Má chování zlých lidí pro ně nějaké posmrtné následky?

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme textovou verzi nahrávky, která je k dispozici se spoustou dalších právě těm z vás, kteří tvorbu těchto nahrávek chcete podpořit a přidat se tak k naší klubové komunitě. Děkujeme.

Jiří: Pan Marcel Tomečka se ptá: "Dotaz. Nevěřím tomu, že lidé, kteří se během života na Zemi chovají jako dobytci a mají na rukou krev milionů nevinných jako Bushové, Rockefellerové, Rothschildové, Clintonovi a jiní, že by po smrti jen odešli ze svého fyzického těla a tím by bylo pro ně vše smazáno jen proto, že věřili ve správnost svého chování. Tamarino, tohle by mělo nést následky. Jak tito lidé fungují po smrti? Narodí se zpět na Zem, aby vše napravili? Třeba jako léčitelé? Jak je to dál s takovýmito tvory? Děkuji."

Takže Tamarino, můžeš nám odpovědět?

Tamarina: Ano, je to úplně stejné jako s kýmkoliv jiným, kdo se narodí a má svůj jistý úkol. Oni se narodili a vzali si tento úkol z nějakého důvodu, protože všichni zúčastnění se do toho nějakým způsobem zapojili vědomě. Uvědomte si, že například ti lidé, kteří umírají jako nevinní civilisté v různých konfliktech, které například vyvolá nějaký stát, tak ve většině případů, ve většině, podotýkám, nemusí to být vždy, ale ve většině případů si jdou sami vyřešit nějakou karmickou nerovnováhu. 

A stejně je to tak s těmito lidmi, kteří sem přišli a kteří toto dělají, protože oni nás přišli učit. Oni nás nepřišli uzurpovat. Ale lidstvo je potřebuje, protože pokud vy lidé pochopíte, jak máte využívat své vlastní vědomí, tak oni nebudou mít živnou půdu pro ta svoje počínání. A to je velmi důležité, protože vy odsuzujete ty lidi, ale vy byste neměli nikoho odsuzovat, protože tím vlastně jim dáváte svoji pozornost a vy podporujete jejich energii.

Ale v momentě, když tito lidé upadnou v zapomnění, věřte tomu, že ta energie se o ně postará, že oni zkrátka nebudou mít tu moc a ty možnosti, které mají. A to je právě to, co je třeba pochopit. Oni vás sem přišli učit, i když vy si o tom můžete myslet, co chcete. Vy to teď, protože jste v nevědomém módu, tak to nechápete a chcete odplatu, ale ta odplata, to je vlastně to narovnání rovnováhy. 

Oni pokud k tomu byli dobrovolně vybídnuti nebo se k tomu dobrovolně nabídli, aby pomohli dalším duším, tak oni za to neponesou ten trest, ale ty duše naopak musí pochopit, že tady proběhl určitý proces, kterého se potřebovaly zúčastnit. Proto je velmi důležité nelpět na tom, co kdo udělal, co kdo komu ublížil atd. Ale je třeba, abyste sami sobě neustále navyšovali vibrace, protože vy tím, že navyšujete vibrace, tím se od těchto věcí vzdalujete a jdete od toho pryč. Můžete potom fungovat zcela jinak. 

A to je to podstatné. Ne to, že se tomu dneska budete věnovat a budete si myslet, že na druhé straně si zvedáte své vibrace. Nezvedáte své vibrace, protože se věnujete těm zvěrstvům, ale pokud chcete skutečně takto fungovat, tak to úplně pusťte, protože pokud se vás to netýká, že v tom nejste zainteresováni a nemáte se z toho co přímo naučit, tak vás to má naučit tomu, že máte od toho odklonit svoji pozornost. A uvidíte, že váš život se bude rapidně měnit. 

Nemusíte se mnou souhlasit, protože pokud to nechápete, tak se mnou ani souhlasit nemůžete, protože to odporuje veškeré vaší pozemské logice. Ale jak pochopíte zákony vesmíru, jak pochopíte cirkulaci duší, jak pochopíte inkarnační zákony, tak zjistíte, že vy se sem vracíte proto, abyste právě určité věci pochopili, i když z toho hmotného hlediska jste velmi zkoušení, kolikrát trpíte, je to i pro vás bolestivé, je to pro vás velmi nepříjemné, ale vy se vždy vrátíte do toho souladu a v tom souladu -  tam jste skutečně doma. Tady to je jeden velký sen, jedna velká vaše iluze, a to je velmi důležité si uvědomit.

Jiří: No, já děkuju, já abych řekl pravdu, Tamarino, mě to taky tak jako trošku, já to neřeším, jo, ale trošku mě to překvapuje v tom smyslu, že vlastně ti lidé, kteří někomu ublížili, nedávno jsme třeba měli rozhovor s Adolfem Hitlerem, jsme dělali napojení, a můžu říct, že to je docela veselý chlapík, co se týče energií, nicméně taky jsem si říkal, vždyť on má vlastně na rukou krev  milionů lidí, ale ono to je skutečně trošičku jinak. 

On byl nějakým způsobem jakoby požádán, aby tuto službu udělal. Já jsem to taky nechápal, takže jsem taky říkal, jak může někdo něco takového udělat, ale skutečně, že v tomto okamžiku, když my tady něco řešíme na Zemi a žijeme tu svůj život a někdo nám ubližuje, byť je to skutečně ve velkém měřítku, tak my musíme zjišťovat, proč se nám to všechno děje. 

A já jsem to dokonce už říkal v některých videích před tím, že my prostě přišly informace, že tím, že se například dělají rekonstrukce těch různých historických bitev, a to je jedno, jestli z dvacátého nebo devatenáctého století nebo ještě starší bitvy, protože znáte ty různé spolky, které dělají tyto různé rekonstrukce, tak tím se vracíme jako lidstvo zpět a vlastně neustále snižujeme tím vibrace. 

My bychom měli toto vzít v patrnosti. Ano, stalo se to a naučit to naše děti, ano, toto proběhlo, poučili jsme se z toho a co nás to naučilo? Sle všimněte si, my to neděláme. My se k tomu vracíme a říkáme hlavně, aby se to neopakovalo, hlavně aby se neopakovaly ty zvěrstva druhé světové války, aby se neopakovalo to, co se tady odehrálo 3. července 1866. Kdo víte, co to bylo 3. července 1866? Napište mi to do komentářů. 

Vy to rychle zjistíte na Googlu, ale jsem zvědav, jestli to někdo zná, jestli mi tam někdo upřímně napíše, že to skutečně věděl, co to bylo za událost. Ale byla to událost, která se taky neustále rekonstruuje, připomíná. A jde o to, že vlastně my to všechno držíme v kolektivním vědomí. Kdy už začneme konečně do kolektivního vědomí sázet to, že chceme tady mít určitou novou vizi nové společnosti, že tady chceme mít společnost, která bude fungovat na zcela jiných principech? Kdy začneme toto řešit? 

Kdy toto začnou řešit tyto spolky, které se neustále vrací a chodí v historických uniformách a stále si připomínají toto. To je snižování vibrací, přátelé, toto. To je neustálé připomínání těch zvěrstev, ale v momentě, když půjdeme do budoucnosti a řekneme si, ano, tady byly tyto hnusy, ale my jdeme teďka dopředu, protože chceme změnit tu naší společnost k tomu, že bude postavená na vztahu člověka k člověku, na vzájemné lásce, na tom, že se budeme navzájem ctít. 

To neznamená, že musí spadnout ekonomický systém, že se to tady všechno musí zhroutit, to vůbec není pravda, to je všechno na našem nitru. My když si řekneme, budeme si tady platit kameny, tak si budeme platit kameny. Když si řekneme, budeme tady tvořit všechno na platformě, že budou mít všichni všechno a nebudeme krást, tak to ale musí být někde zaneseno ve vědomí, v tom kolektivním vědomí, a bude to fungovat. Já jsem potom stoprocentně přesvědčený. 

Ale je třeba, abychom se tomu už začali věnovat. Ale my se věnujeme tomu, že si rekonstruujeme starý bitvy, že děláme pietní akty, že děláme tyto věci, ale to je, prosím vás, to, že si to budeme stále připomínat. To je vstup prostě zpátky, to je krok dozadu, ale v momentě, když dovedeme říct, ano, víme o tom, je to tady, nepopíráme, že se staly tyhle hnusy, ale my tady máme a budujeme novou společnost, kde lidi respektují jeden druhého, kde k sobě lidé mají blízko, kde si pomáhají, kde nesoupeří, ale pomáhají si a táhnou se navzájem. A toto bychom měli prosazovat.

Měli bychom prosazovat nové formy výuky, protože jakmile budeme děti učit, že tady máme nějaká skrytá zranění, tak najednou zjistíte, že v další generaci se nebudou lidi rozvádět, že nebude v další generaci kriminalita... Jak je to možný? No, protože děti budou mít informace, které my bohužel nemáme, protože nám je nikdo nedal, nás učili a neustále nám připomínali, jak si lidé ubližovali a podobně. 

Neříkám, že nás učili jenom toto, ale jenom říkám, že ty informace, které se zanáší do toho kolektivního vědomí, by měly být trošičku jiného charakteru a pak to bude fungovat, protože všechno to, co se tam vkládá, tak se tam určitým způsobem začne realizovat. 

A teď si představte, jak to bylo, já už jsem to říkal ve videích a možná to ještě ode mě uslyšíte, jak to bylo v osmdesátých, devadesátých letech, možná i dřív, v Hollywoodu. Vytvářely se filmy na různá témata, různé katastrofy, války, vraždy, já nevím, co ještě. Podívejte se, co se teď děje v celém světě. Realizují se ty filmy. 

Proč? Protože se to dávalo všechno do kolektivního vědomí. Tak se lidé programovali. Tak se pojďte programovat filmy typu Nádherná zelená. Pojďme se inspirovat těmito filmy. Pojďme najednou koukat na tyto filmy, pojďme rád pryč násilí. Ale podívejte se na filmy, já je nesleduju, ale podívejte se na televizi, věřím, že za ty čtyři roky, co televizi nevlastním, tak se tam nic nezměnilo. Jsem stoprocentně přesvědčen, že tam je pořád násilí, špatné věci, že jsou tam neustále nějaké informace na vymývání mozku lidí atd. Prosím vás, to je potřeba toto začít řešit a vy neovlivníte to, co televize vysílá, ale vy ovlivníte to, že se na to prostě nebudete dívat. A to by si měl dát každý ruku na srdce. 

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti