Mimořádná zpráva od Tamariny k současné situaci

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme textovou verzi nahrávky, která je k dispozici se spoustou dalších právě těm z vás, kteří tvorbu těchto nahrávek chcete podpořit a přidat se tak k naší klubové komunitě. Děkujeme.

Jiří: Jak vidí Tamarina současnou situaci, ve které se lidstvo nachází? Jak vidí náš přechod do nového věku a jak vidí tu samotnou transformaci lidského vědomí? Na to se jí můžeme zeptat právě v tomto videu. Jaké máš pocity z toho, co se dneska děje?

Tamarina: Já nemám pocity, já jsem jemnohmotná bytost, já nemohu mít ani pocity. Pocity máte vy, protože máte ego a jste k tomu přizpůsobeni. Ale já pouze mohu mít nějaký pohled a mohu vám ho říct ze svého pohledu objektivně, ale samozřejmě je to pouze můj pohled jemnohmotné bytosti. 

Já za vás nemohu řešit to, co vy jste si zvorali, nebo to, co neumíte vyřešit nebo nehodláte vyřešit. Já to za vás dělat nemohu, ale mohu vám říci svůj pohled a ten můj pohled je takový, že tam, kam jste se dostali, tak jste se dostali částečně z viny někoho, že někdo vás chce dostat do určitých situací, kdy on se na kapsuje, kdy on bude profitovat z vašeho neštěstí, kdy on bude získávat bohatství na úkor ostatních lidí, to je sice pravda, ale získali jste tuto možnost, tuto zkušenost na základě své vlastní netečnosti.

Protože jste se nechali jednoduše takzvaně, jak říkáte vy, opít rohlíkem. Skočili jste na dary, které vám přišly, začali jste si užívat toho materiálního způsobu života. Já neříkám, že materiální způsob života je špatný. Ty všechny doplňky, ty všechny kulisy, které používáte, jsou skvělé. Ale vy jste propadli tomu, že si je můžete užívat a že vlastně není třeba nic jiného dělat. 

Že je potřeba jen pracovat, že je potřeba sbírat penízky, že je potřeba si ty penízky užívat a vlastně toto stále dokola, ale nikdo jste nepochopili, že je potřeba na sobě pracovat duchovně - nebo tedy většina to nepochopila - a ta většina, která v tuto chvíli jede na těch autopilotech, která se nechává oblbovat těmi lidmi, kteří chtějí profitovat na té většině, tak vlastně ta zapříčiňuje to, že ve vašem kolektivním vědomí se nachází informace, které to všechno ještě přiostřují, protože v okamžiku, když by začali lidé skutečně na sobě pracovat, tak by získali mnohem větší šanci, jak si pomoct ve svém životě a jakým způsobem se posunout. 

Ale oni to jednoduše nechtějí. Jim stačí, že dostanou peníze, aby si mohli koupit to svoje jídlo, to svoje oblečení a mohli jednou za rok jet na dovolenou a jsou spokojeni. Ale to, že na nich profituje někdo, že někdo je doslova zneužívá a chce je využít ke svým špinavým cílům, tak to nevidí a ani to nechtějí vidět, protože jim to takto vyhovuje. 

Ale v momentě, když jim někdo řekne, že musí něco udělat pro vaši zemi, ačkoliv to bude lež, že budou jít třeba válčit, protože nikdo z těchto lidí, kteří vás chtějí natlačit do nějakého konfliktu, tak se například nepoučil z toho, co se událo v minulosti. Nepoučil se z toho, že ta vaše druhá světová válka byla též sehraná. Nepoučil se z toho, že ve vaší druhé světové válce nešlo o to, kdo zvítězí, ale o to, kdo na ní víc vydělá. A stejně tak to bylo s první válkou a stejně tak to bude s tou další, pokud k ní dojdete.

Protože vy v okamžiku, když dojdete do fáze, že budete chtít znovu válčit, vy sice řeknete, že nechcete, že jste k tomu donuceni, ale podívejte se, jak ti vaši novodobí Hitleři, jakým způsobem vás do toho tlačí. A vy pouze kývete, užíváte si svůj život v hojnosti, užíváte si svůj život v materiálích, ale nikdo neřešíte své duchovní podstaty a neřešíte svůj duchovní růst.

Jiří: Počkej, to by jsi asi spoustě lidem křivdila, protože mnoho lidí se probouzí a mnoho lidí teď vlastně dochází k tomu, že jejich vědomí procitá, takže si myslím, že asi spoustě lidem křivdíš. 

Tamarina: Ne, já nikomu nekřivdím, protože teď, ano, se probouzíte na základě toho, že se vám děje něco nekomfortního, ale do této doby jste si prostě užívali a nechávali jste, ať úřadují ti, kteří vás teď chtějí zatáhnout do mnohem větších problémů. A to, že tito lidé jsou sociopaté, to už jsme řešili také. Tito lidé nejsou normální, oni jsou sociopatičtí, proto jsou v těch vašich západních vládách, protože oni nemají soucit s nikým a právě sociopaté byli v podstatě vybráni pro tyto funkce, protože ty jsou neovlivnitelní. 

Jestliže člověk bude cítit s těmi ostatními, nemůže nikomu posluhovat, nemůže dělat nikomu vazala. A tady u vás se stalo. A vy, protože chcete růst, tak teď jste si přivodili tuto situaci, kdy se bude muset každý sám rozhodnout, jestli přistoupí na hru těch novodobých Hitlerů, kteří vám teď začínají postupně zatápět, anebo jestli se bude starat sám o sebe, tedy o svůj duchovní růst.

Vy tím, že se staráte sami o sebe v rámci svého duchovního růstu, tak neohrožujete nikoho, tak nikomu neubližujete, tak nikomu nepřiděláváte problémy. Naopak vy pomáháte té společnosti být mnohem pevnější. Ale podívejte se, vaše společnost se absolutně odklonila od jakéhokoliv duchovního vzestupu, a proto procházíte tyto transformační procesy na úrovni, kdy vám to není příjemné, kdy se rozčiluje, kdy vidíte, jak vám někdo ubližuje, že nefunguje zdravý lidský rozum, že nic nesouvisí s logikou, protože v tom žádnou logiku ani hledat nemůžete.

Vy jste to zkrátka zaspali, někteří ne, někteří se probudili, ale to je ještě velmi malé procento, ale v okamžiku, když toto pochopíte, že každý musíte skutečně zapracovat sám na sobě, že každý musíte hledat svoji cestu svého duchovního vzestupu, že každý musíte umět pracovat se svými myšlenkami, abyste je nedávali jenom tak někomu a nepodporovali jeho militantní a dobyvačné cíle, ale že můžete naopak svými myšlenkami stavět novou společnost, že můžete budovat, že můžete nějakým způsobem pomáhat své zemi.

To ale musíte zjistit každý sám, to vám nikdo nepomůže, protože v okamžiku, když by vás zase někdo do něčeho tlačil, tak to bude pravděpodobně jenom nějaká manipulační technika, kterou zkouší tyto síly, aby vás dostaly na svoji stranu. A podívej se, jak to funguje. Jaký byl tvůj zážitek nebo tvá zkušenost pouze s tím, že někdo chce mír? Vzpomínáš si?

Jiří: No, já si vzpomínám. To můžu říct. Napsal jsem jeden článek na server tadesco.org a v tom článku vlastně bylo o tom, že když člověk používá svoji mysl a myslí na věci, které v životě chce mít, tak ty věci se mu realizují. To znamená, když budeme myslet na mír a budeme v tomto duchu myslet kolektivně, to znamená, budeme ten mír realizovat. 

A teď díky tomu článku se ozvali dva lidé. Jeden pán z Čech, jedna paní ze Slovenska a oba dva, to je zajímavé, založili web. Ten pán založil myslemenamir.cz a ta paní na Slovensku myslinamier.sk. A teď si představte, že ta paní dokonce udělala krásné plakáty, billboardy, krásnou grafiku na to měla a objednala si, že to budou vyvěšovat ve městě Humenné a ta agentura, která jí pronajala ty plochy, nakonec odstoupila od smlouvy, že slovo mír je v současné době slovo, které se nesmí používat. Ale kdyby tam dala třeba sbírejme na ukrajinské zbraně nebo na ukrajinskou armádu, tak to by prý prošlo. To je zajímavé... 

Takže jenom vlastně tohleto je potřeba změnit, to znamená, chcete válku? No, tak kdo ji chcete, tak ať na ni myslí, tak ať se jí věnuje, ať jí realizuje. Ale kdo ji nechce, tak ať jí nevěnuje ty myšlenky. Ani ty negativní. To znamená, já ji nechci, tak věnuji svoji pozornost míru. Jak ty na to koukáš, Tamarino? 

Tamarina: Říkáš to úplně přesně. Říkáš to tak, že vlastně takto by se každý člověk měl znovu naučit myslet. Vy jste tak uměli myslet, ale ten globální prediktor vás tak zblbnul, tak vás přeonačil, že teď využívá vaši mysl ve svůj prospěch a vy, když to nezměníte, tak ho budete stále podporovat a budete ho podporovat tak dlouho až bude pro vás jako pro jednotlivce už pozdě, abyste něco realizovali.

To znamená, že jestliže se teď do toho pustíte, každý budete nějakým způsobem tvořit tu svoji vlastní realitu a někdo na vás přijde, abyste udělali něco proto, že je potřeba támhle pomoct v rámci té války, tak vy jenom řekněte, to není moje válka, to je vaše válka. Vy, jestli ji chcete, tak se tam realizujte. Moje není, já se budu realizovat ve svých záležitostech a je potřeba, abyste si to dovedli ale říct i v tom duchu, kdyby vás do ní někdo tahal násilím, protože vy jste svobodné bytosti. 

Vás tam nemůže nikdo natáhnout. Když vy se rozhodnete, že nepůjdete, tak vás tam nikdo nedožene a počítejte s tím, že jednotlivec, dobře, může být nějakým způsobem zavřen, může být nějakým způsobem umlčen, ale když vás budou desítky tisíc, když vás budou stovky tisíc, tak vás nikdo nemůže umlčet, ani nikdo nemůže nikam zavřít, protože vás najednou bude hodně a to vaše kolektivní vědomí se přemění. 

A tím, že se teď otevírá vaše kolektivní vědomí, tím, že se teď otevírá mysl lidí, tak vy stejně k tomu dříve či později dojdete a veškeré tyto dobyvačné plány a tyto destruktivní cíle se těm vašim globálním prediktorům budou bourat jak domečky z karet. Ale do té doby je potřeba, abyste to podpořili každý sám, abyste každý na své vlastní úrovni pracoval se svým vědomím, abyste četli knížky, kde se budete učit, jak pracuje mysl, abyste se dozvěděli, jak si tu realitu tvořit, abyste pracovali s tím, co máte k dispozici a vy to k dispozici máte.

Ale každý se musíte rozhodnout sám a říci ano, já do toho jdu, já chci ten svět změnit. Protože jak váš svět vypadá? Vy dneska svádíte, že to začali vaši otcové, možná vaši dědové, kdo válčili již v první světové válce a vy jste ten svět tak zdědili, no, ale co jste udělali pro to, aby se ten svět změnil a předali ho svým dětem v lepším stavu? Nic jste pro něj neudělali, jenom se vezete a jenom si stěžujete, jenom hrajete roli oběti. 

Tak si to konečně uvědomte a začněte něco dělat. A můžete začít každý od sebe, můžete začít pracovat se svojí myslí a můžete začít realizovat své vlastní sny, cíle, tužby, přání a pokud jsou to konstruktivní tužby, cíle, přání, tak je realizujte a jsou ve prospěch celku, jsou ve prospěch lidstva, to znamená, vy tím, že myslíte na sebe, že se učíte používat svoji mysl, tím nejste sobci. 

Vy jste sobci, pokud budete na tohle to kašlat a budete pracovat pro někoho, kdo plní své sobecké cíle a vy jenom, abyste se najedli, jenom, abyste si vydělali na svoje živobytí, tak budete slepě sloužit někomu, kdo připravuje třeba vaši destrukci, ale jenom vám to zatím neříká, protože vy to nepotřebujete vědět. Ono až to přijde, tak pak už většinou bývá pozdě. 

Takže přemýšlejte nad tím a věřte tomu, že v každém z vás třímá tak veliká síla, tak obrovská síla vaší mysli, kterou si neumíte ani představit. A jakmile to pochopíte, tak pochopíte, že můžete obrátit chod celého světa a nepotřebujete k tomu nikoho nad sebou, protože vy každý z vás jste tak výjimečná osobnost, protože máte možnost změnit cokoliv ve svém životě, tak to začněte konečně dělat. 

Jiří: No, Tamarino, a jak to ještě vidíš vlastně s tím mírem? Je to hodně na vážkách nebo jak to vidíš?

Tamarina: Jiří, o tom už jsme hodně hovořili a naše soukromé debaty se okolo toho též hodně točily. Uvědom si jednu věc, že mír, ten opět stejně jako cokoliv jiného, nevychází z vnějšího prostředí, ale vychází z každého člověka. Takže jestliže jsem řekla, že máte v sobě obrovskou sílu, abyste nějakým způsobem toto všechno vyřešili, abyste nějakým způsobem sami sebe dostali na stranu těch tvůrců a ne na stranu ovcí, že vás někdo bude tahat za obojek tak, jak se rozmyslí, tak potom bude mír, protože vy uzavřete mír sami se sebou. 

To znamená, nebudete nenávistní vůči nikomu. Ani vůči politikům, ani vůči těm novodobým vašim Hitlerům, ale budete v míru sami vůči sobě a vůči okolí. Už to bude automatický, protože vy nebudete mít potřebu nikoho řešit. A to je velmi nakažlivé. Začněte to dělat každý sám u sebe. 

A tím, že začnete sami u sebe, budete tím postupně infikovat další lidi. Ti lidé budou uzavírat mír sami v sobě, takže moji milí zlatí, myslete na mír, myslete na mír sami v sobě a všechno bude v pořádku. 

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti