Vývoj událostí v Evropě i ve světě nabírá nečekané obrátky

Díky hlasové indispozici po delší době opět komunikuji s Tamarinou přes klávesnici svého notebooku. Mám pár otázek k současnému vývoji celosvětové situace, na kterou se mne stále ptáte…
 
Jirka: Tamarino, jak ty vidíš současnou světovou situaci a její vývoj v nejbližší době? Už jsi nám řekla velmi zajímavé informace ohledně roku 2024, ale mnoho lidí by rádo slyšelo nějaké konkrétní informace k tomu, co se děje a především k dalšímu vývoji v České republice a na Slovensku.
 
Tamarina: Je třeba pochopit, že jak Čechy, tak Slovensko je ve vleku světových událostí a všechno záleží na odevzdanosti či statečnosti vašich současných politiků. Všichni moc dobře vidíte, že to, co se děje v celém západním světě by se dalo nazvat absence zdravého rozumu a nejzajímavější je, že v EU to platí mnohem více než v USA. I když tam je také situace poměrně nepřehledná, tak se krystalizují jakási křídla nových sil, která by měla ovlivnit nové dění na americkém kontinentu a potažmo v Evropě. 
 
Můžete počítat především s obměnou amerického prezidenta, který bude hlavním článkem v ukončení všech nezákonných angažmá USA v celém světě. Postupně se začnou USA vzpamatovávat a opět zažijete jejich vzestup, nicméně až v okamžiku, kdy bude starý globální prediktor odstaven, což se v tuto chvíli děje. I když je to pro vás nepochopitelné, tak se do dění na vaší planetě zapojují i jiné složky než ty vaše pozemské, ale to je na samostatné povídání.

Podstatné je, že se ledy hýbou a lidé, kteří se doposud podíleli na potlačování vašich svobod a práv přes státní instituce, budou odstaveni a po zásluze potrestáni. Možná vám to zní jako pohádka, ale děje se to, co bylo již mnoho tisíc let předpovídáno a vy s tím nic nenaděláte, protože vývoj jde stále kupředu. A podržte se…. ve váš prospěch. 
 
Jakmile se USA zřeknou svých držav po celém světě, odhalí se skutečné úmysly vašich loutkových vlád, čehož se ony již bojí a z tohoto důvodu vám lžou a snaží se udržet u moci zuby nehty. Nepomůže jim to, protože už se dokonce připravuje na globální úrovni jakési detenční zařízení, kam budou tito politici internováni, aby zakusili plody své kolaborace a práce proti vlastním národům.

Je velmi smutné, že například v celé EU jsou pouze dva politici, kteří se veřejně nebáli vzepřít té zrůdné EU mašinérii a podporují především vlastní země. Stanou se v brzké době oporou nově vznikajícího východního křídla Evropy a budou dokonce pomáhat původním východním státům, aby se vzpamatovaly z toho, co jejich vlády napáchaly za škody. 
 
Proto můžete v brzké době očekávat, že se situace v středoevropské kotlině otočí a jak dříve ČR pomáhala Slovensku, tak budou muset Češi sklopit hlavu a přijmout pomoc od Slováků či Maďarů. Možná v současné době tomu ještě málokdo věří a myslí si, že současná „demokracie“ západu je ta nejlepší cesta, ale o to tvrdší bude procitnutí. Zatímco Slovensko a Maďarsko se již připravují na vzestup z tohoto marasmu, zbytek Evropy včetně východoevropských zemí stále díky svým vládám baští tyto pomyje, které jsou jim v posledních letech podávány a jejich dávky zvyšovány. 
 
Naštěstí i v rádoby západoevropských státech se začíná probouzet zdravý rozum, takže se dočkáte opětovných uzávěr státních hranic a nebude už tak jednoduché se dostat do dalších států, protože s postupným procitáním národních sil a frakcí, se budou hranice více a více hlídat. 
 
Vy máte štěstí, že ve vašich podmínkách není tolik ilegálních migrantů jako v ekonomicky silnějších státech, proto se nemusíte obávat takové pohromy, která již zasahuje téměř celou západní Evropu.
 
Na druhou stranu budete mít plné ruce práce, protože bylo ve vašich srdcích napácháno mnoho křivd, z kterých se budete dostávat po mnoho generací. 
 
Ačkoliv je pro Evropu "nepřítel" číslo jedna současné Rusko (samozřejmě jde o nesmysl), brzy budete chápat, že ukrajinský konflikt byl další fraškou, kterou rozpoutal zcela někdo jiný a v němž opět umírali nevinní lidé na úkor někoho, kdo chtěl pouze zbohatnout. A jestli myslíš, že to jsou USA, tak jsi na omylu, protože USA je pouze zástupný subjekt, který hájí zájmy úzké skupiny lidí a celý americký národ byl zneužit stejně jako ty evropské, jen s tím rozdílem, že to bylo před ním víc jak 200 let velmi pečlivě maskováno.
 
Pochopte, že i když je vám to předkládáno všelijak, tak je za celou touto maškarádou naplánována konečná likvidace Slovanů a jejich genomu, což je samozřejmě nesmysl a právě zde je vidět, jak světový prediktor je mentálně omezený, protože si neuvědomuje, že díky Slovanům jsou tu téměř všechny národy v dnešní podobě. Ale o tom si opět můžeme pohovořit někdy jindy, protože to je poměrně rozsáhlá samostatná kapitola a otázka zněla, co se tedy v brzké době změní.
 
Evropská unie se rozpadne a její vedení bude po zásluze potrestáno stejně jako vedení jednotlivých států, které se podílí na současném stavu. Není a nebude omluvou, že někdo nevěděl nebo nepředpokládal, či netušil, protože každý zodpovídá sám za sebe a pokud se někdo postavil proti vlastnímu národu a příslušníkům vlastní rasy, ponese za to obrovské následky.
 
Stačí Ti to takto?
 
Jirka: Naznačila jsi, že pro současné lídry států a EU se připravují nějaká zařízení. Můžeš ještě k tomu něco říct?
 
Tamarina: Není tajemstvím, že se ve světě připravují zařízení, která měla sloužit na odklízení nepřizpůsobivých lidí, kteří nesouhlasí se současným globálním prediktorem a měly jich být miliony podle předpokladů. Tato zařízení se nyní upravují tak, aby do nich byli posláni současní politici, kteří škodí svým občanům a národům.
 
Jirka: Můžeš zmínit alespoň jedno takové zařízení?
 
Tamarina: Ptejte se, co se v současnosti děje se základnou Quantanamo. Nejen, že je připravována, ale už tam jsou někteří škůdci a dokonce tam již probíhají procesy.
 
Jirka: Ale vždyť tam snad byli internováni teroristé?
 
Tamarina: A kdy jste naposledy o této základně slyšeli v souvislosti s terorismem? Ale vlastně ano, oni i tito jsou vlastně teroristé, takže se nic nezměnilo. Jen jsou to lidé z vlastních řad. Další velmi utajený internační tábor se nachází na pomezí Kanady a Aljašky. Že tam jsou jen hory a lesy? Nebuďte naivní a hledejte si informace. Stejně se můžete ptát, proč je vám doposud utajeno vše okolo oblasti 51. I tam budou současní Evropští politici dobře uklizeni. 
 
Všechno bylo připravováno na vytvoření nového fašistického systému, který se hroutí. Nikdo vám neprozradil, že většina vrcholných představitelů nacistického Německa nezemřela na konci války, jak vám to bylo předkládáno a jak byly doslova zprzněny dějiny. Myslíte si, že NATO byla přátelská organizace? Nikoliv, mělo sloužit na dobývání dalších území a hlavně k zničení Ruska. To vám také neřekli? Proč jsou tedy někteří současní Evropští politici dokonce přímými potomky někdejších nacistických pohlavárů? Myslíte, že i to je náhoda?
 
Až budete brouzdat po internetu, jukněte na tyto souřadnice a opět si položte otázku, zda je to jen nějaká shoda okolností nebo to má nějaký symbolický význam: 32.6761214N, 117.1577181W.
 
Nezávidím vám, že musíte procházet tímto obdobím, ale jako duše jste si to sami vybrali a až pochopíte, že jste nesmrtelní a pouze brouzdáte tzv. inkarnačním procesem, tak se snad i konečně dokážete uvolnit a užívat si svůj život, který je tak krásný. Dokud jste totiž v hmotné realitě, tak můžete tvořit. A vy, kteří jste již naplnili svůj inkarnační proces, tak už jste na zcela jiné duchovní úrovni a těšíte se na další dobrodružství své duše. Ale to je opět jiné povídání.
 
Jirka: Takže nás nečeká nic drastického a všechno se k dobrému obrátí? Pochopil jsem to správně?
 
Tamarina: Vždy se všechno obrátilo do rovnováhy. A bylo zcela jedno, jestli ta nerovnováha trvala rok, pět let nebo pět tisíc let. Vždy přišel návrat, který vše opravil. Od toho jsou úžasné vesmírné rovnovážné síly. A vy jako lidé pochopte, že jediné, co jste se přišli naučit je, abyste dokázali být stále v rovnováze. Vy, kteří pochopíte, že váš duchovní vývoj je dlouho trvající proces a budete tak svůj pobyt v hmotném těle přijímat, tak nemusíte mít jakékoliv obavy. Pochopte, že všechno, co si myslíte, že vlastníte, tak je vám jen propůjčeno a nebojte se toho i někdy pustit, protože jinak to za vás udělají rovnovážné síly. Takže pojďte do procesu tvorby své vlastní reality. 
 
Jirka: A poslední dotaz. Mohou naši příznivci s tebou také komunikovat, jak se mne stále ptají?
 
Tamarina: Vždyť víš, že je to o vibracích. A někteří se mnou skutečně navázali komunikaci, ale většina z nich nevnímá, co jim říkám, protože jejich vibrace ještě není se mnou v souladu, což se může kdykoliv změnit. Naopak je i pár takových, s kterými komunikujeme oboustranně. Je zajímavé, že většinou se na mne lidé napojují po tvých webinářích, kde je učíš číst z kvantového pole, ale mnoho z nich to poměrně brzy vzdává, ačkoliv je to právě o neustálém tréninku a zkoušení.

Ráda si povídám s kýmkoliv, ale na tebe jsem si už tak nějak zvykla a hlavně jsem si tě vycvičila, abys trochu dodržoval mé zásady a ctil moje požadavky, což mi vyhovuje. Ale sám moc dobře víš, že i my dva si od sebe občas rádi odpočineme, jako tomu bylo například v posledních několika dnech. I když osobně ten čas vnímám zcela jinak než ty, neboť tady v mém prostoru čas jako vy neexistuje. Ale myslím, že už bychom to mohli dnes ukončit, protože zásadní otázky byly zodpovězeny a můžeme si také něco nechat na příště.
 
Jirka: Tamarino, děkuji.

Jiří Lexa

Autor je lektor kvantování a kvantový terapeut. Jeho kurzy prošlo již několik tisíc absolventů. Podobně jako ve světě např. Esther Hicks umí načítat informace z kvantového pole a předává tuto dovednost ostatním. Zde o něm najdete více informací.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti