Workshopy a lekce na srpnovém Healing festivalu 2023

Program srpnového Healing festivalu 2023 se postupně rozšiřuje o další zajímavé body, tak pokud ještě váháte se zakoupením vstupenky, třeba Vás inspiruje přehlídka workshopů a lekcí, které se pro účastníky tohoto velkolepého festivalu chystají.

Singing circle with Cacao - Loli Cosmica (ARG)
Léčivý prostor pro hudební a hlasové zkoumání, kde se můžeme vyjádřit pohybem, tancem, písněmi, zvuky, rytmy, hudbou, vokálními improvizacemi. Medicínské písně, mantry a world music.

Kundalini Yoga: Your life can be Heaven - NOW - Bijay Anand (IND)
Náboženství nás od útlého věku učí, že nebe a peklo zažijeme až po smrti. Na tomto workshopu pochopíme, že nebe i peklo prožíváme v tomto životě, dokud jsme naživu. Na tomto workshopu pochopíme, co musíme udělat pro to, aby náš život byl plný krásy, blaženosti, míru a nebe. Dozvíme se, že jsou to naše rozhodnutí, díky nimž se pro nás nebe stává skutečností...

Kundalini Yoga: Opening of the Anahata Chakra
Finding Love, Happiness & Joy forever - Bijay Anand (IND)

Ze sedmi čaker v našem těle je to anáhata čakra, která vládne srdci, a když je tato čakra zdravá a vyléčená, umožňuje nám spojit se s tímto světem s láskou jako hlavním principem. Nejenže se neustále cítíme milováni, ale jsme ponořeni do božské síly lásky. Je to krásný život. Na tomto workshopu se dozvíme, jak můžeme uzdravit a otevřít svou anáhata čakru a najít ve svém životě lásku, mír a radost...

Kundalini Yoga: Limitless
Unlimited Joy - Unlimited Success - Unlimited Love - Bijay Anand (IND)

Celý život žijeme v poutech v rámci limitujících hranic naší mysli. Jsme uvězněni v temnotě, kterou jsme si sami vytvořili. Na tomto workshopu se dozvíme, jak je možné žít život, který nemá žádná omezení. Naučíme se zbavit svých návyků, které nás drží v řetězech a v otroctví našich negativních vzorců, jež ničí naše vztahy, úspěch a život. Naučíme se být BEZ LIMITŮ.

Kundalini Yoga: Life is a celebration
Celebrate everyday. Living in the moment - Bijay Anand (IND)

Od útlého dětství jsme psychologicky vychováváni k tomu, že život má určitý vzorec. Jako děti se "musíme" učit. Jako dospělí si "musíme" najít práci, oženit se, mít děti a ve stáří odejít do důchodu. Při tomto nesprávném výcviku nás nikdy neučili, že každý den našeho života má být oslavou. Máme se probouzet s úsměvem a usínat s úsměvem. Musíme oslavovat. Na tomto workshopu si ukážeme, jak můžeme změnit svůj postoj k životu tak, abychom vítali každý den a prožívali svůj život jako nebe v krásném snu.

Womb Voice Activation - Mayan Mystic
Ženy se sejdou, aby uctily lůna a očistily je, zvýšily vibrace vzpomínek předků uložených v lůně a smířily se s naším semenem a podstatou a naším původem prostřednictvím uvolnění našeho hlasu.

Detox hlavy: Vpluj do lehkosti bytí - Vít Aora
Spousta lidí žije v konstantním stresu. V takovém stavu je snadné uvěřit, že štěstí se musí dosáhnout. Workshop Detox hlavy vám nabídne opačnou myšlenku – že k našemu přirozeného stavu blaženosti vede cesta uvolnění. Vyzkoušíte si účinné techniky pro práci se stresem, myšlenkami a emocemi. Naučíte se, jak se efektivně zklidnit a získat nadhled. Projdete skupinovou vedenou meditací, v níž vplujete do nové úrovně lehkosti bytí. Odnesete si konkrétní způsoby, jak se dlouhodobě starat o své mentální zdraví.

Probouzení Lůna jako cesta k nové úrovní vědomí
Hlavně pro ženy, ale muži jsou také vítáni. - Susy Nana

Víš, že Lůno má své vlastní vědomí, jež se s tebou snaží komunikovat? Probouzení Lůna je pro ženu cestou hlubokého rozvzpomínání. Je to cesta k nové úrovni vědomí. Přijď zažít spojení se s vlastním Lůnem a jeho energetickým prostorem. V rámci workshopu poznáš nejen transformační potenciál této práce, ale i to, jak ji přinést do svého každodenního života. Součástí workshopu bude hlubinná praxe pod vedením zkušené facilitátorky.

Dýcháním ke klidu v každé situaci - Libor Mattuš
Na tomto workshopu procvičíme praktické dechové techniky, které Ti pomohou prožít každý den vědoměji, s větším množstvím energie a nižší hladinou stresu. Toto dýchání mi pomáhá při výpravách na zimní Sněžku v kraťasech, v pracovních dnech nebo při sportu být více ve spojení sám se sebou, zůstat soustředěný. Dýchání máme vždy sebou. Pojďme se ho naučit používat.

Koncept DMT pro muže a ženy - Johnny Allister
Jak pečovat o svou Duši - Mysl - Tělo? Představím vám koncept DMT, který jde od teorie k praxi. Můžete se těšit na úvodní přednášku + pohybový workshop + závěrečnou meditaci. Ať už jste nadšenci pro biohacking, funkční pohyb s bojovými prvky nebo pro Meditaci LÁSKAvosti, dovolte si se zastavit a opečovat sami sebe.

Objev sílu záměrů a rituálů pro šťastné partnerství - Lucie a Vít Aora
Jste připraveni posunout svůj vztah na vyšší úroveň a prohloubit propojení s vaším partnerem? Připojte se k nám a objevte kouzelnou sílu partnerských záměrů a rituálů pro podporu naplněných vztahů. Během tohoto workshopu se naučíte, jak si stanovit záměry, které podpoří vaše společné cíle. Dále prozkoumáme různé typy rituálů k posílení vztahů, včetně každodenních zvyků i rituálů pro zvláštní příležitosti. Některé z nich si přímo na místě vyzkoušíte (i pokud jste single). Můžete se těšit i na vedenou meditaci.

Poznej tvé vnitřní dítě - Šárka Alaya
Přijďte si svobodně zařádit, zahodit staré programy, rozhýbat, napojit se na svou duši, poznat nové přátele, uvolnit a zasmát se. Na úvod nás jemná jóga dostane do spojení těla a duše. Pak se intuitivním tancem naladíme na naše vnitřní dítě a budeme si s ním hrát. Čchi-kung nás naučí pracovat s energií a poléčí smutky z dětství. Na závěr si užijeme hluboký klid a uvolnění při vedené meditaci. Akce přináší rozhýbání, uvolnění, sebepoznání a radost. Díky kombinaci oborů a technik (jóga, šamanské bubny, hudba, esenciální oleje, tanec, meditace, zvonky koshi) přináší Šárky akce nečekaně hluboký zážitek.

Otevři se hojnosti - Lenka Eywa
Posvítíme si na to, čím si nejčastěji brzdíme hojnost. Podíváme se na svůj vztah k penězům, co nás v tomto nejvíc formuje, a jak to změnit. Společně si uděláme jednu z technik, jak uvolnit ten špunt, který jsme většinou mezi nás a peníze sami zarazili.

Sebeobrana pro všechny - Linda Štucbartová
Zažijte unikátní koncept Sebeobrany pro všechny, v angličtině známé pod pojmem Empowerment Self Defense. Prakticky si vyzkoušíte všech 5 principů tohoto přístupu k sebeobraně - Mysli, Zakřič, Utíkej, Bojuj a Sdílej. Odnesete si konkrétní tipy jak přistupovat k problematice bezpečí. A protože se jedná o komplexní přístup, budeme postupně trénovat intuici, hlas, pohyb v prostoru a dojde i na některé fyzické techniky. Rovněž se naučíme, jak o případných těžkých situacích mluvit, a jak naslouchat. Určeno zejména těm, kteří mají zájem o problematiku osobní bezpečnosti, ale na pravidelné tréninky bojových sportů se jim chodit nechce. Protože Sebeobrana pro všechny je doslova pro každého bez ohledu na fyzické schopnosti (v angličtině for everybody and every body). Těším se na vás.

Moje Cesta na svět - Karolína Tehrani
Kdo jsem? Odkud jsem přišla/přišel a kam kráčím? Které dva rody se ve mne protnuly? Jaký hluboký rozhovor vedla moje duše s Vesmírnou Matkou a Otcem před mým početím? Co jsem se rozhodl/la naučit?

Dula jako most - Jana Gorst (SK) a Jana Slavice (CZ)
Nauč se v lehkosti pracovat i s obtížnými tématy. Přinášet pochopení a přijetí tam, kde panuje beznaděj a utrpení. Neudělám nic za Tebe, žádnou zázračnou pilulku Ti nenabídnu. Nabízím přiblížení se k sobě samému, spojení se sebou, rozpoznávání toho, kdy jsme v odporu s tím, co je, nepřijímání bolesti, která způsobuje utrpení. Když se naučíme pracovat s bolestí - fyzickou, emocionální, duchovní, - můžeme změnit její intenzitu nebo ji dokonce uvolnit. Abychom mohli doprovázet někoho jiného, musíme nejprve vědět, jak se pohybovat ve své vlastní krajině. Intuitivně se naladit na přítomný okamžik a pracovat s ním.

Ta-jemnost luny v lůnu - Lu Ratajská
Naše lůno nese potenciál nekonečných možností. Miranda Gray mluví o tom, že vše, co my ženy v životě tvoříme, tvoříme z našeho lůna. Je naším druhým srdcem i místem, ze kterého vyživujeme nejen nový život, ale i naše projekty a veškerou tvorbu, která skrze nás prochází. Naladíme se společně na tento portál života uvnitř nás, naladíme se i na to, zda je dar cykličnosti přeceňovaný, nebo může být naší zlatou nitkou v cestě za souladem a harmonií v našich životech a vztazích.

The Hyper Hot Club - Woman 3.0 - Ava Avatar (CRI)
Pro ženy

této nové éře božského ženského vedení ženy vstupují do integrované nezávislosti, osobní síly a svobody projevu. Prostřednictvím radikální sebelásky a péče o sebe samu získávají ženy plné povolení upřednostňovat své touhy a prolomit vzorce potlačování, studu nebo viny. Hyper hot club je prostor pro ženy, aby si přivlastnily svou sílu, své touhy, svůj hněv a celé multidimenzionální spektrum projevu, překódovaly svou identitu a staly se svou dosud nejodvážnější, nejstatečnější a nejsmělejší verzí. Žena 3.0 je aktivací ve stylu workshopu, který Ti umožní znovu objevit, kým jsi skutečně měla být jako žena na této planetě. Bude vedena interaktivním a ztělesňujícím způsobem prostřednictvím hravých praktik, hraní rolí, řízeného hlasového uvolnění a pohybu.

The Wealth Body Activation - Ava Avatar (CRI)
Jak rozjet svou vlastní značku a vytvořit online podnikání se záměrem, které je v souladu s Tvou duší, a které podporuje udržitelné cesty k vytváření bohatství pro vědomé kouče, mentory, léčitele, aktivátory, alchymisty, strážce moudrosti, pracovníky světla, umělce a vizionáře. Vstup do finanční svobody prostřednictvím nabízení svých darů a superschopností k léčení lidí a planety je dalším krokem k osvobození lidstva z okovů orchestrované nadvlády matrixu. Dozvíš se, co je potřeba k vybudování vlastní značky a jejímu šíření po celém světě na internetu, ujasníš si, co máš tomuto světu přinést, a získáš cestu, jak zpeněžit své dary, aby ses jako vůdce/vůdkyně mohl/a stát vynalézavější a vlivnější. Přijď na tuto Masterclass plnou praktických informací s energetickou aktivací.

Channeling Experience - Anatolian Shaman Umut Fırat (TUR) 
Jedná se o vedenou šamanskou meditaci, při níž zažijete channeling od svého vyššího já. Prožitek začne šamanským dechem, abychom dosáhli stavu polotransu. Později Umut povede účastníky k tomu, aby sladili své energetické pole a vědomí s matkou zemí a otcem nebem. Budou přivoláni duchové světla, aby se otevřel posvátný prostor spojení. Účastníci vyladí své frekvence, aby mohli přijímat zprávy od našich průvodců a vyšších já. V závěrečném kole se každý spojí s partnerem v kruhu, aby si vyzkoušeli channeling pro sebe navzájem.

Více o programu Healing festivalu najdete na oficiálním webu healingfestival.eu

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Základní principy spokojeného života

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Pokud nežijete život plný radosti a pozitivní energie, je nutné něco změnit. Každá hra má svá pravidla, a to platí i pro spokojený život. Jeho pravidla jsou přitom jednoduchá a pochopí je každý. Hrajte podle jeho pravidel a stanete se šťastnými vítězi. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě k novému životu, který si zasloužíte.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti