebudete zažívat. Tím, že říkáte, já nechci zažívat utrpení v mém životě, tak vlastně tomu utrpení věnujete svoji pozornost. Pochopte to. Když to uděláte obráceně, když si řeknete, já chci zažívat toto, toto, toto a tomu věnuji svoji pozornost, tak rozhodně nebudete mít jediný bod, který byste si vypsali, který by vám ve vašem životě vadil. A to je důležité, abyste dodržovali. Ale jak to uděláte, to je opravdu na každém z vás. 

Přijměte tu zodpovědnost. Je to velmi náročné, protože vy jste byli zvyklí žít ve zcela jiném světovém paradigmatu, ve zcela jiném světovém názoru. Všechno za vás bylo rozhodnuto, všechno vůči vám bylo nějakým způsobem nastaveno, ale teď v tomto okamžiku si představte svět, že v něm neplatí žádná pravidla. Neplatí v něm nic, co si máte myslet, neplatí v něm nic, jak máte žít, ale nastavte si to vy sami. Nastavte si svá pravidla tak, abyste v první řadě neškodili svému okolí, protože tím, že škodíte svému okolí, škodíte sami sobě, protože se vám to abnormálně vrací zpět. 

Tzn., neškodit svému okolí a pomáhat naopak sobě a svému okolí. Tím, že pomáháte svému okolí, což taky se vám moc jako civilizaci nedaří, tak tím pomáháte sami sobě. Tím, že pomáháte svému okolí, tak vy rostete. Všechno, co dáte nezištně, tak se vám vrátí. To neznamená, abyste na svůj úkor se rozdali a vyčerpali se. To už též jsme s Jiřím mnohokrát probírali, protože v okamžiku, když vy budete dávat ze svého nedostatku, vyčerpáte ten nedostatek, který máte na nulu a co potom? Končíte. 

Ale v okamžiku, když vy budete rozdávat z toho, co máte a budete přát lidem to, co mají oni, budete takto rozšiřovat ty pozitivní energie a vibrace okolo sebe, tak budete podporovat celý svět v růstu. A tím, že vy podporujete celý svět v růstu, tak ten svět podporuje vás. Vesmír nenechá, abyste padli, protože vesmír je založen právě na rovnováze. Jak by mohl nechat vás padnout, když vy v tomto okamžiku dáváte, ale neočekáváte nic zpátky? Ten vesmír se za to musí sám zasadit, aby se vám vrátilo to, co vy dáváte. Ale je to i v tom negativním slova smyslu. Takže ten, kdo chce zlo, tak se mu zlo vrací a zažívá ho na té osobní úrovni. Je to velmi jednoduchá rovnice. 

Jiří Lexa: Tamarino, já si myslím, že to je perfektní, co jsi nám v tuto chvíli řekla. Myslím si, že jsme toho dost pověděli, že naši posluchači budou mít o čem přemýšlet, takže já ti moc děkuju. 

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti