Co prozradí Tamarina o pyramidách v Bosně?

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme přepis jednoho takového rozhovoru a věříme, že Vás inspiruje, abyste se stali součástí naší komunity.

Jiří: Nedávno objevené pyramidy v Bosně jsou velmi zajímavým místem, které přitahuje stále větší pozornost široké veřejnosti. Dokonce i z české a slovenské republiky k nim velmi často vyráží autobusy s turisty, kteří chtějí poznat toto magické místo. Co nám o těchto pyramidách poví Tamarina? Jak jsou staré? Jak byly využívány? Jak co nejlépe využít v praxi jejich energii, pokud se k nim vydáme? Tak na to si můžeme odpovědět v následujícím videu. 

Tamarina: Ono je velmi těžké si říci, jak jsou staré, protože vy datujete čas jenom určitou dobu. Navíc moc dobře víte, že vaše dějiny jsou v podstatě podvrh, že jste si je upravili nebo respektive někdo je upravil pro vás tak, aby to vyhovovalo tomu, jak dnes žijete, tomu, co se dnes děje. 

Ale když si toto dáte pryč a budete se trošičku zamýšlet nebo respektive necháte si k sobě přijít ty informace, protože ty k vám mohou chodit ke každému, tak si můžete dát časový úsek, že tyto pyramidy, a nejen v Bosně, vy vidíte něco nového a třeba si myslíte, že to je jenom to jedno místo, ale pyramidy byly po celé vaší Zemi a začaly být stavěny zhruba od 60 000 let před vaším letopočtem, když to budete tak brát. 

To znamená, tyto pyramidy mají velmi starou tradici. Ale jestli zjistíte, proč byly stavěny, tak vlastně pochopíte, že se vyskytovaly po celé vaší Zemi, to je jedna věc, ale ony se vyskytovaly i mimo vaší Zemi, protože ony měly daleko více účelů nebo řekněme, ony měly daleko větší využitelnost než jenom v rámci vaší planety.

A to je to, co mnoho lidí nechápe. Takže pochopte, že to nešlo jenom o nějaké stavbičky, které byly na uchovávání těl různých vládců. To vůbec ne. To až potom zjistili, že v pyramidách je energie, která může uchovat spoustu věcí v trvanlivém stavu, protože tam jsou určité podmínky, určité vlastnosti, které jinde nejsou, ale o tom si můžeme říct až za chviličku.

To znamená, vznikly někdy od 60 000 let nazpátek a postupně se stavěly podle potřeby. Je to něco, jako když si vzpomenete na dobu, kdy jste neměli mobilní telefony a najednou mobilní telefony začaly být aktuální a postupně budou mizet, protože vy budete mít další novější technologie. A tak to bylo i s pyramidami. 

Samozřejmě ty pyramidy by vám dnes měly co říct mnohem více než vaše mobilní telefony, protože ty pyramidy jsou skutečně velmi nadčasové a ty vaše mobilní telefony, to je jenom kousek něčeho, co vám bude chviličku sloužit a jsou napojeny na umělé kolektivní vědomí, kdežto pyramidy se napojovaly na vaše skutečné biologické kolektivní vědomí, což je velký rozdíl. 

No a teď, k čemu vlastně sloužily? To je velmi důležité, protože mnoho lidí se domnívá, že to je pouze jenom nějaká uchovávací schránka, že to je nějaké pohřebiště, ale ve skutečnosti tyto pyramidy byly nejprve stavěny jako komunikační prostředky. Tyto pyramidy měly v sobě energii, která když se za určitých podmínek nasměrovala, tak dokázaly přenášet informace na nekonečnou vzdálenost. Ano, slyšíte dobře, na nekonečnou vzdálenost.

Proto jsou rozmístěny po celém vesmíru. To není jenom na vaší Zemi a určitě jste zaznamenali někde nějaké fotografie, kdy na vám dostupných planetách byla zmínka o nějakých pyramidách. A to je přesně ono, protože ty civilizace, které přišly, ty vlastně nejsou pozemské a vy už jste jejich potomci, to znamená, že vy jste se tu sice narodili, ale vaše prapůvodní kořeny sahají jinam a potřebovali jste se dorozumívat, potřebovali jste komunikovat, tak jste určitým způsobem začali tímto způsobem komunikovat, ale následně se rozšířila ta funkčnost pyramid i třeba o to, že byly používány jako teleportační prostředek.

To znamená, člověk nepotřeboval, aby nějakým způsobem cestoval. Lidé nepotřebovali auta, nepotřebovali dopravní prostředky, protože měli úplně jiné schopnosti. O tom už jsme také hovořili. Lidé uměli sami od sebe levitovat, lidé uměli, ale to bylo na krátkou vzdálenost, ale lidé uměli se teleportovat na určitou vzdálenost a uměli se teleportovat právě díky pyramidám na nekonečnou vzdálenost. 

Vy jste mohli cestovat za určitých podmínek nejen prostorem, ale i časem. A to je důležité. Proto dnes máte zmínky, že různí lidé se objevili na různých místech, proto máte zmínky, že některé osobnosti jsou podezřelé tím, co uměly, že jsou podezřelé tím, co přinesly lidstvu, protože to byly velmi nadčasové informace. No, a jak myslíte? No, využili tuto sílu pyramid.

Ale zase je velmi podstatné, že v určitém období, když docházelo k upevňování moci vaším současným globálním prediktorem, tak nebyl už zájem, aby lidé měli tyto schopnosti, aby lidé měli tento dosah. Protože v okamžiku, když máte uzavřené království, teďka mluvím v jakési alegorii, tak z toho uzavřeného království se nedostanete ven, nemůžete komunikovat, ale pokud máte tajnou vysílačku nebo máte nějaký prostředek, tak najednou máte spojení s okolním světem. 

Vzpomeňte si, kdo si na to pamatujete, jak to fungovalo ve vaší zemi za minulého režimu, když jste byli vlastně hlídáni, abyste nemohli vůbec z té země vyjet a bylo zakázáno poslouchat třeba cizí rozhlas, bylo zakázáno poslouchat informace, které nebyly žádoucí. No, a teď si to převeďte na to pozemské měřítko. Takže tyto pyramidy byly záměrně zničeny.

Když půjdete do okolí pyramid, zjistíte, že někde okolo nich se nalézají třeba různé drahokamy, že se nalézají různé minerály, protože v těchto pyramidách byla obrovská ložiska těchto minerálů a drahokamů, protože ty nebyly proto, že by to byly šperky, že by si z toho lidé dělali přívěsky, náušnice a podobně, ale byly tam proto, že měly jiné vlastnosti, které dokázaly určitým způsobem kumulovat ty paprsky, které chodily z toho okolního světa a tím pádem dokázaly třeba přenést člověka jakožto bytost v tom teleportačním procesu. Dokázaly přenést informace v tom procesu. 

A lidé, kteří je využívali, tak byli svobodní, protože se mohli teď během krátké doby dostat kamkoliv. Fungovalo to na velmi zajímavých principech. Fungovalo to tak, že všechno bylo pro všechny, že byla určitá skupina lidí, kteří to jakoby obhospodařovávali, kteří měli přesně přehled o tom, jak to funguje a měli to vlastně na starosti jakoby takoví správci, ale mohli to využívat lidé, kteří chtěli, protože tehdy neexistovalo, že by někdo někomu vládnul, ale bylo to nastaveno tak, že lidé byli svobodné bytosti. 

Ale to se právě postupem času změnilo a vy jste neobjevili dneska nic nového. Tím, že jezdíte do pyramid, tak víceméně si pouze užíváte tu energii, která z nich sálá, ale vy v tomto okamžiku ji můžete využít opravdu jenom na to, že si v nich budete například hrát se svojí telepatií a se svojí pamětí, hrát se svými myšlenkami, ale jak opustíte tu energii, která v mnohých pyramidách už není vůbec silná, ale v některých se ještě drží, tak potom zjistíte, že vlastně vám to nefunguje, to, co fungovalo v těch pyramidách. Ale je to proto, že vy v první řadě potřebujete pracovat i na sobě. 

Ti lidé, kteří využívali schopnosti pyramid v minulosti, tak byli na tom velmi dobře duchovně, což vy nejste. Vám jakákoliv duchovnost naprosto chybí, jako civilizaci, vy byste potřebovali, aby se duchovnost začala prohlubovat, ale ne u jednoho, u dvou lidí, ale aby se generačně začala prohlubovat, to znamená, abyste zase začali být tou duchovní civilizací, která tady byla po čas právě těchto pyramid. 

Takže já si myslím, že v tuto chvíli by mohly informace, které jsem vám předala, stačit a že byste mohli nad tím přemýšlet. A opět se vracím a možná už to je trapné, ale je třeba, abyste skutečně každý začínali od sebe a pomáhali těm ostatním, aby rostli i ti ostatní, protože když budete takto vzájemně kooperovat a budete spolu prožívat tento duchovní růst vaší civilizace, tak se k tomu dostanete. 

Ale jestliže budete jeden ano, jeden ne, jeden hot, druhý čehý, jeden to bude brát vážně, druhý se mu bude vysmívat, tak vám to nemůže fungovat, tak budete neustále rozhádáni. A o to jde dnešnímu globálnímu prediktorovi. Podívejte se, jak se rozhádáváte kvůli blbostem, které vám pouští na té projekci toho vašeho světa. Nevšímejte si toho, co se děje okolo vás, podívejte se, čím žijí teď všichni lidé okolo vás. 

Jenom tak se na to podívejte, nemusíte to pojmenovávat, podívejte se na to, ale myslíte si, že to má něco společného s duchovností? Já jsem schválně nezmínila, jaké je to téma, protože dnes je to jedno téma, zítra to bude jiné téma, za rok to bude další téma, ale stále žijete něčím, kam vám je odváděna vaše pozornost a vy, když nesoustředíte, nekumulujete tu svoji energii do svého nitra, tak nemůžete využívat ani tu energii těch pyramid. Protože ty pyramidy potřebují, aby byly propojeny s vaším nitrem, s vaším vnitřním nábojem a bohužel to mnoho lidí v sobě nemá. 

Takže pracujte na sobě, užívejte si, když jezdíte do pyramid, ale nemusíte jezdit třeba do Bosny, můžete jet třeba na Krym, tam to je teďka asi trochu nebezpečnější, ale tam jsou též velmi silné pyramidy. Můžete jet na území dnešního Ruska a určití zasvěcenci vám řeknou, kde jsou velmi silné pyramidy, ale když nechcete jezdit na východ, můžete jet na západ, můžete jet na území vaší dnešní Kanady, tam též je několik pyramid. Vy to nevíte? 

Tak hledejte, zjišťujte, můžete se dostat do Jižní Ameriky, též jsou tam pyramidy. V Austrálii, též jsou tam pyramidy. Jak je možné, že jsou po celém světě a vy o tom nevíte? To už si lámejte hlavu vy sami, ale věřím, že v momentě, až na něco přijdete, tak už zase vám ta vaše mozaika bude dávat větší smysl a já budu ráda, když si o tom zase budeme spolu moc někdy popovídat.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti