Potvrdí Tamarina tento recept na "elixír mládí"?

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme přepis jejich povídání na téma "elixír mládí". Členové klubu mohou klasicky využít audio nahrávku, k níž mají přístup.

Jirka: Dnešní dotaz nám zaslal pan Richard a otázka je velmi zajímavá, i když mnohé posluchače nepochybně zarazí. Proč se ale nezeptat, když máme tu možnost? Pan Richard nám napsal: "Zajímá mě oblast aktivace fyzického těla na takovou úroveň, kdy je zastaven proces stárnutí. Prosím o jemnohmotný pohled Tamariny na informaci, že při smíchání menstruační krve ženy a mužského sperma dochází k vytvoření něčeho, jako je elixír mládí. Když je tato směs využívána orálním užíváním. Děkuji předem za objasnění."

Tak Tamarino, co ty k tomu řekneš? To je velmi zajímavá a taková netypická otázka.

Tamarina: Vy máte jednu nevýhodu, a to je to, že nedokážete rozlišovat určité rituální věci, které vám někdo doslova nabulíkuje.  Vy máte skutečně velké možnosti. Vy máte skutečně nekonečné možnosti, ale orientujete se na ty největší blbosti, který se vám dostanou, protože v okamžiku, kdyby něco takového bylo možné, tak už byste toho dávno využívali. Ale tento způsob je určitě takový, že to v někom může budit pohoršení, v někom doslova hnus, ale je to úplně o něčem jiném. 

Jestli chceme pohovořit o elixíru mládí, tak bychom se měli v první řadě soustředit, co brání tomu, abyste byli věčně mladí. Myslíte, že tomu brání, že nepijete sperma a menstruační krev? To určitě ne, ale brání tomu především vaše omezené myšlení. Ano, já říkám omezené, ale není to omezené v tom slova smyslu, že byste byli hloupí, ale máte určité limity, které jste si sami nastavili, které si sami vybudovali a v tom okamžiku, jakmile máte tyto limity, tak nedokážete pohlédnout za ně, za ty pomyslné bariéry. 

A v momentě, když byste chtěli, aby vaše tělo tady bylo co nejdéle, tak musíte otočit svůj pohled na své tělo a sami na sebe. Nikoliv na okolní svět. A vy máte tendence, respektive ne tendence, ale neustále to tak děláte, že koukáte na okolní svět, jak se na vás dívá, jak se vyvíjí, co se děje okolo vás. Je to dobré, je to špatné? Když to je špatné, tak se s tím snažíte ztotožnit, ale vy se potřebujete od tohoto ztotožňování, od tohoto porovnávání, od těchto vašich vžitých postojů a vzorců odpojit.

Když toto uděláte, tak začnete s tím, že si začnete omlazovat svá těla. Už jenom tím, že si začnete své tělo představovat takové, jaké ho chcete mít, ale ne tak, že si ho budete představovat "chci mít takové tělo", ale budete si doslova vsugerovávat, že to své tělo máte mladé, že to vaše tělo je mladé, že je vitální, že je šťastné, že každá vaše buňka ve vašem těle je šťastná, protože vy svými myšlenkami tyto své buňky zásobujete přívalem pozitivní energie a energie mládí. 

Proto ten dotaz od pana Richarda musím zodpovědět negativně, ale zároveň negativně jenom v tom, že tento recept pomocí menstruační krve a spermatu fungovat jistě nebude. Ale musí si pan Richard uvědomit, že všechno, co dostane žaludek zvenku a co dostane k tomu, aby to nějakým způsobem zpracoval, tak pokud vyhodnotí bílkovinu, jako že je vlastně cizí, že tam vstupuje nějaká bílkovina, která tam nemá co dělat, tak co udělá žaludek? Žaludek ji zničí svými kyselinami a tím pádem máme po elixíru.

Ale v okamžiku, kdy se oprostíte od tohoto, řekněme, orálního léčení nebo tohoto orálního postupu, tak si obrovsky pomůžete a zároveň budete mít možnost využít svoji fantazii, svoje myšlenky. Když se teď napojím na Jiřího, tak co ty vnímáš v momentě, když já tebe využívám k tomu, abych přes tebe reprodukovala tyto své informace? 

Jirka: No, tak já vidím před sebou, ačkoliv mám zavřený oči, tak vidím všechno pomněnkově modré a takové jako by modré světlo.

Tamarina: A proč myslíš, že to je? 

Jirka: No, protože z mého pohledu je to nějaký signál k tomu, že vlastně ta modrá, pro mě to je barva života.

Tamarina: Přesně je to barva, když se podíváš třeba na nebe, co vidíš? Modrou. Když se podíváš na moře, které je klidné, které je nerozbouřené, tak je také modré. A ta modrá barva, kterou ty v tuto chvíli vidíš, tak je vlastně důkazem toho, že ty jsi v rovnováze se svým zdrojem a tvé buňky jsou v tuto chvíli šťastné. A co dělají buňky, když jsou šťastné? Tak mají tendenci se zdokonalovat, mají tendenci se rozmnožovat a mají tendenci růst a vylepšovat se. 

Ale v okamžiku, když začneš myslet destruktivně, to znamená, teď si začneš představovat nějaké katastrofy, začneš mít strach, začneš nějakým způsobem sám sebe trápit, tak najednou tvoje buňky budou mít tendenci se destruovat, ničit samy sebe. A to je přesně to, co vy děláte. 

Vy často žijete ve vzorcích, které vám bohužel nepřináší elixír mládí, ale naopak vám urychlují proces stárnutí. Zkuste to obráceně, zkuste si vyřešit veškeré vaše starosti. Odpusťte každému člověku. Každému jednomu člověku ve svém životě, odpusťte sebedrobnější přestupky vůči vám, i když si myslíte, že nějakého člověka nemáte ve svém životě už zařazeného, protože vám kdysi ublížil, projděte si ten váš vzájemný vztah, protože tam může být vaše nenávist.

A tato vaše nenávist je velmi destruktivní emoce, která právě likviduje vaše buňky. Ale v okamžiku, když vy odpustíte danému člověku, budete velmi osvobozeni od toho, abyste stárnuli. A to je potřeba, abyste chápali. Abyste každý den měli na paměti. Když toto zvládnete, tak najednou se stane jedna věc. Budete mládnout. 

Další důležitá věc je, abyste pochopili, že vy pocházíte z nějakého rodu. I když ve vašem rodu pokračujete, vy jste se tam znovu vrátili a když jste se vrátili do vašeho rodu, ale přenášíte určité zátěže, které ve vašem rodu jsou. A právě tyto vaše zátěže, které si nesete, tak ty vás velmi brzdí a ty vám též způsobují vaše problémy se stárnutím. 

To znamená, vy potřebujete se zbavit nejen těch přítomných problémů, nejen těch přítomných bloků, zátěží, traumat, která máte třeba z vašeho dětství, ale vy se potřebujete postupně zbavovat i vašich zátěží, které jsou ve vašem rodu. Protože, jak již bylo řečeno, vy sice procházíte třeba několikrát vaším rodem. Je možné, že někdo jste inkarnačně postoupili a byli jste třeba svůj pradědeček nebo svoje prababička nebo někdo z vašich dalších předků, ale vy procházíte tímto rodem a touto cestou z toho důvodu, abyste se něco naučili. Abyste přestali opakovat ty staré vzorce, v kterých se pohybujete. A to je váš úkol. 

A právě váš úkol je, abyste pochopili i jednu z věcí - proces mládnutí. A nikoliv, abyste zůstávali ve starých vzorcích, kde budete stárnout stejně jako v minulosti. To když se naučíte, tak vlastně máte zvládnutý elixír mládí. Nepočítejte s tím, že vám někdo dá nějaké kapky, nějaké léky a vy omládnete. Ale vy si sami můžete už teď od této chvíle navozovat svůj vlastní organismus ve stavu mládnutí. 

Ale je potřeba, abyste se pro to jednou rozhodli a začali to dodržovat, protože když si dneska řeknete, že budete mládnout, že váš organismus mládne a že váš organismus je mladý a mladší a stále vitálnější, ale za dva dny vás to přestane bavit, tak se nemůžete divit, že to nefunguje. Ale pokud se rozhodnete a budete třeba ve vzorcích, že se budete neustále smát, protože je známo, že úsměv, když držíte na tváři svůj úsměv, tak že vám omlazuje buňky, omlazuje vám organismus, dostávají se vám hormony štěstí do krve. 

Ale je potřeba, abyste to vydrželi ne pět minut, deset minut, ale stále. Usmívejte se stále, přestaňte se mračit. Možná budete mít trochu pocit, že vypadáte jako blázni, ale teď si vyberte, můžete vypadat jako blázni a jako mladí blázni, anebo se budete podřizovat tomu, jak na vás kouká vaše okolí, jak vás chce mít zaškatulkováno vaše okolí. No, ale budete v těch starých kolejích, v kterých jdete. 

Jirka: No, Tamarino, ono máš sice pravdu, ale spousta lidí to prostě nedá. Přesně to, co jsi  teď řekla, že spousta lidí řeší, jak na ně kouká jejich okolí. Co by jsi poradila ještě právě v tomto případě lidem, aby dělali, když vlastně se na ně to okolí bude koukat třeba s tím smíchem, protože já to znám z vlastní zkušenosti, praktikuju to a musím říct, že je to prostě síla. A už jenom třeba to, když najednou se směju a jenom tak prostě jdu v obchodě a směju se a lidi na mě koukaj a mračí se a jsou ještě víc třeba nasraný, protože vlastně viděj blázna, který se směje. Tak jak se s tím můžou lidi vyrovnat, aby se jich toto nedotýkalo?

Tamarina: A to už je zase na každém a na síle každého z vás, protože vy si můžete vybrat. Vy máte svobodnou vůli. Buďto se necháte zatlačit do kouta těmi, kteří chtějí, abyste zapadli do té skupiny té většiny lidí, kteří se nesmějí a kteří jsou otráveni tím životem a které ten život doslova obtěžuje. 

Anebo je nechte, ať si jdou svojí cestou. Pusťte je, nebuďte proti nim, nebuďte na ně nějakým způsobem naštvaní, ale podporujte sebe. Jděte svojí vlastní cestou a uvidíte, že tomu budete dávat obrovskou lehkost. Zkuste si zavřít oči a představovat si nádherně modrou barvu nebo modrou louku posetou pomněnkami a uvidíte, jak se vám začne postupně měnit vaše myšlení.

Ale chce to dělat často, chce to každou volnou chvíli, když budete mít, tak si zavřete oči a představujte si pomněnky na louce a uvidíte, co se bude dít. Ale je potřeba, abyste to dělali pravidelně a ne z donucení, ne z pocitu, že musíte. Dělejte to pro radost, abyste měli radost z této činnosti, protože když budete dělat něco jenom proto, že vám to někdo řekl, tak se nikam nedostanete, tak vás to přestane bavit, to děláte celý život. 

Ale když si řeknete, že budete jenom tak pro radost nedělat nic a jenom vidět před zavřenýma očima modrou barvu, tak vás to bude těšit, bude vás to motivovat jít dál a budete si u toho moci představovat další pozitivní věci ve vašem životě. A to je to kouzlo vašeho elixíru mládí. Takže vyzkoušejte to a můžeme si zase o tom někdy popovídat.

Jirka: No, Tamarino, já ti děkuju. Dneska to teda bylo dobrý a musím říci, že sám si budu teda představovat tu modrou louku, protože to nedělám, a je to pro mě novinka v tuhle tu chvíli, takže děkuju za to a doslova mě překvapila a děkuji i panu Richardovi za jeho dotaz. A vám, milí přátelé, přeji jenom to nejlepší a těším se na slyšenou u dalšího videa.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti