Časový rozpis kurzů Borise Tichanovského pro rok 2023

Boris Tichanovský je potomkem věhlasného léčitele a o léčitelské praktiky se zajímá již od dětství. Ovládá celé spektrum léčitelských metod, rozličné masáže či manuální terapii, akupunkturu, je Mistrem Reiki a učitelem taj-czy cjuaň. Pacienti i světově proslulí specialisté na alternativní medicínu si cení jeho mimořádných schopností a odborných znalostí.

Boris Tichanovský pořádá kurzy zdraví a léčebná sezení po celém Rusku i Česku, dále na Slovensku, Francii, Řecku, ve Švýcarsku atd. Dlouhou řadu let pracoval jako masér a psycholog v olympijském výboru Ruska. Je autorem řady knih a také učebních a léčebných audio a video nahrávek.

V České republice se úspěšně používají jeho vynálezy. Na mnohých uzdravených pacientech jsou vidět výsledky jeho usilovné práce. Již 30 let pořádá kurzy, ve kterých vysvětluje hlavní příčiny vzniku onemocnění a seznamuje zájemce se svými léčebnými metodami. Heslem jeho kurzů je „Pomoz si sám.“ Kurzy jsou vedeny jednoduchým a praktickým způsobem a jsou vhodné i pro ty, kteří se s podobným cvičením nikdy nesetkali., na kterém si ozdravíte páteř, kluby a vnitřní orgány.

Dnes je Boris Tichanovský v ČR jedním z nejznámějších léčitelů. V cenách kurzů je zahrnuto i ubytování a strava, pokud není uvedeno jinak, víkendové kurzy jsou bez ubytování.

Termín bude upřesněn – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku – místo konání bude upřesněno
Na tomto kurzu vás naučíme sestavu na páteř a klouby, dále cvičení pročišťující játra a ledviny. Budeme probírat cvičení na zlepšení celého trávicího traktu, gynekologických orgánů a další univerzální cvičení na ozdravení celého těla. Cena kurzu bude upřesněna.

19. 3. – 25. 3. 2023 – Reiki s výukou lymfodrenážní masáže– Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy. Cena kurzu 11300,- Kč.
REIKI představuje schopnost předávat energii prostřednictvím rukou a uzdravovat tak fyzickou, psychickou a duchovní stránku člověka. V tomto kurzu budete zasvěceni do REIKI, pokročilí absolventi i do vyšších stupňů. Zasvěcení je velký dar Mistra všem účastníkům, velké posunutí kupředu na duchovní cestě, které člověka energeticky více otevírá.

25. 3. – 31. 3. 2023 – Kurz na celkové posílení imunity – Pec pod Sněžkou – Výukové a výcvikové středisko Univerzity Karlovy. Cena kurzu 11300,- Kč.
Učit se budeme Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů. Budeme probírat automasáž akupresurních bodů na celkové posílení imunity (účinné i proti koronaviru). Naučíme se i speciální automasáže dlaní, chodidel a uší. Na tomto kurzu bude podrobně vyučována hloubková masáž vnitřních orgánů – viscerální terapie, pomocí které zlepšíme stav celého trávicího traktu (jater, žlučníku, střev a žaludku). Rozebereme techniky k uvolnění napětí, proti stresu, dále budeme pracovat s vitální silou a cvičit techniky k otevírání skrytých lidských schopností. Naučíme se také magické dýchání starých mnichů.

1. 4. – 2. 4. 2023 – Reálné metodiky omlazení organismu, dlouhověkost – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč.
Na tomto kurzu budeme probírat filosofii dlouhověkosti z různých úhlů pohledu. Dotkneme se základních stavebních kamenů pro dlouhověkost. Naším cílem je naučit vás prodloužit si život ve zdraví. Čeká nás speciální sestava na vyrovnání energie jin a jang, kosmetická masáž na omlazení a vyhlazení vrásek, masáže a automasáže celého těla, čínská varianta viscerální terapie podporující dlouhověkost, omlazující automasáž na ženské a mužské pohlavní problémy, menopauzu, hemeroidy a inkontinenci.

29. – 30. 4. 2023 – Světoznámá meditace Vipassana insight – lektor George Christodoulou syn mistra Nikolase – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč.
Dhiravmasa byl vysoce postavený trénovaný mnich, který byl vyslán thajskou vládou v 60. letech, aby šířil meditaci Vipassana v západním světě jako misi. George je nejlepším žákem Dhiravamsy a studoval u něj více jak 20 let. Vede kurzy v Kanadě, Rumunsku, Řecku a dalších zemích. Strávil mnoho času v buddhistických lesních klášterech v Thajsku. Tento kurz je odlehčenou verzí meditačních pobytů v klášterech. Byl upraven pro běžné lidi. Mohou se jej zúčastnit začátečníci i pokročilí. Meditační praxe bude obohacena o thajskou jógu Rue Sri Dat Ton.

20. 5. – 21. 5. 2023 – Neobyčejná jóga (šiva jóga, kunta jóga, sahadža jóga) – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč.
Schopnost koncentrovat se je jedním z hlavních cílů jógy a všech esoterických praktik. V jistém smyslu je síla koncentrace podobná hloubce průniku klíčem v zámku. Pokud budete otáčet klíčem přede dveřmi, nikdy je neotevřete. Je nutné zastrčit klíč do zámku a otočit správným směrem, k tomu Vám pomůže Mistr Boris Tichanovský. Šiva – jóga je spontánní jóga, je to cesta ke zdraví a sebezdokonalování. Je to jeden ze způsobů, jak se dostat do transu a přiblížit se ke stavu bez myšlení. Kunta jóga - jóga magických symbolů. Záhadná kunta jóga pochází z tradic starých časů, symboly v sobě nesou neulovitelný stín archetypů Indie a sanskrtu. Spojení „sahadža jóga“ je možno přeložit jako „metoda spojení s vyšší energií, která je každému vrozená“.

21. 5. – 26. 5. 2023 – Kurz hubnutí a formování postavy – Kouty u Ledče nad Sázavou, hotel Luna. Cena kurzu 9900,- Kč.
Účastníci kurzu hubnou průměrně 2 - 4 kg, rekord máme 8,20 kg. Po skončení kurzu někteří účastníci telefonovali, že za další měsíc dále zhubli o stejný počet kilogramů. Pro řadu lidí nebylo ani tak důležité, kolik kilo ztratili, jako to, že se jejich míry úplně změnily. Například objem v pase a přes boky se jim zmenšil o 6 - 8 cm, přes stehna o 4 - 6 cm, rekordy jsou 17 cm v pase a 14 cm přes boky. Všichni odjížděli spokojení, protože nejenom ztratili přebytečná kila, ale zároveň omládli na těle i na duši.

28. 5. – 3. 6. 2023 – Metody uzdravení pomocí čínské jógy Jan-Šeň-Guaň – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Lektor Andrej Bajramov. Cena kurzu 7600,- Kč.
A. Bajramov pracuje ve velké nemocnici jako specialista čínské medicíny a byl u svého učitele několikrát v Číně. Čínská jóga Jan-Šeň-Guaň je tajné učení, které se k Evropanům prakticky nedostalo. Cvičí ho speciální jednotky v Číně, dále se některé jeho části učí u policie. Elementy tohoto cvičení se používají také v tradičních nemocnicích, kde léčí čínskou medicínou. Máte výjimečnou možnost setkat se s touto metodou. Díky tomuto cvičení si čínští mistři a bojovníci udržují tělo v perfektním zdravotním stavu. Andrej Bajramov je také známým mistrem bojových umění, blízký přítel a učitel čínské medicíny Borise Tichanovského.

3. 6. – 9. 6. 2023 – Astrální výstup z těla, bezkontaktní masáž Džuny Davitašvili a ochrana před energetickým vampirismem  – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 7600,- Kč.
V první řadě se budeme soustředit na léčebné možnosti astrálních výstupů z těla. Na tomto kurzu vás Boris Tichanovský naučí zcela bezpečnou techniku mimotělního cestování. Kurz čerpá informace o astrálních výstupech především odMichaela Radugy. On sám byl vážně nemocný, trpěl těžkou formou astmatu a alergií. Řadu let užíval silné hormonální léky. Jeho stav se však stále zhoršoval. Poté se začal zabývat astrálními výstupy zaměřenými přímo na uzdravení a zcela se vyléčil. Následně začal šířit tuto techniku do celého světa a nyní má stovky uzdravených pacientů. Džuna Davitašvili byla světoznámá ruská léčitelka, která utvořila originální systém bezkontaktní masáže, pocházející z pradávného asyrského léčitelství. Přátelila se s papežem Janem Pavlem II. a léčila jej. Boris Tichanovský byl jejím výborným žákem, díky tomu máte možnost naučit se tuto metodu, s pomocí které můžete léčit sebe a své blízké.

9. 6. – 15. 6. 2023 – Kurz zaměřený na obnovu zraku – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 7600,- Kč.
Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem a často jeho kapacita nestačí pojmout všechny zájemce. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Hlavní osnovu svého systému získal od svého učitele profesora Zolotnického, který žil řadu let v Tibetu. Své znalosti čerpal z tibetské jógy a tibetské medicíny. Během kurzu se můžete reálně zbavit 1 až 2 dioptrií a po skončení kurzu pokračovat v uzdravování dál. Zlepšení dosahují i lidé se šilhavostí, astigmatismem, tupozrakostí, zeleným a šedým zákalem, vadami sítnice a zrakového nervu.

17. 6. – 1. 7. 2023 – MOŘE Chorvatsko – Primošten – Kurz zaměřený na thajskou ozdravnou masáž a elementy čínské jógy Jan-Šeň-Guaň. Cena 11500,- Kč (zahrnuje ubytování a kurzovné).  U dvoulůžkových apartmánů cena individuální dle ubytovatele.  
Na tomto kurzu se naučíme thajské protahovací cviky na regeneraci páteře, kloubů i celého těla.  Každý den zahájíme cvičením Zázračného komplexu na uzdravení páteře a kloubů z Tajné súfijské jógy nebo cvičením Jan-Šeň-Guaň. Na tomto kurzu zažijete meditace s gongem, či bubnem.

24. 7. – 30. 7. 2023 – Reiki, kundalini reiki, tantra reiki a čakrové reiki – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 7600,- Kč.
Na tomto kurzu vás chceme seznámit s pojmem reiki ve všech jeho podobách. Čím více hran má diamant tím je krásnější a cennější. Tak i kundalini reiki, tantra reiki a čakrové reiki jsou hrany překrásného diamantu reiki od Mikao Usuiho. Kundalini reiki, tantra reiki a čakrové reiki jsou pohledem na reiki z indické a tibetské filozofie. Je to reiki s využitím znalostí kasty bráhmanů a buddhistických mnichů.

30. 7. – 5. 8. 2023 - Kurz na obnovu zraku – Sloup v Čechách – RS STAP (program viz. 9. 6. – 15. 6. 2023).  Cena kurzu 7600,- Kč.

5. 8. – 11. 8. 2023 – „Taj-czy cjuaň“ (nesprávný název Tai-či) – Škola dřímajícího tygra – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách - rekreační zařízení STAP. Cena kurzu 7600,- Kč.
Před kurzem bude pořádána akce pro instruktory, viz. podrobné informace o kurzu. Taj-czy cjuaň je cestou k sobě, ke svému zdraví a k otevření svých talentů a schopností. Taj-czy cjuaň je jedním z nejpopulárnějších čínských bojových umění. Taj-czy cjuaň  není pouhé cvičení, ale jedná se o filozofii, energii, dýchání, meditaci a další. Je to životní styl. Mistr Boris Tichanovský je jediný na světě, který Vás naučí komplex 24 forem ve stylu TAN a léčebnou sestavu lékaře Chua Te „Koule v řece” za jeden týden. Toto vše umí také proto, neboť měl štěstí, že se učil u vynikajícího čínského mistra Tan Czun Mina, který mu předal hlubší podstatu cvičení taj-czy cjuaň. Hlavním úkolem je naučit zájemce ozdravným metodám tohoto komplexu a pomocí taj-czy cjuaň dojít k uzdravení.

12. 8. – 18. 8. 2023 – Všeobecně ozdravný kurz podle posledního odkazu otce medicíny Hippokrata – otce medicíny Kouty u Ledče nad Sázavou, hotel Luna. Cena kurzu 11000,- Kč.
Všeobecně ozdravný kurz na zlepšení páteře, kloubů a ozdravení celého těla. Mistr Boris Tichanovský vás naučí principy ozdravení, ke kterým došel na konci života samotný veliký otec medicíny Hippokrates. První část fráze velikého Hippokrata: „Správným pohybem můžeme nahradit jakýkoli lék, ale žádný lék nenahradí pohyb. “ Tato první část se dostala do všech lékařských učebnic. Druhou část této fráze Hippokratovi žáci a kolegové nepřijali a do dnešní doby se jeho celé přikázání skrývá. Proč tomu tak je se dozvíte na kurzu. Na kurzu Vás čeká každodenní tibetská očistná sauna.

24. 8. – 2. 9. 2023 (termín se může změnit podle letenek) – MOŘE Řecko – město Xylokastro – Všeobecně ozdravný kurz zaměřený na celé tělo. Cena: 12000,- Kč (zahrnuje ubytování, snídaně a kurzovné).
Na tomto všeobecně ozdravném kurzu budeme cvičit Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů, různé druhy masáží, cvičení na zlepšení zraku. Kurz zaměřený na regeneraci zraku patří díky svým stabilním výsledkům zlepšení již několik let mezi ty, o něž je největší zájem. Boris Tichanovský je autorem metody rychlé regenerace zraku. Během kurzu se můžete reálně zbavit 1 až 2 dioptrií a po skončení kurzu pokračovat v uzdravování dál. Zlepšení dosahují i lidé se šilhavostí, astigmatismem, tupozrakostí, zeleným a šedým zákalem, vadami sítnice a zrakového nervu. Dále zažijete léčebnou transovou seanci s bubnem. Čeká na vás také léčivá pyramida u moře.

9. 10. – 15. 10. 2023 – Víceúrovňový systém samoléčby a omládnutí lidského organismu LORA MUDr. Larisy Fotiny – Sloup v Čechách – RS STAP. Cena kurzu 8500,- Kč.
Kurz odborně vede Larisa Fotina. V tomto kurzu Vás určitě zaujme masáž na vyhlazení vrásek v obličeji, léčení zraku a sluchu, pročištění jater a ledvin, korekce figury, práce s emocemi a nakupenými traumaty, řešení gynekologických a mužských problémů.

15. 10. – 21. 10. 2023 - Kurz na obnovu zraku – Sloup v Čechách – RS STAP (program viz. 9. 6. – 15. 6. 2023).  Cena kurzu 8000,- Kč.

21. 10. – 27. 10. 2023 - Kurz zaměřený na thajskou masáž – královnu všech masáží – kurz pro začátečníky i pokročilé – Sloup v Čechách – rekreační zařízení STAP – kurz vede Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou (nejlepší thajský terapeut v Evropě). Cena kurzu 8500,- Kč. 
Na kurzu se naučíte tradiční thajskou klášterní masáž celého těla. Kurzem vás provedou učitelé Mistr Boris Tichanovský a Nikolas Christodoulou. Mistr Boris Tichanovský řadu let učí thajskou masáž v Čechách a v Rusku. Díky svým unikátním schopnostem předávání znalostí do podvědomí se mu daří naučit tuto složitou sestavu za týden. Své znalosti vám předá také Nikolas Christodoulou, který se 26 let učí v Thajsku a je instruktorem jedné z nejznámějších tamních škol, kterou vede věhlasný učitel Pichet.

27. 10. – 2. 11. 2023 – VNITŘNÍ CESTA TĚLEM se zaměřením na trávicí trakt - kurz zaměřený na zlepšení stavu páteře, kloubů, vnitřních orgánů a organismu jako celku - Karlovy Vary – Bohemia lázně *** (program viz. 6. 3. – 12. 3. 2023). Cena kurzu 9900,- Kč.
Na tomto kurzu bude navíc podrobně vyučována hloubková masáž vnitřních orgánů – viscerální terapie.

4. 11. – 5. 11. 2023 – Cesta do hlubin podvědomí - pro zlepšení našeho zdraví a pro naše štěstí budeme sázet semínka programů do našeho vědomí a podvědomí, budeme rozvíjet naše talenty a schopností – Praha. Cena kurzu 1500,- Kč.
Starejte se o své tělo a naučte se žít svůj sen. Tradičně pro vás uspořádáme kurz zaměřený na programovací ozdravné metody. Pomůžeme vám zlepšit emoce, rozvinout své schopnosti a talenty. Stanete se zdravějšími, šťastnějšími a pocítíte, že jste děti Boží.

Podrobné informace o kurzech najdete na internetové adrese www.epam.eu. Máte-li zájem přihlásit se do kurzu nebo chcete zaslat kompletní časový rozpis a katalog výrobků zdarma, volejte nebo pošlete sms zprávu p. Cermanové tel.: 602 141 628, pište na e-mail cermanova@bilyracek.cz nebo na adresu Eva Cermanová, Malešovská 669, Kutná Hora, 284 01

Kvantová cesta

Portál osobního rozvoje, jenž se zaměřuje na témata zdravého životního stylu, fyzické a duševní kondice, kvalitních mezilidských vztahů a především na tvorbu vlastní reality pomocí čtení z kvantového pole. Nabízí články, videa, kurzy či semináře.

Základní principy spokojeného života

Chcete změnit svůj život k lepšímu?

Pokud nežijete život plný radosti a pozitivní energie, je nutné něco změnit. Každá hra má svá pravidla, a to platí i pro spokojený život. Jeho pravidla jsou přitom jednoduchá a pochopí je každý. Hrajte podle jeho pravidel a stanete se šťastnými vítězi. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě k novému životu, který si zasloužíte.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k použití všech cookies. Zobrazit podrobnosti Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti