Co nás čeká v roce 2024?

V Klubu Hovory s Tamarinou probírá Jiří Lexa s jemnohmotnou bytostí Tamarinou různé otázky, které jí klade on či členové klubu. Přinášíme textovou verzi nahrávky z prosince 2024, která je k dispozici se spoustou dalších právě těm z vás, kteří tvorbu těchto nahrávek chcete podpořit a přidat se tak k naší klubové komunitě. Děkujeme.

Jiří: Milí přátelé, dnes jsem se Tamariny zeptal, co nás čeká v roce 2024. A co mi odpověděla? 

Tamarina: Co chcete, aby vás čekalo v roce 2024?

Jiří: No, to jsem se tě chtěl zeptat...

Tamarina: Ale já se tě ptám, co chcete, protože vy byste měli určité své představy, co byste chtěli, aby se stalo. Vy byste měli mít určitá svá přání, ale ono všechno může být trošičku jinak. Možná, že se dozvíte zprávy, které vás velmi zdrtí, protože žijete v určité iluzi nějakého vašeho klidu, nějakého vašeho bezpečí a najednou zjistíte, že všechno úplně jinak. 

Jiří: No, tak to rozveď, tak mi trošku k tomu něco řekni. 

Tamarina: Uvědomte si, že procházíte obrovskou transformací, kterou ještě lidstvo nezažilo. To znamená to, co se vám děje od roku 2000, řekněme, tak to stále narůstá, stále se to vylepšuje, v uvozovkách, a vy v tom jste nuceni žít a přetrvávat a učit se. A vy byste samozřejmě chtěli, aby ten tlak na vás ustal, ale úmysl toho Vesmíru, když se o tom tak budeme bavit, je, abyste se v tom tlaku naučili žít, protože jak se v něm naučíte žít, už ho nebudete vnímat jako tlak. 

Už se mu budete nějakým způsobem podřizovat a budete ho přijímat jako vaše přirozené prostředí a najednou se zpomalíte. Najednou zjistíte, že nemusíte nikam spěchat. Najednou zjistíte, že je vám dobře. Ale to, co se odehraje v příštím roce, tak to bude mít právě na další váš posun velký vliv. Takže počítejte s tím, že utichnou některé válečné konflikty, které jsou teď rozpoutány a které se teď vedou a podle vašeho pohledu nemají konce a někomu se do toho konce ani moc nechce, ale v příštím roce to bude už ve zdárném řešení a ty konflikty utichnou. 

Problém je jiný, že vy se dozvíte, že vám bylo dáváno mnoho lží, že vám bylo říkáno tolik nepravd, které jste chtěli slyšet, protože to lahodilo vašim uším, ale ve skutečnosti budete muset polknout hořkou informaci o tom, jak vlastně s vámi jako s lidstvem bylo nakládáno. 

Dozvíte se to již v příštím roce a bude to pro vás ne moc příjemné. Tedy pro ty, kteří to nevědí. Ti, kteří to vědí, tak pro vás to nebude nic nového, pro vás to bude v podstatě úplně stejný proces, jako je teď. Pojedete si svojí cestou. Ale ti, kteří se bojí, ti, kteří žijí ovlivněni tou realitou, ve které se nacházíte, tím vnějším světem, jak mu říkáte i vy, tím Matrixem, tak tam bude na vaší úrovni potom mnoho problémů, protože vy se budete cítit velmi zle. 

Budete se cítit podvedeni. Najednou uvidíte, že i třeba politická elita, které jste věřili, tak že jsou to prolhaní jedinci a že tito lidé budou nějakým způsobem i právně řešení, protože to lidstvo si to přestává již nechat líbit a již jsou řešeny určité případy, kdy jsou někteří vlivní lidé řešení na té právní úrovni, ale zatím ne ve vašich zemích, ne ve vaší středoevropské kotlině. Ale počítejte s tím, že se budou velmi hýbat ledy a bude se vše otřásat v základech. 

Důležité je, abyste pochopili, že to, co se bude dít v příštím roce na politické scéně, tak že je součást toho vývoje. Uvidíte, jak se i vaše vláda bude otřásat, protože lidé už začínají procitat. Lidé si začínají uvědomovat, že mají zcela jiné možnosti a schopnosti a k tomu také dojde. Ale důležité je, abyste každý z vás zachovali klid na té své úrovni a neutrhnuli se z řetězu, abyste v každém případě si řešili v první řadě svoji realitu a nesnažili se na někoho házet špínu nebo někoho očerňovat nebo někoho kritizovat, protože to se vám postupně může všechno vrátit zpět. 

Důležité je, abyste se soustředili na to, že to, co okolo sebe vidíte, nemusí být vždy pravda. Ale v okamžiku, když pochopíte, že vlastně pravda je vždy jenom nějaká otázka rovnováhy, rovnováhy informací, tak zjistíte, že se vám žije úplně báječně. A to, co se příští rok všechno odehraje, tak bude mít právě vliv na to, aby vy jste si uvědomili, co se s vámi děje, co vy zažíváte. 

Další důležitá věc je, že budete najednou mít pocit, že se zlepšil i váš ekonomický život, protože dojde k určitému kroku, který to bude nějakým způsobem podporovat, ale nenechte se mýlit, on ten váš ekonomický svět půjde během dalších let z kopce, protože vy potřebujete přejít na zcela jiný systém, ale to také potřebuje určitý čas a není to otázkou tohoto dalšího roku. 

Takže se nenechte opít rohlíkem, nevěřte nikomu, nevěřte ani sobě, věřte pouze tomu, co si ověříte a ještě k tomu buďte velmi opatrní, protože i to, co si ověříte, tak nemusí být pravda. Podstatné je, aby vy jste přáli ostatním lidem jenom to nejlepší z toho důvodu, že pak to přejete sobě, aby vy jste žili v radosti, aby vy jste žili v obrovské vděčnosti, protože to je základ nové společnosti, která se tady vytváří.

Vaše civilizace upadá a příští rok to uvidíte, že se bude stále více a více hroutit, že se budou dít určité věci. Západní Evropa se stane určitým územím, kde budou otevřené konflikty ještě více, než jsou nyní. Ale vy se bát nemusíte, vy to ještě ustojíte a ustojíte to jednou provždy, ale je potřeba, abyste dali pryč strach a začali konečně se angažovat i do veřejného života. 

Vy jste se teď všichni totiž měli tendenci za posledních 30 let uzavřít do svých příbytků, udělat si vysoké zdi a nevycházet ven, nevnímat nic, jenom ten svůj život a ten svůj materiální požitek, který si užíváte. Ale buďte si jistí tím, že opět se váš život vrací do toho, že se začnete družit s dalšími lidmi, protože proto jste na tomto světě. Ne proto, abyste byli uzavřeni v jednom domě nebo v jednom bytě a distancovali se od veřejného života. 

Tím, že se začnete zajímat o veřejný život, tak budete mít přehled, budete mít vliv a budete postupně se angažovat a spolupodílet na tom, že vaše země budou vzkvétat a budou růst. Uvidíte. To, co se děje dnes na Slovensku, tak že to má dobrou cestu, dobrý směr a Česko se bude postupně přidávat. To, že se v tuto chvíli tam ještě dějí nějaké nepravosti a lidé začínají být poměrně hodně nervózní, to je opět součást vývoje. 

Musíte si uvědomit, dříve bylo bráno Slovensko jako jakýsi mladší, nezkušenější, chudší a hloupější bratr, ale dnes se úplně ty karty otočily a dnes bude Slovensko právě tím státem, který povede vás Čechy z toho problému, v kterém se nacházíte a který se momentálně zatím ještě prohlubuje. A to se ukáže též v příštím roce, tedy v roce 2024.

Ale je třeba, abyste opět věřili sami sobě, abyste v každém případě se nenechali zastrašit tím, že musíte dělat to, co vám někdo z vlivných míst nařídí. Vy jako bytosti, nemusíte dělat nic, vy jste tady sami za sebe a jestliže se rozhodnete, že budete v tom příštím roce skutečně pracovat jenom na tom svém růstu, na tom svém duchovním růstu, tak vám v tom nemůže nikdo zabránit.

Ale je podstatné, abyste pochopili, že i ti, kteří se drží dnes té vlády nejen ve vaší zemi, ale nad celým světem, nebo snaží se, takže oni upadají a budou se držet stále křečovitěji a bude to pro vás mít možná i nepříjemné důsledky, ale podstatné je, že se to všechno pomalu převrací. 

Takže v tom příštím roce se určitě ukončí nějaké válečné konflikty, které dnes jsou. Určitě vás zajímá ta válka na Ukrajině, takže ta určitě bude mít velmi zdárný průběh k rychlému konci, ale pravděpodobně to bude ještě chvilku trvat, než se ukončí. Ale jsou další konflikty, o kterých víte a které jsou ne přímo v Evropě, ale které se odehrávají ve vašem světě a mají velmi společné to, že vlastně jde o přerod na nový systém života. Takže to je jedna z důležitých věcí. 

Další důležitá věc je, že konečně v příštím roce pochopíte, že cesta elektrické energie, která je předražená, která je placena tak, že je špatná a začnete se z ní dostávat pryč. Ale samozřejmě ti lidé, kteří na tom momentálně vydělávají, se toho opět nebudou chtít vzdát, ale postupně to stejně dopadne, že budete mít energii zadarmo. 

Ne v příštím roce, to vám určitě ještě nepřijde, ale postupem let uvidíte, že se dostanete i k utajeným určitým objevům, které tady byly již dávno objeveny a které vám umožňují mít zdarma energii. Ale to jsem trošičku předběhla. Podstatné je, že v příštím roce se ohledně elektrické energie dozvíte, že bude pro vás levnější a budete k ní mít mnohem lacinější přístup. 

Ale opět je třeba, a připomínám, se z úrovně každého člověka rozvíjet a angažovat i mezi dalšími lidmi, tzn. neuzavírejte se, snažte se být mezi lidmi, protože tím, že se dostáváte mezi lidi, můžete energeticky ovlivňovat mnohem účinněji vaše kolektivní vědomí a jestliže se proto, tak to rozhodnete, tak vám v tom nic nezabrání. 

Další důležitá věc je, že budou zrušeny zákony, které jsou nesmyslné na základě Evropské unie a budete dokonce řešit i možné referendum o výstupu z Evropské unie, protože je na to stále více tlačeno, ale to s největší pravděpodobností ještě nedopadne v tom roce 2024, ale už k tomu budete mít našlápnuto, protože mnoho lidí z vás si přeje, abyste ukončili pobyt v Evropské unii, stejně tak jako na Slovensku. Takže i k tomuto bude zdárně postupovat. 

Takže všechno se vyvíjí ve váš prospěch. A i kdyby byly nějaké horší průběhy na těch lokálních úrovních, to znamená, i kdybyste se zrovna neradovali z toho momentálního vývoje, tak si vždycky řekněte, že to stejně spěje k tomu lepšímu, že se pouze ti, kteří drží ty otěže, tak se pouze brání a nechtějí se jich pustit a budou dělat všechno pro to, aby se jich nemuseli pustit. Ale uvidíte, jak se toho postupně bude tento moloch hroutit jako domeček z karet a vy jako lidé, jako svobodné bytosti budete mít opět možnost se znovu nadechnout. Takže to je asi, Jiří, z mé strany všechno k tomu roku 2024, ale pokud ještě máš nějaké dotazy, tak se můžeš zeptat.

Jiří: No, Tamarino, já si myslím, že v tuto chvíli, co jsem tak jako zavnímal, tak si myslím, že to je celkem dobrá odpověď a zeptám se, jestli budou v Čechách předčasné volby. O tom je taky taková jako diskuze.

Tamarina: Opět je důležité, kam se nakloní ta rovnováha vašeho kolektivního vědomí. V současné době to tomu nenahrává z jednoho důvodu, protože ti, kteří brání těm předčasným volbám, tak mají většinu v tom, že si je vlastně musíte odhlasovat, ale ve skutečnosti, pokud vy jakožto lidé, jakožto svobodné bytosti, začnete tlačit na ty lidi, tak máte obrovskou šanci si vybojovat, respektive hladce, nikoliv bojem, ale víceméně energeticky vybojovat ten proces těch předčasných voleb, ale je podstatné, a to opět podotýkám, začněte se konečně opět zúčastňovat veřejného života. 

Bavte se s lidmi, s lidmi, sdružujte se s lidmi, povídejte si s lidmi, buďte vstřícní i k cizím lidem, protože berte to tak, že vy jste stále na jedné palubě, i když to je zdánlivě cizí člověk, tak vy k sobě patříte a je potřeba, aby toto jste znovu obnovili, protože vy jste zapomněli, co to je nějaká vaše lidská komunita, protože každý se distancujete od nějakého veřejného života, od nějakého debatování, od nějakého života, který vám prohlubuje vaši duchovnost.

To je také velmi důležité a co je důležité, tak v příštím roce přijde mnoho dalších lidí, kteří otevřou svoji mysl a začne se opět i toto posouvat, takže i to duchovní hledisko vašeho života nabyde zase na vyšší úrovni a na větším objemu, protože bude mnoho lidí, kterým se vědomí otevře v průběhu příštího roku a budete to cítit velmi dobře, protože čím vás bude víc otevřených ve vašem vědomí, tak tím bude více ten starý systém, ten starý svět, upadat. 

Takže i kdyby se dělo cokoliv, radujte se z toho, protože přichází skutečně něco nového a nebojte se, vy nebudete opakovat žádnou historii, to, co se dřív dělo, nebudete opakovat nějaké bitvy, nebudete opakovat žádné důležité mezníky, kde lidé přicházeli o životy a podobně. Vy teď jste na zcela jiné platformě vašeho vědomí. Vy teď v tuto chvíli všechno budete řešit na úrovni energií a informací, které vkládáte do vašeho kolektivního vědomí.

Jiří: Tamarino, já si myslím, že není co dodat. Já ti děkuju a přeju všem jenom to nejlepší do roku 2024. A pokud se vám toto video líbilo, můžete mu dát lajk, můžete si přihlásit odběr, což nám uděláte radost samozřejmě celému týmu Kvantové cesty. No a budeme moc rádi, když se s námi budete stále bavit, budete stále poslouchat naše videa, přihlásíte se třeba do Klubu Hovory s Tamarinou, anebo budete využívat projekty, které má pro vás Kvantová cesta, ale to už je na vás.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

Chcete e-book zdarma?


Webinář

🗓️ 10. února 2024 (Obsazeno)
🗓️ 16. března 2024 (Sobota)
⏰ 10:00 - 17:00


Webinář zdarma!

✔️ Webinář zdarma
🗓️ 14. března 2024 (Čtvrtek)
⏰ 18:00 (délka cca 1 hodina)


ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti