Zaniká naše civilizace nebo se právě rodí nová společnost?

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme textovou verzi nahrávky, která je k dispozici se spoustou dalších právě těm z vás, kteří tvorbu těchto nahrávek chcete podpořit a přidat se tak k naší klubové komunitě. Děkujeme.

Jiří: Co nám řekla Tamarina k tomu, že naše civilizace spěje k zániku? Je to tak, že naše civilizace se hroutí, anebo naopak je to zrod nové společnosti? Co si o tom máme myslet? Na tyto otázky dostanete odpověď v následujícím rozhovoru. Ahoj Tamarino, můžeš mi říct něco k dnešnímu dotazu? Často slýchám, že toto, co se děje, je konec naší civilizace. Je to tak?

Tamarina: Jiří, často o tom spolu mluvíme a uvědom si, že každý konec je předzvěst něčeho nového. Můžeš se na to dívat, jako že to je konec vaší civilizace a budeš mít pravdu. Máš pravdu, protože to, co se děje teď, když si to zhodnotíme, tak vidíme totální úpadek lidskosti, totální úpadek lidské přirozenosti a lidských vlastností, lidských schopností a všeho, co máte v sobě.

Utíkáte k něčemu absolutně vymyšlenému, k něčemu, co absolutně nemůže nikdy dlouhodobě fungovat. Vymýšlíte si doslova kraviny. Ale to je normální, to předcházelo každému úpadku každé civilizace, každé říše, každého impéria. A jestliže si myslíte, že vaše impérium, které tady stavíte, že bude navěky, tak nebude. Zhroutí se dříve, než ho vybudujete, protože není postaveno na zdravých základech. Není postaveno na přirozených základech, které ctí zákony tohoto vesmíru.

Sám moc dobře víš, že pokud nebudeš ctít zákony vesmíru, dojde dříve nebo později k jakési nerovnováze, která se prostě podepíše. A to se dělo vždycky. Byl tu jeden člověk, který chtěl vytvořit tisíciletou říši a bylo to zhruba ve třicátých a čtyřicátých letech dvacátého století v Německu. Určitě jsi o něm četl...

Jiří: No jasně, že jsem o něm četl a slyšel a já si myslím, že asi i naši posluchači. 

Tamarina: No, tak vidíš. A jak dopadla jeho říše? Zhroutila se. Ale málokdo ví, že všechno to, co on budoval, tak že jeho následníci začali budovat další říši a ta jeho tisíciletá říše, která se sice zhroutila, tak měla mít pokračování v tom, co se děje teď. A nebudeme si nalhávat, že za tím nestojí jeho následovníci a nebudeme si nalhávat, že ten člověk zemřel tam, kde se psalo, ale bylo to trošičku jinak. Ale od toho tady teď nejsme. Teď byla otázka jiná. 

Podstatné je, že ty se na to můžeš dívat jako na úpadek něčeho, co máš rád nebo respektive, kde žiješ, kde jsi zvyklý žít a můžeš mít jako obyvatel této civilizace strach z toho, že zaniknete. Ale uvědom si, že ta vaše civilizace je postavená na nějakém materiálním vývoji, který je v podstatě nesmyslný, protože vy jste především duchovní bytosti a vaše planeta je postavena na duchovních a vesmírných zákonech.

To znamená, že jakmile se od tohoto odtrhnete, nemůže vám nic fungovat. A vy jste se od toho odtrhli. Říkají vaši dnešní vůdci, kteří propagují vývoj například Evropy, abyste si pěstovali svoji duchovnost? Abyste svoji duchovnost prohlubovali? Abyste duchovně rostli? Abyste na sobě duchovně pracovali? Neříkají. A proč? 

No, protože kdybyste to začali dělat, tak se to zhroutí ještě dřív, než se to zhroutí ve skutečnosti. A teď si uvědom jednu věc. Vy máte dvě možnosti. Buďto se soustředíte na zhroucení vaší civilizace, čehož se mnoho lidí bojí, anebo si můžete uvědomit, že toto je zrod nové civilizace, nové doby, nového věku, že toto je zrod něčeho, co si vůbec nedovedete představit. 

Ale když se něco rodí, tak to je vždycky doprovázeno různými porodními bolestmi. O tom jistě nikdo nepochybuje. No, a toto jsou ty bolesti, které vy zažíváte. Jediné, jak tomu můžete pomoct, je, že se od toho odosobníte a staré věci necháte, ať si jdou svojí cestou. Přestanete hrát tyto hry, které s vámi hraje vaše okolí, které se chce jednoduše udržet u své moci, které chce u sebe držet tu vaší pozornost, protože tím, že vy budete dávat pozornost tomu, co teď bojuje o moc, tak to budete podporovat, budete tomu dávat ještě tu sílu. 

Ale ta síla slábne, protože ono to muselo dospět přesně k tomu, že se vaše společenské elity znemožní, že se sami odkryjí, že sami ukážou, že vlastně nevědí, co chtějí, že lžou, že jsou nekompetentní vás vést, ale vy jste jako ovce jim předali svojí důvěru, svoje schopnosti.

Předali jste jim i svůj hlas, když to tak vezmete. Vy důvěřujete v to, že u každých voleb, které máte za čtyři roky, že vám přijde někdo, kdo vás spasí. Nepřijde, protože to jsou všechno ti samí lidé, kteří jenom slibují. A vzpomeňte si, co slibovali ti dnešní. A co dnes dělají? Dělají úplně něco jiného. A tak to bude vždycky, protože politikům nejde o nic jiného než o svůj vlastní prospěch.

Ale v momentě, když vy jako lidstvo procitnete, prohloubíte svoji duchovnost, prohloubíte své duchovní vědomí a budete svůj nový řád, který si vytvoříte ne tak, že vám ho někdo vytvoří a nadiktuje, ale budete si ho vytvářet vy sami a budete ho stavět především na vaší duchovnosti, na vaší intuici, na vašem vnitřním prozření, to znamená na vaší vnitřní síle, tak si vytvoříte ráj na Zemi. Bude to doslova ráj na Zemi.

Pokud to ale necháte na někom jiném, jako jste nechali doposud, tak nemůžete očekávat, že se něco zlepší. Naopak se budete dlouho trápit. Do té doby, než zjistíte, že vlastně se trápit nemusíte a že to můžete změnit. Ale musíte to začít měnit vy sami, každý u sebe.

Já vám to tvrdím již velmi dlouho, že je potřeba, abyste začali u sebe. Mně vždycky přijde, že každý z vás to přesně ví, že musí začít u sebe, ale málokdo chce něco ve svém životě změnit. Málokdo chce nějakým způsobem slevit ze svých hodnot, a proto teď dochází k tomu, že ty vaše hodnoty se hroutí, že najednou budete mít něčeho méně, budete o něco ochuzení, protože vy potřebujete pochopit, že k životu nepotřebujete téměř nic, ale že potřebujete mít v první řadě nastartovanou jakousi svoji duchovní podstatu a svoje duchovní vědomí. 

Pozor, nemá to nic společného s náboženskými směry. To jsou také všechno hry a manipulační techniky na vás lidi, ale má to společného pouze s vaší duší, s vaším vědomím, pouze s vámi samotnými. To znamená, vy si musíte najít tu svoji duchovní cestičku a jestli si ji najdete teď hned nebo zítra nebo za rok nebo až vás něco semele, až vás semele nějaká nemoc a pak si řeknete, no, musím to zkusit jinak, jako to udělalo mnoho lidí, tak i to je správné, protože zřejmě zrovna vaše cesta taková měla být.

Podstatné je, že to, co se teď děje, tak skutečně je úpadek vaší civilizace. Je to zánik vaší civilizace. Ale vy si můžete sami vybrat, jestli se rozhodnete pro to, že zaniknete spolu s civilizací jenom proto, že budete ctít její pseudohodnoty a její smysl, který vlastně teď upadá, anebo že budete tvůrci a podporovatelé zrodu nové společnosti.

To je velký rozdíl, protože pokud budete chtít podporovat zrod nového věku, nového lidstva, vlastně vašeho nového domova, tak začněte u sebe. Stojí to za to a věřte tomu, že se k tomu můžete snadno dostat a můžete si změnit svůj život. Ono vás to možná na začátku bude trošku trápit, protože přijdete o ty své vydobyté pseudohodnoty, jako jsou ty krásné dovolené, ty krásné věci, které máte okolo sebe, ale najednou zjistíte, že ty krásné věci a ty různé zážitky, které si teď dáváte, abyste ukojili své smysly, tak zjistíte, že vám to obrovsky nahradí vaše duchovní prozření. A až toto si uvědomíte, tak pochopíte, že vy vlastně nemusíte ani o ty věci přijít, ale musíte na ně změnit svůj pohled a ten nezměníte jinak, než že začnete pracovat skutečně se svým duchovním vědomím.

Jiří: No, tak to jsi se docela, Tamarino, rozjela a můžeš mi teda říct, jak to vidíš jakoby časově? 

Tamarina: A už jsme u toho zase, už jsme u toho. Zase chceš vědět časově, jak to bude se zhroucením vaší společnosti... Vaše společnost se hroutí a nová se rodí zároveň. To znamená, teď v tuto chvíli si můžete vybrat, kde chcete stát. A to už jsem hovořila, to se budu opakovat, ale v každém případě vy si vyberte, jestli chcete teď v tomto okamžiku řešit úpadek, anebo jestli v tomto okamžiku chcete řešit nějaký nový životní způsob, nový životní styl, novou svoji životní filozofii.

Jestli chcete najednou pochopit, jak funguje vibrační realita. To znamená, že vy, když změníte vibrace, půjdete do vyšších vibrací, tak si do svého života najednou budete přitahovat díky těmto vibracím nové lidi. Budete si přitahovat nové přátele, novou rodinu, budete si přitahovat nové úžasné věci a nové příležitosti. 

No anebo se budete trápit v tom, že máte drahé věci, že je inflace, že začíná ekonomický kolaps a další a další pseudohodnoty, které skutečně upadají a k jejichž úpadku dojde. Ale vy to můžete brát úplně jinak a můžete zjistit, že zatímco vedle vás bude 10 lidí, kteří se budou trápit, budou plakat, budou se sebevraždit, protože se jim zhroutí jejich hodnoty, tak vy najednou budete ti, kteří porostou, protože ty svoje hodnoty uvidíte jinde a budete tím nadšení, protože vy nic ztrácet nebudete. 

Budete si díky svým vibracím přitahovat všechno. I v té největší inflaci můžete být ti, kteří budete bohatí už jenom z toho důvodu, že vaše vibrace neumožní, aby vás shodila do nějakých depresí nebo do nějakého finančního úpadku. Proto si toto nastavte tak, abyste se sami rozhodli pro to, co je pro vás v tuhle chvíli nejlepší. 

A já, Jiří, myslím, že toto stačí, abychom dnes skončili, protože odpověď je jasná. Ano, vaše civilizace padá, rozpadají se tyto vaše nepevné a na absolutních pseudohodnotách postavené základy této společnosti. Ale rodí se něco nového, něco úžasného a díky tomu, že vaše vědomí je na vzestupu, protože jste obešli ten tzv. sluneční rok, který trval skoro 30 000 let a vaše vědomí roste, vaše vědomí jde skutečně teď mílovými kroky vzhůru, tak se nemusíte, vy, kteří si to uvědomujete, nemusíte se vůbec ničeho bát a můžete si naopak tento zrod nové lidské společnosti užívat.

Jiří: No, tak Tamarino, já moc děkuju, já k tomu mám taky určité postřehy během třeba svých meditací nebo během svých různých čtení z kvantového pole, takže si dokážu jakoby určitý věci přeložit, to, co říkáš. Spousta věcí taky mi ještě zůstává utajena, ale musím říct, že občas mi právě přijdou informace, které mě trošku děsí, ale vzápětí si spolu popovídáme a ty mi to vlastně vysvětlíš tak, že mě ty věci nemusí děsit, ty informace, ale je to fakt zajímavý.

Takže já každému přeju, aby se mu dařilo tak nejlépe, jak si jen dovede představit, aby prostě dělal něco pro ten svůj růst. Tobě Tamarino, děkuju za to, že jsi nám dneska dala takovéto krásné informace a věřím, že se brzy zase u dalšího videa potkáme. Mějte se hezky, pokud se vám video líbilo, dejte mu lajk, můžete si přihlásit odběr, můžete nás sdílet se svými přáteli třeba na Facebooku nebo na Instagramu nebo kde vás napadne. A brzy zase na slyšenou.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti