Co čeká lidstvo na přelomu věků?

V červenci 2023 vznikl tento zajímavý rozhovor v internetovém vysílání oblíbeného YouTube kanálu Příznaky transformace. Hostem Avy Brožové byl Jiří Lexa, který tentokrát tlumočil odpovědi Tamariny na dotazy posluchačů. Video doporučujeme ke zhlédnutí a pokud máte raději text, vytáhli jsme některé zajímavé myšlenky do tohoto článku. Pokud jste u nás nováčky, zde najdete odpověď na otázku Kdo je to Tamarina.

Ava: Krásný dobrý večer, vážení přátelé, vítám vás opět u našeho vysílání. Dneska jsme si připravili vysílání na téma vašich otázek, ale bude odpovídat jistá jemnohmotná bytost a o tom nám více poví Jiří Lexa. My jsme si to tak hezky připravili a vysvětlíme vám, diváci, proč vlastně není ten channeling živě, že byste dávali otázky a rovnou se odpovídalo a s kým vlastně hovoříme? Takže nám pověz, jak to všechno je.

Jiří: Tak před zhruba třemi lety jsem se začal bavit nebo respektive oslovila mne nějaká bytost, protože se věnuju už roky tzv. čtení z kvantového pole, čtení informací z kvantového pole, což zároveň i vyučuji, dělám na to webináře a tak. Mě to obrovsky baví a obrovsky mi to pomáhá v rámci různých mých aktivit. No a jednou prostě takhle najednou mi do toho začal někdo kecat, já jsem říkal, tak buďto jsem schizofrenik, anebo mi nějak hrabe, protože tam najednou začal, bylo to trošku jiný než to klasické channelování.

Tak se najednou se mnou začala bavit jedna bytost, která mi začala vyprávět o sobě a vlastně jsme zjistili, že tady byla na Zemi jako člověk, akorát, že ona už si prošla tu svojí nějakou lidskou existenci, prošla si ty tisíce, možná desítky tisíc zrození v té lidské podobě a vlastně dneska ona už tu hmotnou zkušenost nepotřebuje, ale jde vlastně jakoby výš v těch vibracích a nabírá zkušenosti.

Když jsem se jí ptal, proč komunikuje se mnou, tak mi řekla, že jsem s ní rezonoval, že moje vibrace jí byla v tu chvíli nejblíže, toho se chopila a začali jsme si povídat a bylo to takový pohodový, přátelský... Lidi mi hned říkali, že to bude nějakej ďábel nebo démon, ale už mám nějaký zkušenosti a není to bytost, která by mě manipulovala. Dává mi jenom určitý informace, když to tak řeknu, pěkně si povídáme, udělali jsme jí i YouTube kanál Hovory s Tamarinou. Kdo chce, tak samozřejmě může to přijmout, kdo ne, tak nemusí. Není to tak, že by lidi museli dodržovat nebo dělat to, co říká Tamarina, protože ona to tak nemá. 

Jmenuje se Tamarina proto, že jak mi říkala, tak ve svém posledním pozemském životě někdy v desátém století byla muž, v podstatě poustevník nebo něco jako léčitel a jmenovala se Tamar. Ona mi řekla, že nepotřebujeme v tuhle chvíli jméno, protože my vlastně všichni jsme spojený a my nepotřebujeme jména, ale my jako lidi jsme si je tady ty jména vytvořili, protože potřebujeme mít něco zaškatulkovanýho, onálepkovanýho jako nějakou Identifikaci.  Takže říkala, že jí můžu říkat Tamarina, že jí to je tak jako blízký právě vzhledem k tomu poslednímu jménu.

Začali jsme si povídat a můžu říct, že máme různé zážitky, různé skvělé rozhovory. Někdy ten rozhovor trvá dvě hodiny, někdy i třeba déle. Ona není taková, že by mě otravovala, jako že by přišla, spíš dneska už čeká na to, až já ji oslovím a kdykoliv ji oslovím, tak se mnou prostě začne komunikovat.

A co je na tom dobrý, že mě v žádném případě neříká musíš tohle udělat tak, protože ona sama říká, já jsem jako jemnohmotná bytost, já nejsem člověk, to znamená, já nemám tvoje pocity, já nevím, jak ty tu danou situaci vidíš, jak ty vyhodnocuješ, ale já ti můžu říct jenom svůj pohled z pohledu jemnohmotný bytosti. To znamená, ona i ty informace, který mi vlastně dneska dala pro vás, tak mi prostě pořád kladla na srdce, že to je její pohled a že to nemusí s těmi lidmi vůbec rezonovat. 

Byl tam nějaký dotaz, jestli tedy opravdu komunikuju s vševědoucí bytostí, ale ona sama řekla, že vševědoucí bytost není, že ten vesmír se tak rychle mění, že ty informace se tam tak rychle rozšiřují, že se tak rychle rozpíná, že neexistuje vševědoucí bytost, že my si můžeme natáhnout informace, který jsou teď tady momentálně daný, ale za hodinu nebo i za vteřinu všechno může být zase jinak, protože je ta naše svobodná vůle.

Tamarina mi říkala, že z dotazů lidí cítí strach, že jsme utažený jak ryba na nudli, že nás někdo naučil se bát a že pokud se odnaučíme být závislí na strachu, takže ten život bude pro nás daleko příjemnější a hlavně nám ty vibrace, které teď potřebujeme, aby nám šly nahoru, protože ten vesmír se totálně rozjel, a tak ty vibrace nám teď můžou růst a co je na tom krásné, že my poznáme ten rozdíl, když nejsme v tom, řekněme, v tom vibračním flow , tak to poznáme tak, že se tam začne ten rozdíl zvyšovat, že ten vesmír jde nahoru a my stojíme a jak se to rozšiřuje, tak to pociťujeme na těch našich špatných pocitech, to pociťujeme na těch událostech, který se nám dějí.

A naopak v momentě, když máme ty vibrace navýšený, tak nám prostě uniká spoustu věcí a vůbec nevíme, že se někde něco děje, že je nějaký konflikt, že se támhle něco stalo. Já třeba vůbec v poslední době nesleduju to, co se děje ve světě. To, že nemám televizi, to už je známý, to nemám roky, ale víceméně ani mě to tak nějak nezajímá, protože většina těch informací je nastavena na to, aby nás právě dostaly dolů.

A pozor na to, jestli si někdo myslí, že ty vibrace si jednou zvedne a ony tam zůstanou, pozor, ono si je zase krásně můžete shodit dolů, takže je potřeba s tím neustále pracovat. Já sám se snažím s tím pracovat pořád, ale pak přijde něco, co mě nasere a ta vibrace jde dolů... Je to opravdu na nás, jak my se prostě rozhodneme a když mi někdo řekne, já se nemůžu přece radovat, když vidím, co se okolo mě děje. 

My prostě potřebujeme se držet sami sebe. Mě nezajímá, co se děje támhle na druhé straně světa. Mě zajímá, abych já si udržel tu svoji vibraci a můžu já pomoct druhý straně světa v tuhle chvíli? Nemůžu, tzn. proč bych to řešil? A to je důležitý. Někdo řekne, že to je sobecký. Ne, sobecký je právě to, když budu lézt a budu na internet a budu to tam komentovat a budu tomu dávat do kolektivního vědomí ty informace...

Ava: Sobecký je hlavně to, když by někdo po tobě chtěl, aby jsi truchlil, když truchlí on. 

Jiří: Tam je prostě důležitý si udržet tu vibraci nahoře. Já třeba roky nechodím na pohřby. Když někdo prostě umře, tak já se tomu bráním zuby nehty. Někoho se to může dotknout, ale ten pohřeb, to je náš rituál, který jsme si bohužel udělali a my truchlíme... Jakmile se na pohřbu začneme radovat, že jsme měli třeba to štěstí s tím člověkem tady být, že jsme se tu jako duše potkaly a že jsme si to tady užili, tak to je druhý pohled. Ale v momentě, když tam jdu a budu tam předstírat nějakej smutek, když vím, že my jsme si tu smrt prostě prožili, to jsou desetitisíce inkarnací...

Ale to jsme trošku odbočili. Podstatný je si uvědomit, že vlastně my s Tamarinou děláme rozhovory na různá témata. A pokud byste chtěli, tak se podívejte na náš YouTube kanál Hovory s Tamarinou a můžete si tam jednak pouštět videí kolik chcete, je jich tam opravdu hodně a jednak, když pak byste chtěli zodpovědět nějaké dotazy, tak členové klubu mají možnost pokládat jí dotazy. Ptají se lidi, kdy třeba umřou, prosím vás, to je zase většinou podněcovaný strachem a tam vždycky Tamarina říká, jak z toho cítím strach, tak já se o tom nechci bavit, protože ten člověk si to začne fixovat. 

V momentě, když se třeba lidi ptají skutečně na to, jakým způsobem si můžou ty svoje vibrace zvýšit, jak si můžou ten život zlepšit, jak můžou pomoct třeba sami sobě, aby ovlivňovali svoje okolí svým přístupem k životu, tak můžu říct, to jsou tak fantastický rozhovory a obrovsky mě to baví, protože i z té Tamariny, ačkoliv ona tvrdí, že nemá emoce, tak já z ní cítím obrovsky vysokovibrační energie a velmi rád s ní debatuju.

A proč tady dnes s ní nebudu komunikovat naživo? Protože já to dělám jenom většinou na prezenčních seminářích a nedělám to takhle přes video, protože já se u toho různě křením a různě u toho kroutím hubou, já pak jdu do transu a necítím se u toho dobře. Takže jsme se domluvili, že vaše dotazy, které jste poslali předem, tak jsem si je připravil, mám je napsaný, protože my je Tamarina v podstatě nadiktovala tak, jak mluvila, já jsem to okamžitě přepisoval, protože to i to je jeden ze způsobů, jakým  jí načítám. A mám to tady pro vás připravený. Je to od Tamariny, chcete-li, nemusíte tomu věřit, můžete, berte to tak, že všechno je správně, to znamená, pokud si řeknete, on kecá, on si to tamhle napsal, napsala mu to umělá inteligence, to dneska je takový módní, že jo, tak prostě můžete, můžete si to myslet, já s tím nemám vůbec problém a říkám, mně to musí dělat radost a tyto rozhovory my dělaly radost.

Ava: Tak pojďme na to.

Jiří: Kdy nastane konec EU? A Tamarina odpovídá: "Mnoho lidí mne má za věštkyni, ale vzhledem k tomu, že je kvantové pole stále v pohybu, tak se velice těžce určují konkrétní časové úseky a všimněte si, jak se čas urychlil oproti minulosti. To znamená, že všechno může být urychleno. Z mého pohledu kvantové bytosti si nedovoluji předvídat, ale pokud mám vypočítat konec EU z pohledu toho, jak si sami v tomto čase zatápíte a podřezáváte větev, tak do roku 2032, kdy by měl být ten nejhorší úsek novodobých dějin za vámi, skončí svoji působnost i EU. Oni již nebudou schopni udržet vaše vědomí na uzdě a všechno se to zhroutí. Tím netvrdím, že vám bude lépe, než je dnes."

Když jsem ještě s Tamarinou nekomunikoval, tak jsem už někdy v roce 2014 načítal z kvantového pole informaci, že do roku 2032 by měly z planety zmizet 2/3 populace. To znamená, že ono to možná něco s tím má společného. Tehdy mi lidi říkali, ty jsi blázen, to by musela být nějaká katastrofa. A najednou uběhlo pár let a přišly tady ty hry s covidem, přišly tady další hry a najednou to lidstvo začalo jakoby odcházet, to znamená, něco se prostě děje a ono nás mimochodem může tady z tohoto zrození nebo z těchto našich životů opravdu potom vyhánět už jenom to, že budeme mít nízké vibrace a jednoduše to nebudeme dávat, protože s nízkými vibracemi, tím, že se člověk trápí a prožívá si to peklo, tak vlastně potom destruuje vlastní tělo, má problémy zdravotního rázu a samozřejmě odchází. 

A podívejte se, kolik mladých lidí dneska prostě odchází, aniž by byli třeba nemocný, najednou prostě konec a podívejte se ve svém okolí, podívejte se, co máte třeba známí a oni, co zažili, tak uvidíte, že je to mnohem větší procento, než bylo v minulosti. Takže to je, to je k první otázce. A můžeme tam hned hodit druhou.

Klub Hovory s Tamarinou

Staňte se součástí naší komunity!

Patříte k fanouškům YouTube kanálu Hovory s Tamarinou a chcete slyšet více témat?

Poslouchejte nové rozhovory každý týden!
Členové klubu mají k dispozici mnohem více obsahu s Tamarinou, než je volně přístupný na YouTube či našem blogu. Navíc máte příležitost klást Tamarině vlastní otázky na témata, která Vás zajímají.

"Hrozí jaderný konflikt? A jestli ne, tak digitální otroctví?" A Tamarina: "Co se jaderných konfliktů týká, tak jich mělo již být zažehnuto vícero, ale vždy jako zázrakem zasáhla jiná moc. Nebyl to zázrak, ale vy jako druh jste totálně selhali, a pokud to nenapravíte, vyhubíte se sami, ale nikoliv jadernými zbraněmi, protože ty ohrožují nejen vás, zničíte se sami svojí bezohledností a lhostejností, svým sobectvím a nedostatkem duchovní vzdělanosti. 

Můžete se vymlouvat na to, že vás k tomu někdo dovedl, ale jste samostatné bytosti a každý můžete svůj život, a tedy i myšlení, změnit v každém okamžiku. Můžete se rozhodnout, že budete stále plundrovat vaši Zemi, nebo něco změníte. Změníte sami sebe, svůj životní styl a začnete tvořit a nikoliv ničit. 

Jaderného konfliktu se nebojte, protože pokud by to šlo, už by dávno započal, ale pokud něco nezměníte a budete pokračovat, můžete se bát mnohem horšího umírání, než je spálení jadernými zbraněmi. 

A co se týče digitálního otroctví, tak si nedělejte iluze, protože v něm již značnou dobu žijete a vůbec si to neuvědomujete. A ještě si za to platíte telefony, banky, internet, auta, jízdenky, stravování, nakupování, práce atd. To všechno je propojeno přes internet a tudíž každý o vás ví všechno, jen vy si to nepřipouštíte. Tak žijte stejným způsobem i nadále a budete šťastní, protože si to neuvědomíte, že vás vlastně někdo drží pod krkem a poznáte to až v okamžiku, jak budete chtít projevit svoji svobodnou vůli, ale to už bude pozdě. Probuďte se, ještě je čas."

Ava: Tak to je solidní teda. To je docela drsný. Já jsem doufala, že nás budeš hladit, člověče, a ty nás nehladíš, ale nevadí, já jenom k tomu digitálnímu otroctví, já teda tomu nedávám většinou moc pozornosti, ale koukala jsem teďka, Tonda Baudyš psal, že ve Velké Británii, že když je někdo nepohodlnej, takzvanej protistátní živel, neboli proti propaganda živel, takže mu ruší bankovní účty, normálně jim banky zruší účet bez vysvětlení. 

A když právě potom i třeba se zruší ta měna jako finanční, jako papírová nebo vlastně 3D měna, jako prostě mince a papírky, tak ten člověk má jako docela po hehé. Tak nevím, co je na tom pravdy, ale když to Tonda psal, tak asi jo.  Takhle se to taky dá dobře udělat. Potom je ten člověk závislej třeba na tom, aby mu nějakej kamarád platil účty nebo takhle.

Jiří: Ale víceméně ono na jednu stranu, jakmile tohle pochopíme a začneme se vracet ke své podstatě, tak stejně si myslím, že se tenhle digitální svět zhroutí, protože co to je vlastně internet? To je vlastně elektronická napodobenina našeho vědomí, tzn. my jak se naučíme používat naše vědomí v těch všech svých možnostech, tak nebudeme potřebovat internet. My si v podstatě načteme, co budeme potřebovat. 

My si zjistíme, co budeme potřebovat. My si předáme informaci mezi sebou, nebudeme potřebovat nějaký mobilní telefon. Ale samozřejmě to možná mluvím o nějaké budoucnosti, ale jsem o tom přesvědčený, protože to je právě z mého pohledu to probuzení lidského vědomí, že toto nás čeká, ale nebude to tak, že někdo přijde, tak si tady užívejte ten váš stereotyp a likvidujte si tu planetu a kašlete na všecko a ono to k vám přijde samo. 

Ne, každý si musí ten svůj jakoby posun, ten mentální nebo duchovní, tak si ho musí prostě prošlapat. To nikdo za nikoho neudělá, takže v tomto to může být drsný a musím říct, že pokud si zažíváme nějaké nepříjemnosti v životě, tak se snažte vždycky v tom hledat něco pro váš posun. Není to, že nás pánbůh trestá, nebo že jsme se narodili v blbý rodině nebo na blbý planetě, ale je to vlastně to, abychom našli tu cestu k tomu našemu nějakému cíli, který jsme si dali, byť jako třeba duše.

Tak další dotaz: "Čeká na lidstvo v příštích letech hromadné vymírání?" Tamarina odpovídá: "Váš problém jako lidí, že vás zajímá až to, co naruší vaši komfortní zónu, ale nikdo se neptá například na to, co může udělat pro to, aby nedošlo k hromadnému vymírání lidí. Ale odpovím vám. Ano, k hromadnému vymírání již dochází a díky tomu, co se děje a co jako lidé předvádíte, tak do roku 2032 zmizí z povrchu země zhruba 2/3 populace. 

Pokud byste však započali nový věk, kdy bude lidstvo v první řadě postaveno na základě svého duchovního vzestupu, pak by nemusel být úbytek takový, ale i kdyby byl, pochopili byste, že smrt neexistuje, ale pouze vás s ní někdo tisíce let straší, abyste mu oddaně sloužili a nechtěli opustit své tělo. Protože jakmile opustíte svá těla, tak zjistíte, co je skutečná svoboda a že se můžete inkarnovat, kam chcete a že můžete být svobodní. Ale tady v hmotné realitě vás elity postupně naučily bát se smrti, neboť lidé by hromadně odcházeli a neměl by jim kdo dělat blbečky, ale lidstvu se v globálu tato role líbí, jinak by z ní již dávno vystoupilo."

Další otázky najdete v přiloženém videu.

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Základní principy spokojeného života

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Pokud nežijete život plný radosti a pozitivní energie, je nutné něco změnit. Každá hra má svá pravidla, a to platí i pro spokojený život. Jeho pravidla jsou přitom jednoduchá a pochopí je každý. Hrajte podle jeho pravidel a stanete se šťastnými vítězi. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě k novému životu, který si zasloužíte.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti