Co nabídne Astrovíkend v Příbrami?

V sobotu 25. března 2023 jste zváni do Příbrami na další zážitkový festival Astrovíkend s bohatým programem. Uskuteční se v čase 10-18 hodin v Divadle A. Dvořáka. Jaký nabízí program?

Estrádní sál

Láska a vztahy na dlani - Jana Niessnerová
od 10:00 do 10:45

Linie na dlani odráží to, jak prožíváte svůj vztah s partnerem. Zda chcete být ve vztahu dominantní nebo pasivní. Zda potřebujete ve vztahu romantiku, nebo raději živočišný sexuální vztah. Na dlani jsou zřejmé známky toho, zda po neúspěšném vztahu a možném rozvodu potkáte novou lásku. Na přednášce se také dozvíte, jaké čtyři nejdůležitější věci vyžaduje pro spokojený vztah žena od muže a naopak muž od ženy.

Kameny provázejí člověka od pradávna - Zuzana Ivana Majerská
od 11:00 do 11:45

Kameny provázejí člověka od pradávna. Lidé je používali jako pracovní nástroj i jako prostředek k léčení. Dávali lidem sílu a energii, uzdravovali, obnovovali sílu, nosili se na ochranu. Jemně ovlivňují všechny úrovně naší existence a prostor, ve kterém žijeme a pracujeme. To, co se projevuje jako nemoci, mohou být ve skutečnosti projevy našich potlačovaných emocí, projevem duchovní, psychické, karmické či jiné nerovnováhy . Kameny ale nejsou přímo lékem, obzvláště v případech, kdy jsou projevy nepohody již viditelně znatelné. Spíše usnadňují pochopení situace a pomáhají k nalezení cesty k řešení všech problémů. Krystaly nám svoji energii předávají na základě rezonancí a vibrací. Můžeme je použít nejen k léčení různých neduhů, tak i na meditaci a uklidnění mysli.

Kameny vypovídají o schopnosti vylepšovat energii, mají schopnost léčení a duchovní růst, ale každý kámen pracuje unikátně podle individuální vibrace a potřeb nositele (majitele). Krystaly, aby předali energii člověku musí přijít do styku minimálně s kůží člověka. Ideální je šperk na krku nebo náramek. Můžou se použít jako podložka pod nádobu s vodou, nebo dekorace do bytu. Byla bych opatrná na elixíry, obzvlášť v případě nezkušených nováčků. Jsou kameny, které ve vodě uvolňují jedovaté látky, jejichž požitím by si mohl člověk způsobit otravu. Nepsaným pravidlem při používání drahých kamenů je osobitost. Na kámen, který nosíte, byste neměli nechat sahat a působit jiného člověka, protože, jak již bylo řečeno, kamínky mají schopnost vstřebávat energie z okolí a předávat je svému nositeli a ovlivňovat ho.

Kameny jsou jako lidské bytosti. Vnímají naše energie, a to se odráží třeba i na intenzitě jeho barvy, nebo kresbě vzoru. Když si Vás vyberou je potřeba s nimi rozmlouvat, jako s přítelem. Takový kámen je pak mocnější a jeho energie intenzivnější, když ho zavrhnete, jeho energie se vytratí. Starejme se o ně važme si je, jsou čím dál tím vzácnější. Kritérium pro výběr kamene: Můžeme se řídit podle slunečního horoskopu, kdy má každé znamení přiřazené své kameny. Tabulku s přehledem kamenů najdete většinou u každého prodejce. Jelikož prodejci využívají různé zdroje, mohou se dost odlišovat.

Další možností je hledat kámen podle nemoci nebo problému, který nás trápí a s nímž nám má pomoci. Krystaly léčí současně ve fyzické, citové, rozumové i duchovní rovině. Umí vyladit energie a odstraňují vzniklou nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Vibraci krystalů pronikají do hloubky a působí na čakry a auru člověka, a tím spouštějí léčební proces.

Já osobně preferuji, a nejvíc bych doporučila výběr kamene podle osobních pocitů a sympatií, stejně jako si vybíráme přátelé či partnera. Chci-li opravdu dobře využít možnosti, které krystal nabízí, musí prostě sednout a líbit se, musí se ke mně hodit, potom teprve může dodat to, co od něj člověk očekává. Na každého člověka působí kámen jinak, proto je dobré rozhodovat se opravdu sám podle sebe. Jednomu člověku může kámen pomoci, na jiného ten samý nepůsobí vůbec, nebo má odlišné účinky – může třeba znásobit jeho přecitlivělost nebo smutek. Kámen neškodí, jenom zesiluje, zmírňuje nebo mění vibrace člověka v oblasti aury a čaker, tak aby se dostali do stabilní roviny.

Duše a emoce - Olga Sellene
od 12:00 do 12:45

Co pro nás znamená tato kombinace, jak nás ovlivňuje v myšlení i v projevech těla. Co ukazuje ve vztazích. Provedeme léčivou meditací i pro začátečníky. Emoce nás mohou posunout dál nebo naopak blokovat. Při přednášce se k možným blokům přiblížíme. Také odstraníme nachytané entity a energie a v malé meditaci se zaměříme na vaše emoční zdraví a vztahy.

Jak si správně přát, aby se nám v životě dařilo! - Kartář Láďa
od 13:00 do 13:45

Ochrana a čištění prostor, osob – proč a jak se chránit. Co nás brzdí – karma nebo energie? - Kartářka Nika
od 14:00 do 14:45

Přednáška bude zaměřena na to, proč je třeba sám sebe chránit a jakými způsoby nejlépe. Jak a proč čistit prostory a k čemu může vést, když to neděláme. A i něco o tom, jak zjistit, kdy za to může karma, že se nám nedaří, nebo jen to, že zanedbáváme vlastní očistu a ochranu svých energií. A o čem si budeme povídat?

Jak vznikají energetické nečistoty a negativní energie, proč čistit sebe a prostory kde bydlíme nebo pracujeme. Jaké jsou nejběžnější možnosti osobní ochrany i čištění. Jaké jsou nejlepší způsoby prevence – jak ochránit sama sebe před vlivem negativních energií. A pokud již k „nehodě“ došlo, jak nejlépe očistit sebe sama. A nejvhodnější metody. Souvisí nějak s naším datem narození nebo slunečním znamením? Možnosti čištění prostor, práce s ochránci. Otázka přivtělených duší.  A pro všechny na závěr krátká meditace na spojení se svým ochráncem.

Odstraňování negativních energií a jejich eliminace pomocí orgonitů - Ivan Benetin
od 15:00 do 15:45

Harmonizace a odstraňování negativních bloků v našem energetickém poli. Ukážeme si, jak je možné předcházet negativnímu působení energií na člověka. Umíte si utvořit vlastní energetickou ochranu – vajíčko?        

Hudební nástroje přírodních národů 5 kontinentů - Lucie Tomková
od 16:00 do 17:30

Pojďme se ponořit do zvuků prastarých hudebních nástrojů, které nás vylaďují na frekvence vnitřní pohody, zdraví a harmonie. Vyprávění s ukázkou hudebních nástrojů + relaxační spočinutí v harmonickém zpěvu a zvuku těchto hudebních nástrojů.       

 

Přednáškový sál

Andělská terapie s Andělskou Paní - Lenka Mohammadi
od 10:00 do 10:45
Vstupné: 120 Kč

Setkání se záměrem osobního rozvoje formou meditace s napojením na naše Světelné Průvodce. Dále jsem k dispozici i k osobním konzultacím. Někdo mě možná znáte z kanálu YouTube, kde již několik let pro Vás dělám výklady pro jednotlivá znamení zvěrokruhu,...

Harmonizace, léčení a odstranění vnitřních bloků pomocí zvukoterapie - Soňa Samiera Výtvarová
od 11:00 do 11:45
Vstupné: 120 Kč

Přednáška o zvukoterapii, energii a léčivé síle zvuku. Praktické ukázky pro vyladění svého těla (odstranění bolesti těla, vyrovnání emocí). Prožitková a léčebná transformační zvukoterapie – vyladění a harmonizace duše, těla i mysli pomocí transformační energie, zvuku, speciálních pěveckých technik a harmonizačně laděných hudebních nástrojů.

Minulé životy - Zdenka Blechová
od 12:00 do 13:30
Vstupné: 120 Kč

Během přednášky si budete moci uvědomit, kde máte kořeny v minulosti prostřednictvím testu. Po přednášce si budete moci zakoupit moji knihu Minulé životy se slevou a s poselstvím pro vás ode mne channelingem. Těším se na viděnou, neboť nyní již po přednáškách nejezdím, takže vás ráda uvidím. 

Zdenka Blechová ve svém nakladatelství vydává své knihy, meditační CD a vykládací karty. Od roku 1997 přijímá channelingová sdělení. Zabývá se převážně tematikou mezilidských vztahů, minulých životů a smrti. Na tato témata pořádá semináře a přednášky po celé republice. Rozhovory a pořady s ní můžete najít na kanálech GoschaTV, Sueneé Universe či Cesty k sobě.

Vlastní videa se záznamy přednášek či blog Promluvy Zdenky Blechové najdete na kanálu YouTube Zdenka Blechova. Je majitelkou čajovny Relax a Antických a egyptských lázní v Plzni. Zabývá se poradenstvím formou osobní návštěvy, Skypu, WhatsAppu nebo po telefonu.

Partnerské vztahy v minulosti a dnes - Doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc
od 14:00 do 15:30
Vstupné: 200 Kč

Doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. Psycholožka, sexuoložka a autorka knižních bestselerů Muži chtějí potvory, Muži chtějí milenky, Poznej muže beze slov atd. Je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, zakladatelkou Institutu partnerských vztahů a prorektorkou Vysoké školy aplikované psychologie.

Automatická kresba - Mgr. Hana Šmídová
od 15:30 do 16:15
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival

Shaman Spirit - Juan Carlos Pacaya Gomez
od 16:30 do 18:00
Vstupné: 200 Kč

Očistná, harmonizační meditace. Názorná ukázka práce šamana, diagnostika psychycko-fyziologických potíží za přispění dobrovolníků během přednášky. Tradiční šamanská meditace v duchu peruánské Amazonie pro harmonizaci duše i těla. Poznejme sílu léčivých bylin z peruánského pralesa.

Na přednášce je možné zakoupit léčivé byliny z Amazonie, CD s indiánskou hudbou, ochranné amulety. Využijte jedinečnou možnost podpořit svoje zdraví pomocí tradičního přírodního léčitelství. Na přednášce se bude podávat čaj Una de gato.

Tradiční šamanská meditace v duchu peruánské Amazonie – pro harmonizaci duše i těla. Poznejme sílu léčivých bylin z peruánského pralesa.

amazonský šamanismus, amazonské masáže
magické rituály, Icaros používané k léčení
nemoci a jejich léčba
etiologie nemoci
diagnoza nemoci
nemoc jako magická šipka
ztráta duše
bylinné koupele
Léčivé byliny z deštného pralesa – jejich síla a využití

Oblasti ve kterých Vám mohu pomoci:

Diagnostika nemoci, diagnostika nemoci i z fotografie
Etiologie nemoci
Léčba nemoci
Harmonizace čaker, sladění spirituální úrovně
Amazonské – lymfatické masáž

Magické rituály.

 

BALKON

Stromy a my - Kateřina Ederová
od 10:00 do 10:45
Originální malované šaty s motivy stromů, andělů, přírody. Dřevěné náušnice s kameny a kovem atd.

Co vše umíme odhalit z pohledu do očí pomocí metody iridiologie?
od 11:00 do 11:45
Iridologie – cesta ke zdraví. Co vše umíme odhalit z pohledu do očí pomocí metody iridiologie a při jakých potížích je nám velkým pomocníkem? O jedné z nejstarších metod určování příčin zdravotních i psychických potíží Vám rady povíme na naší přednášce.        

Peruánské suroviny a jejich použití v každodenním životě
od 12:00 do 12:45
Výroba a prodej přírodní kosmetiky.        

Jak účinně bojovat proti depresi? - MUDr. Jan Miklánek
od 13:00 do 13:45
MUDr. Miklánek, odborník s dlouholetou praxí: Vyšetřuje i bolesti páteře a hlavy. Dále nabízí: homeopatii, pulzovou diagnostiku, mobilizaci a manipulaci páteře, pomoc při léčbě nespavosti, vysokého krevního tlaku, doporučuje účinné byliny, cviky na páteř, pomůže proti úzkosti, depresi a obscesi, a mnohé další. Vyzkoušejte a nebojte se!

Ušní a tělové svíce - Michal Ježek
od 14:00 do 14:45

O účinné metodě na odstranění bolesti hlavy, zad, kloubů, odstraňování zánětů, cyst, zastydlé rýmy, otoků, svalového napětí, nečistot apod. Dozvíte se, jak je možné, že tato metoda funguje? Jak a na co je možné svíce použít. Konkrétní příklady bezpečného užití svící.

„Astrologie s přesahem“ aneb jak si poradit se svým životem… - Milan Gelnar
od 15:00 do 15:45

Mediálně známý profesionální astrolog Milan Gelnar, se podělí se svými dlouholetými životními zkušenostmi v návaznosti na královskou duchovní disciplínu ASTROLOGIÍ a dá konkrétní jednoduché a snadno pochopitelné a realizovatelné rady, jak se svým životem naložit, aby člověk byl pokud možno v klidu, pohodě a harmonii.

Jarní detoxikace těla dle osvědčených receptů léčitele Františka Ferdy - Ilona Brejchová
od 16:00 do 16:45
 

Změna programu pořadatelem vyhrazena

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Základní principy spokojeného života

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Pokud nežijete život plný radosti a pozitivní energie, je nutné něco změnit. Každá hra má svá pravidla, a to platí i pro spokojený život. Jeho pravidla jsou přitom jednoduchá a pochopí je každý. Hrajte podle jeho pravidel a stanete se šťastnými vítězi. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě k novému životu, který si zasloužíte.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti