Lehko se to radí, tvořit si svůj život, když musím chodit do práce...

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme textovou verzi nahrávky č. 117, která je k dispozici se spoustou dalších právě těm z vás, kteří tvorbu těchto nahrávek chcete podpořit a přidat se tak k naší klubové komunitě. Děkujeme.

Jiří: Dnes položíme Tamarině dotaz od naší posluchačky, která si bohužel nepřála uvést své jméno, což samozřejmě respektujeme. Napsala nám: "Dobrý den, asi jeden dotaz na Tamarinu mám, tedy pokud mohu, napíšu o něm. Žijeme tam, kde žijeme a realitu si tvoříme sami. Rozumím tomu. Problém ale je, že musíme platit účty a taky se asi všichni musíme postarat o svůj důchod, o dobu, kdy budeme nemohoucí. Prostě peníze potřebujeme a nedá se to v tomto světě jinak. Dokážu myslet na pozitivní, dokážu, jen mě vždy a denně deptá, že pro peníze musím chodit do zaměstnání, kde prostě dobře není. Každý den musím vydržet prostředí, které mě drásá, negativní emoce i horší věci. Najít si novou práci v mém věku 55 let asi jistě nehrozí. Peníze však potřebuji. Co s tím?" 

Tak Tamarino, tyto otázky a jim podobné si poměrně často klade spousta lidí. Máš na to nějakou odpověď? Máš na to nějakou radu? 

Tamarina: Jistě, už když si znovu zopakuješ ten text, který posluchačka napsala, tak z toho vyplývá, že vlastně ona neočekává ve svém životě již nic dobrého. Všímáš si toho? Všichni se musíme postarat o dobu, kdy budeme nemohoucí. Všiml sis té věty? Ona očekává, že jednou bude nemohoucí... To není problém té paní, protože ta paní samozřejmě to nemyslí zle, nemyslí to nějakým způsobem, že by chtěla být nemohoucí, ale někdo vás naučil takto přemýšlet. 

Paní očekává dobu, kdy nebude moct vydělávat peníze, kdy bude vlastně odkázaná na něco, protože bude nemohoucí a bude si muset nějak zajistit obživu. A teď to zkuste všechno otočit. Co kdybyste si od této chvíle, ne až někdy, ne až za týden, zítra, za 14 dní, za rok, ale od této chvíle, co kdybyste se rozhodli, že si budete každý den dávat na papír svá nejlepší očekávání ve vašem životě? Zkuste se nějakým způsobem přeladit na skvělá očekávání ve vašem životě. 

Já vím, může to znít velmi nepříjemně, protože vy v tuto chvíli zažíváte nějakou realitu, zažíváte něco, co vám třeba nedělá dobře, ale co kdybyste si v tuto chvíli dali na papír svá očekávání? Třeba, že očekáváte, že budete od této chvíle žít už jenom skvělý život, že vám budou do cesty přicházet ti nejlepší lidé. 

Radši bych to i formulovala, že vám již přichází v tuto chvíli ti nejlepší lidé. Formulujte svá očekávání, že očekáváte, že máte peníze, že očekáváte, že máte z čeho žít, že očekáváte, že máte svoji vytouženou práci, že očekáváte, že jste bohatí, že očekáváte, že máte podnikání, o kterém se vám snilo. 

A zkrátka dávejte si do svého očekávání to nejlepší. Všímáte si, když mluvím v tuto chvíli o vašich očekáváních, to znamená o tom, že půjdete dnes do přírody, že si budete užívat to souznění s lesem, s loukou, s vodou, zkrátka s přírodou, s okolním vesmírem, když očekáváte, že dnes spatříte skvělé lidi, že potkáte ideálního partnera, že budete mít tu nejlepší práci, že očekáváte, že budete mít spoustu peněz, všímáte si, jak vám rostou vibrace? Všímáte si, jak se začínáte vzpamatovávat? 

Ano, budete stále na tom lépe a lépe, dokud budete v tuto chvíli poslouchat toto video, protože tady se o navýšení vašich vibrací starám momentálně já, ale jakmile toto video skončí, tak vy opět jako byste vypnuli nějaké tlačítko, zapnete své očekávání na to, že budete nemohoucí, že budete problém ve vaší zemi, že vám vláda něco zdraží, že se stane tohle, že se stane tamto, že budete radioaktivní, že budete mít problémy se zdravím a podobně. 

Ale to je pouze vaše rozhodnutí, uvědomte si to. Nesvádějte to na to, že se okolo vás něco děje. Nesvádějte to na ty politiky, nesvádějte to na tu vládu, nesvádějte to na lidi okolo sebe, ale uvědomte si, že vy se můžete rozhodnout. Tzn. když posluchačce je momentálně 55 let, může se začít v tomto okamžiku věnovat tomu, že bude mít ta nejlepší očekávání. Tím si bude zvyšovat vibrace. 

Jiří doporučuje deník vděčnosti. Ať si tato paní založí svůj deník vděčnosti a každý den tam píše všechno, za co je ve svém životě vděčná. Pokud bude nacházet a psát si body, za které je vděčná, tak ta její vděčnost se bude rozšiřovat. Tím, že se vděčnost bude rozšiřovat, tak bude přicházet do jejího života spousta nových nápadů, nových myšlenek, ale i nových příležitostí, nových lidí a zkrátka všeho, co přináší rozpínající se vesmír. 

Ten vesmír se rozpíná neustále bez ohledu na to, jak myslíte, ale pokud vy se rozhodnete vnímat jenom to, co už je ohrané, tzn. to, co už v tom vesmíru dávno je, to je to utrpení, ta bída, ten nedostatek, ta nemohoucnost, tak je to vaše rozhodnutí. Ale pokud se rozzáříte jako to slunce na obloze a budete očekávat jenom ty nejlepší věci, začnou se ve vašem životě brzy promítat. 

Ale neříkejte si, že to zkusíte den dva tři nebo týden nebo měsíc, ale naskočte na tuto vlnu a zjistíte, že i v 55 letech se dají začít dělat úplně jiné věci, než jste dělala doposud. Víte, kdo měl 55 let, když se z něj stal jeden z velmi bohatých lidí? Vy to jméno znáte, jmenoval se Raymond Kroc a možná ho neznáte pod tímto jménem, ale byl to člověk, který v 55 letech založil systém restaurací, které fungují ve vašem světě stále. Jemu tehdy bylo 55 let a založil systém restaurací, na něž koupil licenci od dvou bratrů. A víte, jak se tito bratři jmenovali? Jmenovali se McDonaldové. Už to chápete? Ten pán zemřel v 84 letech jako miliardář. Uvědomte si to. 

Proto není pozdě ve vašem věku cokoliv změnit. Je to jenom na vašem rozhodnutí. Je to jenom na tom, že vy svůj život uvidíte v těch nejlepších očekáváních, v těch nejlepších barvách, v těch nejlepších vibracích. A to platí pro vás, pro všechny. Věk není pro vás vůbec žádná bariéra, vaše zdraví není pro vás žádná bariéra ve vašem životě, dokud můžete myslet a používat svoji mysl ve svůj prospěch. Začněte to dělat. Uvidíte, že budete velmi překvapení. 

Nemyslete si, že budete bohatnout tím, že vyvinete mnohem větší akci, že začnete víc pracovat, že začnete mít víc zaměstnání, že začnete mít větší počet odpracovaných hodin, ale uvědomte si, že budete mít možnost zbohatnout jedině tehdy, pokud si to začnete dovolovat mentálně. 

Jakmile si to dovolíte mentálně, jakmile začnete ve vašem životě přijímat tyto aspekty, tak se váš život úplně změní. To, že říkáte, že musíte chodit do práce, nikdo vás nenutí, ale samozřejmě vy jste v patové situaci, protože když nepůjdete do práce, tak máte ten vzorec, že si nevyděláte na důchod a ani na současný život. Ale zkuste hledat jiné vzorce. Zkuste hledat něco, kdy nebudete muset chodit do práce, kdy budete dělat jenom to, co vás baví a přesto vám z toho půjdou nějaké profity pro tento váš současný život. 

Vyzkoušejte to a uvidíte, jak budete překvapená. A nejen vy, ale budou překvapeni všichni, kdo to zkusí. Neupínejte se na to, že musíte tvrdě pracovat. Neupínejte se na to, že musíte dřít na někoho jiného, ale upněte se na to, že vy se můžete rozhodnout a že vy si můžete vytvořit přesně to, co chcete. A jestli teď pláčete, že to nejde, že už je vám hodně let, nebo že nevíte, v čem začít, tak to jsou pouze vaše výmluvy, protože vy máte stále svoji mysl. 

Začněte ji používat, vyhoďte televizi, vyhoďte všechna média, která posloucháte a začněte svůj celý život věnovat tomu, jak se posunout nějakým pozitivnějším směrem pro vás. Začněte tento svůj volný čas věnovat tomu, jak se dál profilovat. Vykašlete se na to poslouchat nějaké média, která vás profilují ve svůj prospěch nebo ve prospěch toho vašeho systému. Vyzkoušejte to a budete velmi, ale opravdu velmi překvapeni, jak se váš život bude měnit. 

Proto vám doporučuji, abyste teď se zastavili a v první řadě si napište, co vlastně chcete. Přestaňte myslet na to a nechat se deptat tím, že se jednou o sebe nebudete muset postarat. Na druhou stranu, nastavte si to tak, že pokud by taková situace nastala, vy si to budete moct dovolit, ale nerozhodujte za sebe už teď, že si to nebudete moct dovolit. Vždyť vy za 10, za 20, za 30 let budete jiný člověk. 

Podívejte se na své tělo, podívejte se do zrcadla, prohlédněte si rysy svého těla, a to říkám teď pro všechny, kdo toto posloucháte, prohlížejte si své tělo v zrcadle. A teď si vemte fotku, podívejte se, jak jste vypadali před 10 lety, vemte si další fotku, podívejte se, jak jste vypadali před 20 lety, před 30, před 40 atd. Běžte co nejdál a zkuste si najít fotku, kdy jste byli ještě malé miminko v peřince. Vypadáte nyní stejně? Určitě ne. Pokud je vám přes 50 let, vypadáte stejně, jako jste vypadali v pěti letech? Nevypadáte. 

To znamená, vy jste se změnili, tak proč se bojíte měnit své myšlení? Vy se měníte! Vaše fyzické tělo se mění díky té úžasné rozpínavosti vesmíru. Tak se soustřeďte na to, že vy můžete v tuto chvíli změnit všechno ve svém životě díky tomu, že budete pracovat se svojí myslí. Já vím, může pro vás být velmi fádní, když slyšíte, změňte své myšlení, ale já se snažím vám vysvětlit konkrétně, na co se soustředit, snažím se vám vysvětlit, že vy, pokud se budete v tomto okamžiku soustřeďovat na věci, které vám pomohou růst, budou vám do života přicházet další věci, které vám budou pomáhat růst. 

Budou vám v životě přibývat další příležitosti, další lidé, ale pokud zůstanete u svého vzorce, budou muset být jednou nemohoucí, budu jednou neschopný nebo neschopná se o sebe postarat, budu jednou muset mít důchod, na který si teď musím vydělat, tak jste ve starých vzorcích, jste tam zafixovaní, jste tam chycení, jste tam zmanipulovaní. 

Povolte toto všechno, urvěte tu uzdu, v které jste zachyceni a rozběhněte se do toho nekonečného prostoru, který se vám nabízí, ale vy ho záměrně odmítáte, protože vy se musíte připravit na důchod, vy se musíte připravit na to, až budete nemohoucí, no, pokud to tak chcete, tak se na to připravujete a pokud ne, tady jsem vám dala návod, jakým způsobem si z toho pomoct. 

Nebude to samozřejmě ani za den, ani za dva, ale pokud se rozhodne, že si budete na tom pracovat každý den, tak věřte tomu, že výsledky uvidíte velmi brzy. A pokud vás bude depka přemlouvat, abyste v ní zůstali, pokud vás bude přemlouvat špatná nálada, abyste se jí drželi, pokud vás budou vaše nepříjemné stavy se snažit udržet, tak si jenom řekněte, co je pro vás lepší - cítit se dobře, anebo cítit se blbě? A to už si rozhodněte vy. 

Pokud je pro vás lepší cítit se dobře, tak dělejte všechno pro to, abyste se cítili dobře, stačí na začátku začít myslet na věci, které vám dělají dobře a já vím, že to nemusí jít hned jako po másle, ale zkoušejte to, zvětšujte neustále ten čas, kdy se věnujete pozitivním věcem a uvidíte, jak to bude fungovat. 

Ještě mám pro vás jednu radu. Jiří už o tom mluvil, ale v momentě, když se začnete stále ve svém životě smát, uvolníte určité kanály ve svém mozku, uvolníte určité cesty, aby ve vašem těle začaly probíhat nové procesy, nové chemické procesy na úrovni vašich buněk. Tím, že se budete smát, tak budete omlazovat své tělo, budete si najednou vytvářet zcela jinou vibraci a budete naprosto spokojeni s tím, co vám začne chodit do života. 

Vyzkoušejte to. Ale vydržte to. Mějte úsměv od uchu, i když k tomu nemáte v tuto chvíli důvod, tak to udělejte, protože systém vás válcuje, že se musíte mračit, že musíte být neustále na něco naštvaní, na něco rozzlobení, ale ve skutečnosti vy nemusíte. Vy můžete jednoduše být jenom těmi lidmi, kteří se budou smát a nemusíte vědět proč, ale vy to vlastně víte, protože si chcete navýšit vibrace. 

Systém vás naučil, že se smějí jenom blázni. Tak si řekněte, tak já jsem blázen, protože chci mít pohodový život. Smějte se a uvidíte, poznáte to jednoduše, že večer vás budou bolet mimické svaly na obličeji, protože pokud se vydržíte celý den smát, i když to nebude v tuto chvíli zapotřebí, nebo když k tomu nebudete mít důvod, tak věřte tomu, že pracujete se svaly, které jste doposud nepoužívali tak často, ale podívejte se, malé dítě se směje zhruba čtyřistakrát za den a dospělý člověk prý asi desetkrát. Tak si to srovnejte. Proto se rozhodněte, jak se chcete dále nastavovat. Držím vám palce a věřím, že se neslyšíme naposledy.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti